Pobytové zájezdy Itálie

Stránka:
......

Nesmírná členitost Apeninského poloostrova i podivuhodně bohatá historie jsou zárukou skvěle prožitých prázdnin v kterékoliv jeho části. Rodiny s malými dětmi upřednostní mírně se svažující jadranské pláže, milovníci potápění si oblíbí divoké břehy Kalábrie a zájemci o památky si užijí v Toskánsku či Ligurii.

Italské toulky

Dovolenou u moře v Itálii si můžete užít v proslavených destinacích jako Rimini a Bibione nebo na pohádkových ostrovech Sardinie a Sicílie. Mořské vlny omývají slavná města Benátky, Janov, Neapol, Palermo, San Remo, daleko od vody není ani věčný Řím či Pisa se svou šikmou věží.

Poznejte Ischii

Jedním z nejzajímavějších italských regionů je Ischia. Pobytový zájezd do tohoto termálního království vám zajistí báječný odpočinek i poznání spousty zajímavých míst. Využijte sílu tamních léčivých pramenů a horkých písků, vyzkoušejte lázeňské komplexy Poseidonovy zahrady a Negombo, vykoupejte se v křišťálově čistém Tyrhénském moři. A nezapomeňte na proslulou Modrou jeskyni.

ISCHIA - SMARAGDOVÝ OSTROV

POBYT U MORE S VÝLETY

/ Zájezdy / Itálie
Itálie -  Ischia - St. Angelo
Typ:
Pobytové zájezdy
Doprava:
Letecky
Strava:
polopenze
Cena:
15 590,-
Termín:
25.09.2018
Akce:
14 590,-
Popis zájezdu:
Zelený ostrov, ostrov zdraví, zahrada Evropy – to všechno jsou názvy pro Ischii, malý hornatý italský ostrov v Neapolském zálivu, který oplývá největší koncentrací termálních vod v Evropě. Ostrov si oblíbili již staří Římané, ale i malíř a sochař Michelangelo, slavný vojevůdce Garibaldi, admirál Nelson, norský dramatik Henrik Ibsen, dánský pohádkář Christian Andersen či hollywoodská hvězda Liz Taylorová. Objevte s námi kouzlo ostrova, vykoupeme se na krásných plážích, ale především budeme relaxovat v místních termálních vodách.

Panza - Ischia - Casamicciola Terme - Lacco Ameno - Forio – Barano – Serrara Fontana (Kód zájezdu: IT412-18-1)
Stránka:
......