Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Nezapomenutelné cestování Vietnamem a Kambodžou

Plánujete svou další dovolenou a toužíte po dobrodružství a exotických zážitcích? Vydat se za poznáním Vietnamu a Kambodže je tím pravým výběrem pro toho, kdo chce prozkoumat jedinečnou krásu Asie. Tyto dvě fascinující země nabízejí bohatou historii, kulturu a nádhernou přírodu, která vás zcela pohltí.

Dovolená ve Vietnamu a Kambodži

Objevte klenoty východní Asie

Zkuste si představit to nejkrásnější spojení exotického dobrodružství a kouzla Východní Asie. Pojďte s námi na nezapomenutelný zájezd do Vietnamu a Kambodže, který vám umožní objevit úchvatné památky, ponořit se do bohaté kultury a prozkoumat ohromující přírodu těchto fascinujících zemí. Od malebných rýžových teras v Sapa po majestátní chrám Angkor Wat - tato cesta vám přinese zážitky, které budou žít v vašem srdci navždy.

Vietnam a Kabodža - poznávací zájezd

Tajemství Vietnamského Podivu

Co je ideální zastávkou na poznávacím zájezdu východní Asií? Vietnam, země plná kontrastů a ohromujících scenérií. Představte si, že se procházíte úzkými uličkami tradičních tržišť, kde si můžete vychutnat autentické vietnamské jídlo a zakoupit ručně vyrobené suvenýry. Od Hanoje, historické město Hoi An a významná místa jako Ho Či Minovo mauzoleum. Navštívíte také překrásnou přírodní scenérii Sapa, kde budete mít příležitost prozkoumat zelené rýžové terasy a potkat místní etnické menšiny. Budete se cítit jako ve skutečném ráji, když budete putovat mezi kopcemi obklopenými oblaky. Vietnam nabízí nespočet okouzlujících míst, která stojí za návštěvu.
 

Zázraky Khmerského Království

Opusťme Vietnam a přesuňme se do sousední Kambodže, země s bohatou historií a ohromujícími památkami. Při návštěvě Kambodže se ocitnete v prostředí, které je zcela odlišné od Vietnamu, a budete fascinováni krásou Khmerského království.

Jedním z nejzajímavějších míst je bezpochyby v UNESCO zapsaný chrám Angkor Wat. Tento majestátní chrám, který se nachází v džungli, je skutečným uměleckým skvostem a symbolizuje národní hrdost Kambodžanů. Ponořte se do historie, když procházíte tisíci let starými ruinami a obdivujete krásu tohoto fascinujícího místa.
 

Nezapomenutelná setkání s místními Kulturami

Cestování je také o setkávání s místními lidmi a jejich kulturou. Na poznávacím zájezdu budete mít příležitost poznat vietnamský a kambodžský život zblízka, a to jak prostřednictvím jejich historie, tak i jejich každodenního života.
Budete mít možnost navštívit tradiční trhy, kde budete moci ochutnat místní speciality a zakoupit ručně vyrobené suvenýry. Setkávat se s místními obyvateli, kteří vám ochotně ukážou své řemeslnické dovednosti a podělí se s vámi o svůj životní příběh.

Ponořte se do exotické přírody

Vietnam a Kambodža jsou také známé svou ohromující přírodou, která je bohatá na unikátní druhy flóry a fauny, přírodní krásy jako je Halongský záliv s jeho skalními ostrovy, tropické pláže na pobřeží a zelené národní parky. V Kambodži se můžete projet na lodích po řekách Tonlé Sap a Mekong a obdivovat rozmanitou přírodní scenérii. Tato dobrodružství vás zcela pohltí a umožní vám prozkoumat některé z nejkrásnějších koutů naší planety.

Pokud se chystáte na cestu do Asie a toužíte po dobrodružství, neváhejte a připojte se k nám na tomto nezapomenutelném zájezdu do Vietnamu a Kambodže: "Vietnam a Kambodža - Skryté klenoty Indočíny". Budete mít příležitost objevit úchvatnou historii, bohatou kulturu a ohromující přírodu těchto dvou klenotů Východní Asie. Připravte se na nezapomenutelné zážitky a vzpomínky, které vás budou provázet celým životem.

Poznávací zájezd Vietnam a Kambodža


Poznávací zájezd Vietnam a Kambodža

Poznávací zájezd Vietnam a Kambodža


 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit