Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Únik na Srí Lanku

Tajemný ostrov obklopený azurovým Indickým oceánem, kde se propojují rozmanité kultury, bohatá historie a ohromující přírodní krásy. Pro ty, kteří touží po dobrodružství v Asii, je to země, která nabízí úžasné zážitky. Pokud plánujete dovolenou na Srí Lance, připravte se na objevování fascinující historie, duchovních zážitků, pozorování divokých zvířat a relaxaci na nádherných plážích.

Historická krása

Srí Lanka je domovem mnoha historických památek, které vás přenesou zpět do minulosti. Historická města jsou plná starověkých chrámů a stožárů, které svědčí o bohaté historii ostrova. V Dambulle můžete navštívit slavný Dambulla Cave Temple, kde se nachází nádherné buddhistické fresky a sochy. Historické město Kandy pak láká na procházky mezi chrámy a posvátným zubem Buddhy.

Srí Lanka - Historická krása


Duchovní zážitky

Srí Lanka je významným centrem buddhismu, a proto je zde mnoho svatých míst a chrámů. Můžete se účastnit místních ceremonií, jako je osvětlení lamp na svatých místech, a zažít klidnou a duchovní atmosféru těchto míst. Buddhova filozofie a učení zde pronikají do každodenního života místních obyvatel a můžete se tím nechat inspirovat.

Dovolená na Srí Lance - Budha


Pozorování divokých zvířat

Srí Lanka je také domovem bohaté fauny a flóry. Národní parky, jako je Yala, Udawalawe a Wilpattu, nabízejí úžasné možnosti pro safari. Můžete zde spatřit slony, levharty, buvoly, krokodýly a mnoho dalších divokých zvířat. Každé setkání s těmito zvířaty je unikátní a nezapomenutelné.

Poznávací zájezd na Srí Lanku, divoká zvířata


Plážová relaxace

Srí Lanka je také známá svými nádhernými plážemi. Bílý písek, azurové vody a palmové stromy vytvářejí dokonalou kulisu pro relaxaci a odpočinek. Pláže v Negombu, Mirisse, Unawatuna a dalších lokalitách lákají k opalování, koupání v teplém Indickém oceánu a romantickým procházkám po břehu.

Pláže na Srí Lance - exotická dovolená


Zažijte neodolatelnou dovolenou na Srí Lance: Historie, příroda a plážový luxus!

To je jen stručná ochutnávka na nezapomenutelnou cestou do exotického ráje. Pokud toužíte po dovolené, která vám otevře dveře do fascinujícího světa Srí Lanky máme pro vás přichystaný zájezd "Za krásami exotického ostrova" a objevte tajemství tohoto exotického ráje. Při objevování historických památek, duchovních míst, pozorování divokých zvířat a relaxaci na plážích se stanete součástí kouzla a krásy Srí Lanky. Nechte se okouzlit touto unikátní destinací a odneste si domů nezapomenutelné zážitky, které vám zůstanou v srdci navždy.

Srí Lanka - příroda


 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit