Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Turecko: Křižovatka kultur a kontinentů

Turecko, země ležící na rozhraní dvou kontinentů, je fascinující destinací, která nabízí bohatou historii, kulturu a nádhernou přírodu. Je to místo, kde se prolínají východní a západní vlivy, což vytváří jedinečnou atmosféru a kulturu.

Zájezdy do Turecka

Istanbul: Město mezi dvěma světy

Istanbul je město, které leží na rozhraní Evropy a Asie. Jeho historie sahá tisíce let zpět a je domovem některých z nejvýznamnějších památek světa, jako je Hagia Sophia, Modrá mešita a Topkapi palác. Procházka ulicemi města vás zavede k nádherným památkám, trhům a kavárnám, kde můžete ochutnat tradiční tureckou kávu a lahůdky.
 

Antické a přírodní památky

Turecko je domovem mnoha antických měst a památek, jako jsou Efes, Hierapolis, Pamukkale a Trója. Tyto historické skvosty nabízejí návštěvníkům pohled do bohaté historie a kultury regionu. Kromě toho je Turecko domovem některých z nejúchvatnějších přírodních krás, jako jsou skalní města v Kappadokii nebo bílé terasy v Pamukkale.
 

Kulinářské dobrodružství

Turecká kuchyně je směsí východních a západních vlivů. Od lahodných kebabů, přes tradiční meze, až po sladké baklavu, turecká kuchyně nabízí něco pro každého. Kulinářské dobrodružství v Turecku je zážitkem, který si nesmíte nechat ujít.
 

Objevte kouzlo Turecka

Turecko je zemí bohatou na historii, kulturu a přírodu. Je to destinace, která nabízí něco pro každého, ať už máte rádi historii, kulturu, přírodu, nebo gastronomii. Pokud hledáte destinaci, která vám nabídne jedinečný zážitek a možnost prozkoumat bohatou kulturu a historii, dovolená v Turecku je tou správnou volbou.


 

Výběr poznávacích zájezdů do TureckaPoznávací zájezd Turecko - Istanbul

ISTANBUL - MĚSTO MEZI DVĚMA KONTINENTY

Istanbul, město mezi dvěma kulturami, dvěma kontinenty, dvěma světy. Město, kde se střetává Evropa s Asií a na jeho vzhledu je to patrné.


VÍCE O ZÁJEZDU
Dovolená v Turecku

TAJEMNÁ VÝCHODNÍ ANATOLIE

Zveme vás na pohodový poznávací zájezd do východní Anatolie, fascinující a unikátní části Turecka, která je bohatá na historii, kulturu a nádhernou přírodu.


VÍCE O ZÁJEZDU

Poznávací zájezdy do Turecka

VÝCHODNÍ TURECKO - TAJEMNÁ MEZOPOTÁMIE

Pohodový poznávací zájezd do východního Turecka bez dlouhých přejezdů, za poznáním hluboké historie a kultury, do míst, která měla zásadní význam pro vývoj lidské civilizace.


VÍCE O ZÁJEZDU 

Nevybrali jste si? Podívejte se na ostatní zájezdy do Turecka 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit