Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

ADVENTNÍ VÍDEŇ S DĚTMI

Kód zájezdu: A829-20 Počet nocí: Strava: Ubytování:

Autokarem
Cena na vyžádání

Vezměte na advent do Vídně také své děti! Navštívíte největší mořské akvárium v Rakousku, kde kromě žraloků a tropických ryb uvidíte spoustu dalších obyvatel zvířecí říše. Těšit se můžete i na volně poletující ptáky a pobíhající opičky v tropickém pavilonu. Nezapomenutelný je také výhled ze střešní terasy. Výlet zakončíte na adventním trhu ochutnáním některé z mnoha lákavých dobrot. Celý popis


Anotace

Vezměte na advent do Vídně také své děti! Navštívíte největší mořské akvárium v Rakousku, kde kromě žraloků a tropických ryb uvidíte spoustu dalších obyvatel zvířecí říše. Těšit se můžete i na volně poletující ptáky a pobíhající opičky v tropickém pavilonu. Nezapomenutelný je také výhled ze střešní terasy. Výlet zakončíte na adventním trhu ochutnáním některé z mnoha lákavých dobrot.

Program zájezdu

1. den programu:
V ranních hodinách (Trutnov 3:30, HK 4:30, PCE 5:00, Svitavy 6:00 a další nástupní místa analogicky) odjezd z ČR. Po příjezdu do Vídně návštěva Haus des Meeres v bývalé protiletadlové věži nedaleko centra města. Přestože „Dům moří“ na první pohled nevypadá atraktivně, všechno se změní, jakmile vstoupíte dovnitř. Desetipodlažní budova ukrývá nejen mořské živočichy, ale také plazy a jiné obyvatele tropických oblastí. Kromě akvária se žraloky a mořskou želvou, které přesahuje prostor dvou podlaží, projdete také třípatrovým amazonským pralesem, kde kolem vás létají ptáci a pobíhají malé opice. Najdete zde i podmořský tunel, sladkovodní nádrže a terária s pavouky, ještěrkami nebo mravenci. Na každé patro se dostanete pěšky nebo výtahem. Navíc je ze střešní vyhlídkové terasy opravdu krásný výhled na celou Vídeň. Po prohlídce ještě zbude čas na procházku rozsvícenou Vídní a návštěvu adventního trhu. Odjezd v cca 17:30 hod.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Zajímavosti

Více informací k Haus des Meeres a dojmy nadšených návštěvníků najdete např. na těchto odkazech:
 
https://www.haus-des-meeres.at/
https://rakousko24.cz/viden/dum-more-ve-vidni/
https://morskyzivot.cz/navsteva-haus-des-meeres-ve-vidni/
https://www.wien.info/cs/sightseeing/sights/sea-house

Nástupní místa

Trutnov (+180), Dvůr Králové nad Labem (+250) a Jaroměř (+150) nebo Hořice (+250), Hradec Králové, Pardubice, Holice nebo Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno (-100)
 
Výsledná trasa bude stanovena na základě počtu přihlášených osob z jednotlivých míst. Nástupní místa na hlavní trase jsou bez příplatku. U některých nástupních míst je v závorce uveden příplatek, případně sleva. V případě, že není na svoz min. 6 osob, je CK oprávněna již potvrzené nástupní místo změnit na nejbližší nástupní místo na hlavní trase a peníze za tzv. svoz budou klientům vráceny. Zrušení svozu ze strany CK není důvodem k odstoupení od Smlouvy o zájezdu ze strany klienta. Pro skupiny nad 15 osob možný odjezd i z dalších míst dle dohody v cestovní kanceláři.

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Další doporučené kategorie
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací