Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

BUDAPEŠŤ - BRATISLAVA

S POBYTEM V TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH VELKÝ MEDER

ADVENT 2022, VÁNOČNÍ TRHY A TERMÁLY

Kód zájezdu: SK820-22 Počet nocí: Strava: Ubytování:

Autokarem
Cena na vyžádání

Adventní zájezd nás zavede do Bratislavy - ochutnáme pečínku, chléb se sádlem a cibulí, pagáče, husí a zelné lokše, ale i punč a medovinu. Staré město se nám představí v celé své vánoční kráse i s adventními trhy na Františkánském a Hlavním náměstí. Druhé město bude historická Budapešť, jejíž kulinářské lahůdky není třeba představovat a o tu pravou vánoční atmosféru se postarají vyhlášené tržnice a adventní trhy, z nichž každý je svým způsobem jedinečný. Adventní výlet si zpestříme ubytováním v… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba
polopenze
SK820-22-1 od: 09.12.2022
do: 11.12.2022
zobrazit 2 4 890 Kč Odjeto
KódSK820-22-1
Termínod: 09.12.2022 do: 11.12.2022
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Litomyšl, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, Olomouc, Chrudim, Holice
Počet nocí2
Dospělá osoba - polopenze4 890 Kč
Odjeto

Anotace

Adventní zájezd nás zavede do Bratislavy - ochutnáme pečínku, chléb se sádlem a cibulí, pagáče, husí a zelné lokše, ale i punč a medovinu. Staré město se nám představí v celé své vánoční kráse i s adventními trhy na Františkánském a Hlavním náměstí. Druhé město bude historická Budapešť, jejíž kulinářské lahůdky není třeba představovat a o tu pravou vánoční atmosféru se postarají vyhlášené tržnice a adventní trhy, z nichž každý je svým způsobem jedinečný. Adventní výlet si zpestříme ubytováním v termálních lázních Velký Meder, kde budeme po 2 noci ubytováni v hotelu.

Program zájezdu

ZÁJEZD ZRUŠEN!

1. den zájezdu:

Odjezd v ranních hodinách z republiky do BRATISLAVY. Prohlídka nejvýznamnějších památek města, které se většinou nachází v historickém jádru Starého města - symbol města Bratislavský hrad, tyčící se na plošině 85 m nad Dunajem, Staré město a tradiční vánoční trhy na Hlavním a Františkánském náměstí, výrobky z keramiky, vrbových proutků, včelího vosku ale i klobásy, kapustnice aj. Odjezd do Velkého Mederu, ubytování budeme v hotelu u termálních lázní. Večerní relaxace v termálech, otevřeno do 20:00 hod.

2. den zájezdu:
Celodenní výlet do vánoční BUDAPEŠTI, jež byla stavěna jako hlavní město Uherska. Prohlídka historických části: BUDA - hradní čtvrť (Rybářská bašta, Matyášův chrám, kde je uložena původní uherská koruna a PEŠŤ - impozantní budova Parlamentu, vánoční trhy na Vörösmartyho náměstí, které patří k největším v Evropě - tradiční lidové a řemeslné předměty, perníčky, langoše, svařené víno, pěší zóna Váci útca a proslulá tržnice, kde nakoupíme klasický uherák, čabajku, sušené papričky i maďarské víno. Variantně lze individuálně navštívit místo prohlídky Budapešti např: termální lázně Széchényi nebo lux. secesní lázně hotelu Gellért.

3. den zájezdu:
Relaxace v termálních lázních VELKÝ MEDER, zdejší vody přispívají k celkové regeneraci organismu (celodenní vstupné do termálů cca 10 €, seniorské a dětské slevy), vnitřní i venkovní bazén s teplotou 38º C, sauny, možnost masáží, solné lázně, bahenní zábaly aj. V podvečerních hodinách odjezd do ČR dle míst nástupů.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Orientační ceny vstupného

Velký Meder: celodenní vstupné do termálního koupaliště cca 10 €

Bratislava: Katedrála Sv. Martina 2,5 €
Bratislava: vláček městem 8 €
Bratislava: Bratislavský hrad okruh A 5 €
Bratislavský hrad okruh B - Klenotnice 2 €

Budapešť: Parlament cca 2400 HUF
Budapešť: Historické muzeum cca 800 HUF
Budapešť: Národní galerie cca 1100 HUF
Budapešť: Ludwigowa muzea cca 700 HUF
Budapešť: Matyášův chrám 1000 HUF
Budapešť: Bazilika sv. Štěpána 350 HUF
Budapešť: Rybářská bašta 700 HUF

Kapesné

dle individuálního zájmu o návštěvy památek, doporučujeme cca 60 € a cca 2500 HUF

Zajímavosti

Nástupní místa


Ohlasy klientů

16. 12. 2019
Dobrý den,
zúčastnila jsem se s manželem vámi pořádaného adventního zájezdu do Bratislavy, Budapešti a Velkého Mederu v termínu 13.-15.12. 2019. Chtěla bych vám velmi poděkovat za výborný program a dobrou organizaci, hlavně také průvodci panu Pavlovi, který byl skvěle připraven. Po celý víkend nám poskytoval dostatek informací o organizaci i o navštívených místech. Skvěle fungovala i doprava z Prahy a do Prahy, viděli jsme spoustu zajímavých míst a měli jsem i dostatek času na adventní procházky městy. Opravdu skvělý zájezd!
Děkujeme
S pozdravem
Zdenka K.

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací