Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

DOVOLENÁ EGEJSKÁ RIVIÉRA – FETHIYE

POHÁDKOVÝ KOUT TURECKA + VÝLETY V CENĚ

POBYTOVĚ POZNÁVACÍ ZÁJEZD, DOVOLENÁ TURECKO 2021

Kód zájezdu: TR480-21 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel***

Letecky
Cena na vyžádání

Náš tip

Turecko je nesmírně zajímavá a krásná země. Mnohem zajímavější a krásnější než si vůbec myslíte, je kouzelná jak z pohádky a pro všechny, kteří se chtějí dívat kolem sebe, je Turecko rájem. Egejská riviéra v jihozápadním cípu Turecka je přírodní skvost, je překrásná a málo turistická. Zveme vás na cestu plnou dobrodružství, historie, průzračného moře a fantastických zážitků. Zveme vás na tuto krásnou cestu s průvodkyní, která zde nějaký čas žila a tuto oblast má v srdci.Pobytově… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba
polopenze
TR480-21-1 od: 10.09.2021
do: 19.09.2021
zobrazit 9 25 690 Kč Odjeto
KódTR480-21-1
Termínod: 10.09.2021 do: 19.09.2021
Nástupní místa Praha
Počet nocí9
Dospělá osoba - polopenze25 690 Kč
Odjeto

Anotace

Turecko je nesmírně zajímavá a krásná země. Mnohem zajímavější a krásnější než si vůbec myslíte, je kouzelná jak z pohádky a pro všechny, kteří se chtějí dívat kolem sebe, je Turecko rájem. Egejská riviéra v jihozápadním cípu Turecka je přírodní skvost, je překrásná a málo turistická. Zveme vás na cestu plnou dobrodružství, historie, průzračného moře a fantastických zážitků. Zveme vás na tuto krásnou cestu s průvodkyní, která zde nějaký čas žila a tuto oblast má v srdci.

Pobytově poznávací zájezd – Dovolená Turecko – Egejská riviéra – Fethiye 2021 - provází Mgr. Alena Dlouhá, garance skupiny max. 14 osob.

Fethiye – pláž Oludeniz – Údolí motýlů – Faralya - lodní výlet 12 ostrovů v zátoce Fethiye - Kaya Koy – Dalyan - soutěska Saklikent

Program zájezdu

1.den zájezdu:
Odlet s průvodcem z Prahy, večerní přílet do Dalamanu, transfer minibusem (cca 50 min) na hotel do přímořského letoviska CALIS, ubytování, nocleh.

2. den zájezdu:
Pobyt u moře + odpolední FETHIYE – vyrazíme místní dolmuší po vlastní ose, vystoupíme v centru Fethiye. Uvidíme starověké skalní hrobky, dáme si džus z čerstvých pomerančů na vrcholku Amynthas, čeká nás procházka nad přístavem s krásnými výhledy, antické divadlo, centrum s obchůdky, rybí trh, přístav. Odjezd dolmuší zpět k hotelu. Po večeři pro zájemce společné posezení v nomádských stanech – povídání o Turecku, místní živá hudba, vodní dýmka, turecký čaj.

3. den zájezdu:

Po snídani výlet do přímořského městečka OLUDENIZ. Překrásná pláž ve tvaru jazyka, která patří mezi dvacet nejkrásnějších pláží světa. Koupání, volno, relax. Odpoledne pokračujeme do hor, kam už běžní turisté nejezdí. Budeme objíždět mohutný vrchol posvátné hory BABADAG (1969 m), dechberoucí výhledy na pobřeží, ÚDOLÍ MOTÝLŮ, zastávka ve vesničce FARALYA – posezení/poležení v tureckých polštářích s čajem a překrásnými výhledy. Návrat na hotel.

4. den zájezdu:
Po snídani odjezd do přístavu. Čeká nás překrásný celodenní lodní výlet a putování kolem 12 OSTROVŮ V ZÁTOCE FETHIYE s 5 zastávkami - nádherné pobřeží, zátoky, koupání, šnorchlování, opalování a relax na lodi, se stylovým obědem přímo na lodi. Nezapomenutelný den a nejkrásnější lodní výlet vůbec. Návrat na hotel v podvečerních hodinách.

5. den zájezdu:
Po snídani návštěva bazaru ve Fethiyi, odpoledne volno a pobyt u moře. Dle zájmu fakultativně návštěva tureckého hammamu (rituál s peelingem, masáží v mýdlové lázni). Zážitek pro všechny smysly s možností extra luxusní olejové aroma masáže.

6. den zájezdu:
Pobyt u moře
, podvečer návštěva vesnice KAYA KOYměsto duchů. Místo s neuvěřitelným geniem loci. Po prohlídce společné posezení v místní úžasné restauraci Poseidon. Návrat na hotel.

7. den zájezdu:
Po snídani výlet do malebného městečka DALYAN. Projedeme se lodí říční deltou, uvidíme starodávné královské skalní hrobky, odpočineme si a vykoupeme se na želví pláži Iztuzu a navštívíme zdejší bahenní lázně. Jedno z nejzelenějších míst Turecka, ekologická zóna, opravdový klid v lůně přírody. Čeká nás další překrásný den.

8. den zájezdu:
Pobyt u moře, volný den
. Možnost fakultativně zajistit paragliding z hory Baba Dag (1969 m) v tandemu s profi licencovaným instruktorem a přistáním na pláži v Oludeniz. Jeden z top zážitků této oblasti, dechberoucí 45minutový seskok za kterým jezdí nadšenci z celého světa.

9. den zájezdu:
Po snídani se odjezd do soutěsky SOUTĚSKY SAKLIKENT, dechberoucí podívaná, krásná příroda, krátký nenáročný treking na dně soutěsky, po prohlídce společné polštářové sezení a relax u řeky s možností občerstvení. Návrat na hotel, odpoledne pobyt u moře a volno.

10. den zájezdu:
Po snídani transfer na letiště do Dalamanu, odlet do Prahy.

TIPY:
Pro sportovce a milovníky adrenalinu lze během pobytu také fakultativně zajistit: rafting na řece Dalaman, potápění nebo celodenní jeep safari do hor.
Pro dámy: rituál hammam, typická turecká úprava obočí nití, úžasné nakupování (bazar, obchody s oblečením).

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Ubytování

  • příjemný klim. hotel*** se nachází na pláži Calis v letovisku Calis - Fethiye, krásná promenáda a ještě hezčí západy slunce, výborné jídlo, spousta obchůdků a kavárniček v okolí. Hosté mají k dispozici hotel. bazén, lehátka, slunečníky.

Nástupní místa

10.09. - 19.09. Odjezd L2, L3
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací