Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

INNSBRUCK A ZÁMKY LUDVÍKA II.

VÁNOČNÍ ROMANTIKA BAVORSKA A TYROLSKA

Kód zájezdu: D811-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel***

Autokarem
Cena na vyžádání

Náš tip

Bavorské zimní Alpy, hotel u Innsbrucku s wellness a bazénem, velkolepý zámek Neuschwanstein tyčící se na vysokém skalnatém vrchu nedaleko soutěsky Pöllat, jezero Chiemsee, romantický ostrovní zámek Herrenchiemsee, půvabné vánoční trhy na ostrově Fraueninsel, muzeum křišťálu Swarovski, sídelní město Habsburských císařů Innsbruck. To je naše pozvání na jedinečný adventní víkend do Bavorska a Tyrolska. zámek Neuschwanstein – Innsbruck – Wattens – Chiemsee – Prien – zámek Herrenchiemsee – ostrov… Celý popis


Anotace

Bavorské zimní Alpy, hotel u Innsbrucku s wellness a bazénem, velkolepý zámek Neuschwanstein tyčící se na vysokém skalnatém vrchu nedaleko soutěsky Pöllat, jezero Chiemsee, romantický ostrovní zámek Herrenchiemsee, půvabné vánoční trhy na ostrově Fraueninsel, muzeum křišťálu Swarovski, sídelní město Habsburských císařů Innsbruck. To je naše pozvání na jedinečný adventní víkend do Bavorska a Tyrolska.

zámek Neuschwanstein – Innsbruck – Wattens – Chiemsee – Prien – zámek Herrenchiemsee – ostrov Fraueninsel

Program zájezdu

1. den zájezdu
Odjezd z ČR v nočních hodinách dle nástupních míst.

2. den zájezdu
Dopoledne prohlídka zámku NEUSCHWANSTEIN, na vysokém skalním masívu, připomínající středověký rytířský hrad s interiéry ztvárňujícími starogermánské legendy, kombinované byzantskými a islámskými prvky. Úchvatný výhled na zámek se nám naskytne z mostu Marienbrücke nad propastí Pöllathschlucht. Následuje Tyrolská metropole INNSBRUCK, spojená s prohlídkou jednoho ze sídelních měst Habsburských císařů. V centru města se nachází nespočet fantastických stavebních skvostů, jako palác Hofburg, kostel Hofkirche se sochami Habsburských panovníků v životní velikosti, barokní skvost Helblingův dům nebo Zlatá stříška. V době Adventu je historické centrum města proměněno v jeden velký vánoční trh s úchvatnou atmosférou, krásnou vánoční výzdobou a majestátní kulisou okolních Alpských štítů. Večer se ubytujeme v příjemném hotelu v horském středisku na jižním předměstí Innsbrucku.

3. den zájezdu
Návštěva WATTENS, muzeum křišťálu firmy SWAROVSKI. Nezapomenutelný zážitek spojený s možností nákupu nevšedních vánočních dárků. Kolem poledne příjezd do bavorského přístavního městečka PRIEN, na břehu jezera CHIEMSEE, největšího bavorského jezera s řadou ostrovů. Plavba lodí na ostrov HERRENINSEL, prohlídka romantického zámku bavorského krále Ludvíka II. HERRENCHIEMSEE. Zámek byl budován po vzoru francouzského Versailles, s krásnými interiéry a rozsáhlým okolním parkem. Program zakončíme na sousedním ostrově FRAUENINSEL půvabným vánočním trhem, v sousedství ženského kláštera. Zdejší vánoční trh je považován za nejromantičtější z celého Německa. Můžeme se těšit na příjemnou adventní procházku, vánoční dobroty, tradiční a umělecká řemesla, dřevořezby aj. Zvláště vyhledávány jsou speciality místních rybářů. V pozdních odpoledních hodinách odjezd do ČR. Předpokládaný návrat do Prahy v cca 22.30 hod. a dále dle míst nástupů.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Nástupní místa

27.11.  29.11. odjezd A, L, Plzeň + Ostrava (+500)
Přehled nástupních míst najdete ZDE.

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací