Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

JULSKÉ ALPY

JEZERNÍ A HORSKÝ RÁJ

LEHKÁ TURISTIKA I RELAXACE

Kód zájezdu: SLO684-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Autokarem
Cena na vyžádání

Náročnější i zcela nenáročná turistika dle výběru v Triglavském národním parku uprostřed majestátních hor, kde se tyčí strmé srázy s překrásnými vodopády, třpytí horská jezera a roste neobyčejná alpská květena. Týden pohody uprostřed přírody v hotelu na břehu Bohinjského jezera. Unikátní jeskyně slovinského krasu (UNESCO), jedinečné výhledy z vrcholů Julských Alp, romantická horská jezera.Kamnicko-Savinjské Alpy – NP Triglav – Planica – soutěska Vintgar – Dolina Sedmero jezer – Slovinský kras –… Celý popis


Anotace

Náročnější i zcela nenáročná turistika dle výběru v Triglavském národním parku uprostřed majestátních hor, kde se tyčí strmé srázy s překrásnými vodopády, třpytí horská jezera a roste neobyčejná alpská květena. Týden pohody uprostřed přírody v hotelu na břehu Bohinjského jezera. Unikátní jeskyně slovinského krasu (UNESCO), jedinečné výhledy z vrcholů Julských Alp, romantická horská jezera.

Kamnicko-Savinjské Alpy – NP Triglav – Planica – soutěska Vintgar – Dolina Sedmero jezer – Slovinský kras – údolí Vipavy – Bohinjské jezero – soutěska Mostnica - Bled

Program zájezdu

1. den zájezdu
Odjezd z ČR ve večerních hodinách (přejezd hranic z ČR v cca 23:00 hod.), transfer přes Rakousko.

2. den zájezdu 
KAMNICKO-SAVINJSKÉ ALPY,
druhé nejvyšší pohoří Julských Alp, Velika planina, kouzlo horské krajiny (1800 m), nejvyšší vodopád ve Slovinsku na bájné řece Savici (72 m), ubytování u jezera Bohinj a večerní procházka.

3. den zájezdu
TRIGLAVSKÝ NP: toulky údolím Tamar, skokanské můstky v PLANICI, pramen řeky Nadiža, turistika v soutěsce VINTGAR, prohlídka srdce Triglavského NP, turistika k prameni ŘEKY SÁVY, večer procházka podél jezera a koupání.

4. den zájezdu 
Celodenní turistika do srdce NP k Triglavským jezerům do DOLINY SEDMERA JEZERA přes Černé jezero (převýšení cca 1000 m, možnost méně náročné túry pouze nad Černé jezero).

5. den zájezdu
Fakult. celodenní výlet za krásami SLOVINSKÉHO KRASU plného vinic, jeskyní, hlubokých kaňonů – unikátní krasový systém ŠKOCJANSKÉ JAMY, 11 propojených podzemních jeskyní, propadlé závrty a přírodní mosty (UNESCO), turistika po okolí, ráj pro fotografy, cesta za vínem do údolí VIPAVY, vyhlášená vína, borůvkovice a místní produkty, návrat v podvečer, anebo celodenní pobyt u BOHINJSKÉHO JEZERA, nebo variantně relax a koupání u Bohinjského jezera a individuálně turistika v oblasti, koupání.

6. den zájezdu
Lanovkou na planinu pod horou VOGEL (1922 m), hřebenová túra s výhledem na Bohinjské jezero - různé varianty obtížnosti (možnost až na vrchol Vogel), odpolední relaxace a procházky okolo jezera, variantně samostatné putování vesničkami v blízkosti RIBČEV LAZ nebo celodenní pobyt u jezera, možnost půjčení kol nebo loďky, romantický výlet lodí po Bohinjském jezeře, po večeři pro zájemce společné posezení s gastronomickými pochoutkami a vínem.

7. den zájezdu 
Turistika v soutěsce MOSTNICA, odpoledne lázeňské letovisko BLED s majestátním hradem nad jezerem, plavba po jezeře či cesta kolem, koupání, večer odjezd do ČR romantickou krajinou.

8. den zájezdu 
Návrat do ČR v ranních hodinách.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Orientační ceny vstupného

vodopád Savica: 3,50€
lanovka na Vogel (kabinová) a dále na Orlove Glove (sedačková): 24€ dospělý, 10€ dítě, 21€ studenti/senioři
Škocjanské jeskyně: klasický provázený okruh 20€ dospělý,16€ studenti/senioři, 10€ dítě
ochutnávka v údolí Vipavy: 8€
plavba po Bohinjském jezeře 7,50€
autobus do Bledu 4€
BLED: hrad 11 €, loďka po jezeře ke kostelíku 15€
údolí Mostnice: 3€
LUBLAŇ: hrad a lanovka: pouze lanovka - 4€ zpáteční anebo 2,20 € jedna jízda, lanovka i hrad - 10€ (zpáteční jízda), vstupné do hradu bez lanovky - 7,50€

Kapesné

Doporučujeme min. kapesné 110 €, z toho cca 60 € na vstupné. Uvedené ceny jsou orientační, lze získat skupinovou slevu (min. 20 osob). Slevu lze získat na legitimace ISIC, IYTC či ITIC a průkaz novináře.

Nástupní místa

22.08. - 29.08. Odjezd N + Svitavy
Přehled nástupních míst najdete ZDE.

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací