Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

KRÁSY ŠVÁBSKA, FRANKŮ A BAVORSKA

Kód zájezdu: D655-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel / gasthof

Autokarem
Cena na vyžádání


Program zájezdu

1. den zájezdu
Odjezd z ČR v ranních hodinách (přejezd hranic v cca 8:00 hod.). NORIMBERK na řece Pegnitz, město spojené s Karlem IV. a hlavně sídlo Hohenzollernů (zollernský hrabě Fridrich III. získal dědictvím roku 1192 Norimberské purkrabství a stal se purkrabím), historické centrum a hrad, město výborných perníčků a klobás, ale i symbol německých dějin, přes město ANSBACH, sídlo rodu od 14.st., Hohenzollerni jako braniborští markrabí (hrobka), rokoková rezidence rodu Hohenzollernů, prohlídka a překrásné zahrady, procházky.

2. den zájezdu
Romantika krajiny Švábské Alby, nejvýznamnější sídla rodu Hohenzollernů: SIGMARINGEN, překrásné město se zachovalým hradem na vysokém ostrohu nad řekou Dunaj, rodiště rumunského krále Ferdinanda z rodu Hohenzollernů, prohlídka zámku a přejezd na hrad Hohenzollern, od středověku sídlo rodu a vládli Prusku a Braniborsku do konce 1. sv. války, prohlídka, podvečer ve městečku HECHINGEN s hradem (místo natáčení trilleru Lék na život), původně patřilo klášteru St. Gallen a bylo domov dynastie Hohenzollern, možnost večeře místní kuchyně.

3. den zájezdu
Romantika kraje Švábska: zámek Ludwigsburg, královský zámek nazývaný "švábské Versailles", jedno z největších a nejkrásnějších barokních sídel v Německu, architektura od baroka přes rokoko po empír a překrásné barokní zahrady, pohádkový zámek Lichtenstein, který patříval vévodům z Urachu, výhledy do kraje, lázeňské město BAD URACH, prohlídka starého města, možnost koupání v termálních lázních, návrat a fakultativně večeře.

4. den zájezdu
Přejezd zpět do Bavorska a prohlídka zámku Cadolzburg, historie od 12. st. a místo, odkud Hohenzollernové vládli Francii (výstava Hrad a jeho pánové), cesta přes NEUSTADT an der Aisch a oběd v typické německé Biergarten Baumhaus, dle času hrad Plassenburg, od 14. st. sídlo Hohenzollernů, přes BAYREUTH s rezidencí rodu a markraběcí operou, odjezd do ČR (Praha do 23 hod.).

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Kapesné

Doporučené kapesné na vstupné je cca 60€.

Nástupní místa

16.07. - 19.07. Odjezd J + Plzeň Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Další doporučené kategorie
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací