Zavolejte nám +420 739 456 517
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Poznávací zájezdy Mongolsko

Vydejte se s námi do Mongolska - země kočovníků a obávaného vojevůdce Čingischána! Uvidíte
nekonečné stepní pláně, na kterých se popásají kozy, ovce a jaci. Kočovné pastevce v tradičním mundúru cválající na koni nebo velbloudovi. Nahlédnete do interiéru bílých jurt, ve kterých se odehrává veškerý rodinný život kočovníků. Poznávací zájezd vás zavede i do ulic hlavního města Ulánbátar. Zde si prohlédnete buddhistické chrámové komplexy i moderní budovy obklopující Čingischánovo náměstí. Věděli jste, že je Ulánbátar nejchladnějším hlavním městem světa?
 
Mongolsko je vnitrozemskou zemí střední Asie s docela drsným podnebím. Průměrná nadmořská výška se pohybuje okolo 1500 metrů a teploty v zimních měsících padají i k - 40ºC. Moře v Mongolsku sice nenajdete, zato část území vyplňují zlatavé písky pouště Gobi. Ta je významným nalezištěm koster dinosaurů.
Během dovolené určitě ochutnáte i některé z netradičních chutí tradičních mongolských pokrmů. Pro celkem strohou mongolskou kuchyni je základem maso, těsto a výrobky z kobylího a kozího mléka. Přijměte pozvání na šálek zkvašeného kobylího mléka kumysu!
 
Upřesnit výběr

Mongolsko

 - TRANSSIBIŘSKÁ MAGISTRÁLA

TRANSSIBIŘSKÁ MAGISTRÁLA

VLAKEM Z MOSKVY PŘES URAL, SIBIŘ, BURJATSKO A MONGOLSKO AŽ DO PEKINGU

POZNÁVACÍ ZÁJEZD TATARSTÁN A BAJKAL 2021

Termín: 29.07. - 16.08.2021 Počet nocí: 17 Strava: snídaně Doprava: Letecky

Přijměte pozvání na neobvyklou cestu, která je snem každého cestovatele. Už samotný pojem „Transsibiřská magistrála“ vyvolává pocit dálek, divočiny, dobrodružství a romantiky. Nechte se tedy obklopit… (Kód zájezdu: RUS525-21-1)

Oblíbené

od 75 590 Kč
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout