Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

NĚMECKO, VELKÝ OKRUH

KRÁLOVSKÁ MĚSTA, ÚDOLÍ MOSELY A RÝNA, NĚMECKA HANZA

Kód zájezdu: D641-19 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Autokarem
Cena na vyžádání

Zájezd nám nabídne nejvíce navštěvované lokality Německa - historické památky, krásná města pulzující životem, architektonické skvosty, bohatý noční život, tradiční zvyky, krásnou přírodu Černého lesa a údolí Rýna. Postupim - Sanssouci - Berlín - Schwerin - Lübeck - Travemünde - Hamburg - Brémy - Cáchy - Kolín n. Rýnem - Bonn - údolí Mosely – Trevír – Bernkastel – Eltz - Koblenze - Mohuč - Heidelberg - Maulbronn - Baden-Baden - Ludwigsburg - Regensburg Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
2x snídaně, 2x večeře
D641-19-1 od: 22.07.2019
do: 30.07.2019
zobrazit 7 12 990 Kč Odjeto
KódD641-19-1
Termínod: 22.07.2019 do: 30.07.2019
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Litomyšl, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, Ostrava, Olomouc, Poděbrady, Chrudim, Holice
Počet nocí7
dospělá osoba - 2x snídaně, 2x večeře12 990 Kč
Odjeto

Zájezd nám nabídne nejvíce navštěvované lokality Německa - historické památky, krásná města pulzující životem, architektonické skvosty, bohatý noční život, tradiční zvyky, krásnou přírodu Černého lesa a údolí Rýna.
Postupim - Sanssouci - Berlín - Schwerin - Lübeck - Travemünde - Hamburg - Brémy - Cáchy - Kolín n. Rýnem - Bonn - údolí Mosely – Trevír – Bernkastel – Eltz - Koblenze - Mohuč - Heidelberg - Maulbronn - Baden-Baden - Ludwigsburg - Regensburg


1. den zájezdu 
Odjezd Moravy a východních Čech v pozdních večerních hodinách.

2. den zájezdu
Odjezd z Prahy těsně po půlnoci z 22.7. na 23.7. Ráno zastávka v POSTUPIMI, prohlídka zámku SANSSOUCI (UNESCO), letního sídla německých císařů. BERLÍN (UNESCO), návštěva zajímavých míst německé metropole (třída Unter den Linden, Braniborská brána, Říšský sněm, Alexander Platz, Pergamonské muzeum aj.).

3. den zájezdu  
SCHWERIN
, město s malebnou polohou mezi jezery, pohádkovým ostrovním zámkem a jedinečně zachovalým historickým jádrem, jehož starobylé budovy přečkaly 2. sv. válku bez újmy. Schwerinu se též přezdívá „Florencie severu“, jelikož se v minulosti stal Mekkou umělců. LÜBECK (UNESCO), ve středověku nejvýznamnější město na Baltu. Po 2. sv. válce bylo pěkně obnoveno. Upoutá zde velké množství cihlových staveb (průčelí domů, radnice, brány, kostely aj.), přitahující obdivovatele tzv. cihlové gotiky. TRAVEMÜNDE, výletní místo na pobřeží Lübeckého zálivu s plážemi, kasiny a restauracemi.

4. den zájezdu
HAMBURG
, město různých stavebních slohů. Historické centrum obklopené parky, vykřičená čtvrť Sankt Pauli. BRÉMY (UNESCO), centru Brém vévodí staré jádro s velkolepým románským dómem a radnicí s renesančním průčelím. Náměstí Marktplatz s pěknými štítovými domy.

5. den zájezdu
CÁCHY (UNESCO), město korunovace římských císařů a německých králů. Dóm s trůnem Karla I. Velikého a osmiúhlou dvoupatrovou kaplí je nejvýznamnější stavbou z karolínského období. Dále ve městě můžeme vidět gotickou radnici, lázeňský park, kolonádu aj. KOLÍN NAD RÝNEM (UNESCO), město se může pochlubit nejslavnější gotickou stavbou v Německu - ohromným Dómem a množstvím dochovaných románských kostelů, malebnými domy na Fischmarktu, radnicí, velkým výstavištěm, muzei a dalšími zajímavostmi. BONN, bývalé hlavní město SRN. Rodné město L. van Beethovena založené Římany v roce 11 př.n.l.

6. den zájezdu
Romantické ÚDOLÍ MOSELY, město TREVÍR, jedno z nejkrásnějších německých měst s řadou památek z římské doby (např. monumentální brána) i dob pozdějších. BERNKASTEL, městečko s unikátním souborem hrázděných domů obklopené proslulými vinicemi. ELTZ, zde se nachází jeden z nejkrásnějších hradů v Evropě, množství věží a věžiček a romantické výhledy dolů do údolí Eltz.

7. den zájezdu
PORÝNÍ:
Možnost plavby lodí z KOBLENZE, města položeného na soutoku Mosely a Rýna. Z paluby lodi budete moci obdivovat krásné údolí s terasovitými svahy, na kterých se rozkládají vinice a vesničky. Celému údolí Rýna (UNESCO) dominují mohutné hrady, např. zámek STOLZENFELS, hrady RHEINFELS, „Kočka“ a „Myš“. Lodí připlujeme i k proslulé SKÁLE LORELEY, kde se zrodila slavná legenda o krásné dívce s čarokrásným hlasem. Na závěr dne prohlídka MOHUČE, arcibiskupského města na soutoku Rýna a Mohanu s proslulým dómem sv. Martina, přední stavby v německém románském stylu.

8. den zájezdu  
HEIDELBERG
, patřící k nejkrásnějším německým městům. V 18. století byl vybudován v barokním slohu. Z impozantního starého mostu je krásný výhled na Heidelberský zámek, který dominuje městu. Klášter MAULBRONN (UNESCO) byl založen r. 1147 mnichy z Alsaska. Je jednou z nejzachovalejších ukázek středověké architektury v Evropě. Celý komplex obepínají obranné hradby s věžemi. BADEN – BADEN, elegantní lázeňské středisko s kolonádou, parky, novými lázněmi i zříceninami římských lázní.

9. den zájezdu
Zámek LUDWIGSBURG, situován v blízkosti Stuttgartu, „švábské Versailles“. K procházkám zde lákají zahrady s romantickým zámečkem, barokní park a ovocná zahrada. REGENSBURG, významné historické město, jehož Dóm je nejvýznamnější gotická sakrální stavba v Bavorsku. Prohlídka centra s řadou gotických i renesančních městských domů, kostelů a muzeí. Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.


Cena zahrnuje

  • dopravu lux. klim. busem
  • 7x ubytování v hotelu - 2lůžk.pokoje s příslušenstvím
  • 2x polopenzi
  • průvodce

Cena nezahrnuje

  • vstupné
  • fakult. služby
  • lodní výlety
  • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

  • 5x snídaně 1000 Kč
  • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 320 Kč

Nástupní místa

22.07. - 30.07. odjezd A + Ostrava (+500)
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Orientační ceny vstupného

Zámek Sanssouci - 12 €
Bildergalerie – 8 €

Berlín
Fernsehturm - 13 €
Berliner Dome - 7 €
Pergamonmuseum - 12 €
Neues Museum – 12 €
Altes Museum – 10 €
Alte Nationalgalerie – 10 €

Zámek Schwerin – 8,5 €
věž kostela - výtah - 3 €

Lübeck
věž kostela sv. Petra - 3 € (výtah)
kostel P. Marie – 2 €

Hamburg
věž kostela sv. Mikuláše – dokumentační výstava k bývalé kryptě - 5 €

Cáchy
Klenotnice - 5 €
Radnice – 5 €

Kolín
věž dómu - 4 €
Římsko-germ. muzeum – 9 €

Bonn
Beethovenovo muzeum - 6 €
Plavba po Rýnu - 2 hod. z Boppard do Oberwesel – skup. nad 30 os. 14,2 €
Hrad Eltz – 10 + 2 € za přibližovací autobus

Heidelberg
zámek – vstupné na nádvoří, lékárna, obří sud, pekárna + lanovka k zámku - 7 €
Klášter Maulbronn – 7,5 €

Ludwigsburg
zámek – 9 €
Barokní zahrada - 9 €

Regensburg
Reichstagsmuseum - 7,5 €

Kapesné

dle individuálního zájmu o návštěvy památek, doporučujeme 110 €

Zajímavosti

Doporučujeme

Poznávací zájezdy Německo - další nabídka

Vyberte si z naší další nabídky: Poznávací zájezdy Německo

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Další doporučené kategorie
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací