Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

NÍZKÉ TATRY, TERMÁLY A TURISTIKA

POBYT S VÝLETY V DEMÄNOVSKÉ DOLINĚ

Kód zájezdu: SK692-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: Hotel***

Autokarem
Cena na vyžádání

Náš tip Oblíbené

Letní dovolená v krásném horském prostředí Nízkých Tater s koupáním a lehkou turistikou nám umožní prožít kombinaci aktivní dovolené s relaxací a odpočinkem. Ubytováni budeme v jedné z nejhezčích lokalit Národního parku Nízké Tatry v Demänovské dolině.Zájezd provází Radka MichálkováDemänovská dolina - Jasná – Chopok – Ďumbier – Ružomberok – Vlkolínec – Liptovská Mara –termály Bešeňová – Svatý Kříž - Demänovská ledová jeskyně - Pribylina – Liptovský Ján – Jánská dolina Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba
polopenze
SK692-20-1 od: 26.07.2020
do: 01.08.2020
zobrazit 6 9 390 Kč Odjeto
KódSK692-20-1
Termínod: 26.07.2020 do: 01.08.2020
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Litomyšl, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, Olomouc, Poděbrady, Chrudim, Holice
Počet nocí6
Dospělá osoba - polopenze9 390 Kč
Odjeto

Anotace

Letní dovolená v krásném horském prostředí Nízkých Tater s koupáním a lehkou turistikou nám umožní prožít kombinaci aktivní dovolené s relaxací a odpočinkem. Ubytováni budeme v jedné z nejhezčích lokalit Národního parku Nízké Tatry v Demänovské dolině.

Zájezd provází Radka Michálková

Demänovská dolina - Jasná – Chopok – Ďumbier – Ružomberok – Vlkolínec – Liptovská Mara –termály Bešeňová – Svatý Kříž - Demänovská ledová jeskyně - Pribylina – Liptovský Ján – Jánská dolina

Program zájezdu

1. den zájezdu: 
Odjezd z ČR v ranních hodinách, příjezd na ubytování do Demänovské doliny. Náš hotel se nachází v jedné z nejkrásnějších částí doliny v Jasné. Ubytování, seznámení se s prostředím DEMÄNOVSKÉ DOLINY, možnost procházky, večeře.

2. den zájezdu:
Celodenní lehká pěší turistika v kombinaci s lanovkami v oblasti JASNÉ. Lanovkou vyjedeme na CHOPOK (2004 m) a odtud se vydáme lehčí hřebenovou túrou na nejvyšší vrchol Nízkých Tater ĎUMBIER (2043 m), rozsáhlý kruhový rozhled na téměř všechny pohoří středního a severního Slovenska. Na vrcholu Chopku se nachází vyhlídková restaurace Rotunda se sochou draka Damiána a s exkluzívním 360° panoramatickým výhledem. Budeme si tak moci vychutnat jedinečnou okolní scenérii z nejvýše položeného Rum Baru s bohatou nabídkou rumů a dezertů.

3. den zájezdu:
Centrum Liptova RUŽOMBEROK, prohlídka historického centra, katedrála. Nedaleký VLKOLÍNEC (UNESCO) zachovalá dřevěná lidová architektura, obec představuje nejzachovalejší a nejucelenější urbanistický celek původních lidových staveb ve střední Evropě. LIPTOVSKÁ MARA, první přehrada Vážské kaskády, pro svou velikost se ji říká Slovenské nebo Liptovské moře, vyhlídková plavba lodí.

4. den zájezdu:
Krásný celodenní program v DEMÄNOVSKÉ DOLINĚ. Vydáme se na jednu z nejhezčích stezek v Nízkých Tatrách - stezku Demänovská dolina. Trasa vede kolem Vrbického Plesa na Tri Vody – Brhliska – Pod Orlí skálou – na Lukovú – rozcestí v Široké dolině a dále až na Lúčky.

5. den zájezdu:
Celodenní relaxace
ve vodním parku BEŠEŇOVÁ, odpočinek v termálním srdci Liptova, bazény s teplotou do 39°C, s podvodní masáží nebo perličkovou koupelí a řadou dalších atrakcí. Cestou zpět navštívíme v obci SVATÝ KŘÍŽ významnou kulturní památku – dřevěný artikulární kostel z roku 1729, jeden z největších dřevěných kostelů ve střední Evropě, kam se vejde téměř šest tisíc návštěvníků.

6. den zájezdu:
Ráno prohlídka DEMÄNOVSKÉ LEDOVÉ JESKYNĚ, jedné z nejstarších popsaných jeskyní v Evropě. Odjezd do nedaleké PRIBYLINY, Muzeum liptovské dědiny, seznámení se s liptovským folklorem, řemesly a chovem huculských koní, což je rarita tohoto muzea. Odpoledne koupání v termálních bazénech Termal Raj v Liptovském Jánu nebo individuální poznávání JÁNSKÉ DOLINY.

7. den zájezdu:
Po snídani odjezd do ČR.

Poznámka: U turistických tras je vždy možné volit mezi lehčí a těžší variantou

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Orientační ceny vstupného

Lanovka na Chopok 17 €
Skanzen Vlkolínec 3 €
Plavba po Liptovské Maře 9 €
Vodní pak Bešenová 27 €
Demänovská ledová jeskyně 8 €
Muzeum liptovské dědiny 6 €
Termální koupalište Termal Raj 6 €

Kapesné

Doporučujeme min. kapesné ve výši cca 130 € (dle individuálního zájmu o návštěvu objektů).

Ubytování

Horský hotel s krásnými výhledy nabízí ubytování přímo v centru Jasné v 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, TV a wi-fi. Hotel disponuje wellness zónou se saunami a vířivkou, za poplatek jsou možné masáže.

Nástupní místa

26.07. - 01.08. Odjezd A (Olomouc bez příplatku)

Přehled nástupních míst najdete ZDE.

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací