Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

NORSKO - ZLATÁ CESTA SEVERU

A SRDCE NORSKÝCH FJORDŮ

JEDEN Z NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH ZÁJEZDŮ NA SEVER EVROPY - LETECKY

Kód zájezdu: N506-24 Počet nocí: 6 Strava: 6x snídaně, 2x večeře Ubytování: hotel ***/hostel***/**

Letecky
Cena od 35 790 Kč

Oblíbené

Norsko, nejkrásnější severská země. Snad každý, kdo se vypraví do tohoto koutu severní Evropy, je doslova očarován krásou kolem sebe - nezapomenutelné hory, divoké řeky, hluboké fjordy, vyhlídky a severská architektura. Navštívíme střední část země, která se může pochlubit těmi nejkrásnějšími scenériemi, které budeme jinde hledat jen marně. Užijte si dovolenou v Norsku, v srdci norské přírody. Ubytování máme zajištěno vždy ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím - hotely***, hostel***/**.… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba
6x snídaně, 2x večeře
N506-24-1 od: 01.07.2024
do: 07.07.2024
zobrazit 6 35 790 Kč Odjeto
N506-24-2 od: 12.08.2024
do: 18.08.2024
zobrazit 6 35 790 Kč Vyprodáno
KódN506-24-1
Termínod: 01.07.2024 do: 07.07.2024
Nástupní místa Praha
Počet nocí6
Dospělá osoba - 6x snídaně, 2x večeře35 790 Kč
Odjeto
KódN506-24-2
Termínod: 12.08.2024 do: 18.08.2024
Nástupní místa Praha
Počet nocí6
Dospělá osoba - 6x snídaně, 2x večeře35 790 Kč
Vyprodáno

Anotace

Norsko, nejkrásnější severská země. Snad každý, kdo se vypraví do tohoto koutu severní Evropy, je doslova očarován krásou kolem sebe - nezapomenutelné hory, divoké řeky, hluboké fjordy, vyhlídky a severská architektura. Navštívíme střední část země, která se může pochlubit těmi nejkrásnějšími scenériemi, které budeme jinde hledat jen marně. Užijte si dovolenou v Norsku, v srdci norské přírody. Ubytování máme zajištěno vždy ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím - hotely***, hostel***/**. Součástí ceny zájezdu jsou i bohaté snídaně a dvě večeře.

Letecký zájezd do Norska 2024 provází Lukáš Zedníček, Milena Škorpilová

Svinesund - Oslo - Gjovik - Lillehammer - údolí Gudbrandsdalen - Dombas - soutěska Romsdalen - stěna Trollů - cesta Trollů - Orlí stezka - Geirangerfjord - Dalsnibba - Jostedalsbreen - Brigsdalsbreen - Sognefjord - vodopády Tvindefoss - Voss - Bergen - vyhlídka Fløyen - Geilo - Holmenkollen

Program zájezdu

1. den zájezdu:
Odlet z Prahy do OSLA, dle letového řádu transfer na ubytování v Oslu. V hotelu připojení k autobusové skupině.

2. den zájezdu:
Po snídani odjíždíme do GJOVIKU – Hala Fjellhalen, Gjovik Kirke. Navštívíme olympijský LILLEHAMMER, ležící u největšího norského jezera Mjösa a „srdce Norska“ mohutné údolí Gudbrandsdalen. Prohlídka skanzenu Maihaugen a míst připomínajících zimní olympijské hry v roce 1994. Dojedeme do Z DOMBASU a pojedeme podél divoké řeky Rauma do monumentální soutěsky Romsdalen, na úpatí nejvyšší převislé skalní stěny v Evropě. Večer ubytování v hotelu, večeře v ceně zájezdu.

3. den zájezdu:
„ZLATÁ CESTA SEVERU“ - divoké údolí Romsdalen, které lemují strmé rozeklané vrcholky a vodopády. Zastávka u pověstné převislé STĚNY TROLLŮ - Trollveggen. Výjezd věhlasnou CESTOU TROLLŮ - Trollstigveien, která serpentinami v délce 11 km překonává výškový rozdíl 800 m a prochází překrásnými horskými scenériemi. Překonáme Storfjord a ORLÍ STEZKOU dojedeme do městečka GEIRANGER, ležícího v romantických scenériích GEIRANGERFJORDU (UNESCO). Jeho krásy nejlépe vychutnáte při vyhlídkové plavbě. Výjetd na horské sedlo s vyhlášenou vyhlídkou DALSNIBBA (1.440 m n.m.) s úchvatnými pohledy na Geirangerfjord, jehož strmé stěny jsou krášleny desítkami nádherných vodopádů, z nichž nejznámější jsou vodopády Sedm sester, Nápadník a Naděje. Večer ubytování v hotelu, večeře v ceně zájezdu.
4. den zájezdu:
Vycházka horským údolím k největšímu ledovci v Evropě JOSTEDALSBREEN resp. k jeho nádhernému ledovcovému splazu BRIGSDALSBREEN. Projedeme nádhernými severskými scenériemi k rameni nejdelšího norského fjordu SOGNEFJORDU (délka 200 km), toto legendární údolí plné jezer a vodopádů je často přirovnáváno k americkému Grand Canyonu. Zastávka u kaskádovitého vodopádu TVINDEFOSS a odjezd na ubytování.

5. den zájezdu:
Druhé největší město Norska BERGEN - prohlídka historického centra (UNESCO), neopakovatelná atmosféra trhu, unikátní hanzovní domy Bryggen (UNESCO) - středověké kostely, stará čtvrť dřevěných domů Gamle Bergen. Zájemci mohou vyjet lanovkou na vyhlídku Fløyen, ze které je vidět centrum města jako na dlani (na vyhlídku je možné vystoupat i pěšky) nebo návštívit známé akvárium. Návrat na nocleh.

6. den zájezdu:
Po snídani pokračujeme podél impozantních vodopádů VORINGFOSSEN na největší evropskou náhorní plošinu Hardangervidda. Cestou zastávka ve středisku zimních sportů GEILO. Po zbytek dne se budeme věnovat prohlídce OSLA: Vigelandův park (více než 200 soch G. Vigelanda), výjezd do dějiště zimní olympiády HOLMENKOLLEN - zastávka u nově postaveného skokanského můstku s překrásným panoramatickým výhledem na Oslo. Ubytování v hotelu v Oslu.

7. den zájezdu:
Dle letového řádu transfer na letiště a odlet do Prahy.
Tento zájezd nabízíme i autobusovou dopravou
Norsko - zlatá cesta severu - autobusovou dopravou

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Ubytování

  • Hotel – 2lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím. Hostel – 2lůžk.pokoje s vlastním příslušenstvím.

 

Nástupní místa

01.07. - 07.07. Odjezd L1
12.08. - 18.08. Odjezd L1
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Doprava

Doprava je zajištěna letecky na trase Praha - Oslo - Praha.. V autobuse Vám budou určena místa dle předem připraveného zasedacího pořádku, který sestavuje cestovní kancelář v závislosti na datu zakoupení. V ceně jsou vnitrostátní trajekty.

Ubytování a stravování

UBYTOVÁNÍ
4x hotel*** – 2lůžk. pokoje s vlastním příslušenstvím a 2x hostel***/** – 2lůžk.pokoje s vlastním příslušenstvím
Ubytování: Hotel – 2lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím. Hostel – 2lůžk.pokoje s vlastním příslušenstvím 

STRAVOVÁNÍ
6x snídaně převážně formou bufetu, 2x večeře 2. a 3.den. Večeře možné za příplatek v CK. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Vstupné, platby

ORIENTAČNÍ CENY VSTUPŮ (z r. 2023) – ceny v NOK
Oslo – Kon-tiki 140 NOK (skupina od 10 os. 100 NOK, děti do 17 let 50 NOK, senioři 100 NOK)
Oslo – Loď Fram 140 NOK (skupina od 15 os. 100 NOK, děti a studenti 50 NOK, senioři 100 NOK)
Oslo – opera – 50 minutová prohlídka 130 NOK (dle čas. možností, Aj)
Geiranger – loď cca 510 NOK (v případě plavby trvající 60 minut) / cca 560 NOK (90 minut)
Bergen – akvárium 345 NOK, děti 3-15 220 NOK, student a senior 67+ 250 NOK
Bergen – lanovka na vyhlídku Fløyen 160 NOK / zpáteční, 85 NOK/jedna cesta
Skanzen v Lillehammeru 190 NOK (skupina od 15 os. 135 NOK, do 15 let 85 NOK)
Gjøvik – hala Fjellhalen 20 NOK
Vyhlídka Dalsnibba cca 70 NOK (rozpočítává se podle počtu klientů)


DOPORUČENÉ KAPESNÉ
Doporučujeme na vstupy cca 2000 NOK , není podmínkou všechny objekty navštívit. Další kapesné dle vlastního uvážení. Vstupné do navštívených objektů, vláčky, lanovky, MHD, lodičky, trajekty na ostrovy u výletů nejsou zahrnuty v ceně zájezdu, pokud není v odstavci „cena zahrnuje“ výslovně uvedeno jinak.
VARIANTNĚ BUDE VSTUPNÉ VYBÍRÁNO V EUR - TATO INFORMACE BUDE UPŘESNĚNA V POKYNECH

Cestovní dokumenty, vízum, očkování, pojištění

CESTOVNÍ DOKUMENTY
Na cestu nezapomeňte platný cestovní doklad. I když jsme od 1. 5. 2004 členy EU a pro cesty na území EU stačí občanský průkaz (jen tzv. karta, od 1. 1. 2006 jen se čtecí zónou), doporučujeme všem vzít s sebou raději platný cestovní pas. CK nemůže přebírat odpovědnost za úspěšné odbavení svých klientů při přejezdech. Prosím, nezapomeňte, že vaše cestovní pasy musí být platné ještě alespoň půl roku po návratu z dovolené. Dle vyjádření MV ČR je občanský průkaz cestovním dokladem pouze pro držitele dokladu. Každý účastník zájezdu je osobně odpovědný za dodržování pasových, celních, zdravotních a dalších předpisů země, do níž cestuje. CK nepřebírá odpovědnost za vízové povinnosti cizích státních příslušníků do navštívených zemí. Prosím mějte u sebe několik kopií cestovního dokladu, popřípadě i v elektronické podobě (např. uložené v emailové poště). Tyto kopie mohou usnadnit řešení mnoha situací.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ (ZA PŘÍPLATEK)
Každý účastník zájezdu je povinen vycestovat do zahraničí s cestovním pojištěním.

Cestovní kancelář REDOK TRAVEL má uzavřenou pojistnou smlouvu č. 1360500204 s pojišťovnou UNIQA a.s.

Pojištění není limitováno věkem účastníka. Pokud jste si prostřednictvím CK zakoupili komplexní pojištění (nebo je již zahrnuto v ceně zájezdu), jste pojištěni v následujícím rozsahu:
Pojištění léčebných výloh v zahraničí 7 000 000 Kč
Úrazové pojištění – trvalé následky úrazu 600 000 Kč
Úrazové pojištění – smrt následkem úrazu 300 000 Kč
Úrazové pojištění, nemocniční odškodné (hosp.+nemoc) 600 Kč/den
Pojištění storna zájezdu 20 000 Kč (spoluúčast klienta 20%) 
Náklady na ubytování spojené s umístěním do karantény max. 30 000 Kč 
Náklady na náhradní dopravu zpět do ČR v případě umístění do karantény při zahraniční cestě max. 20 000 Kč 

Při pojistné události v zahraničí je třeba kontaktovat asistenční službu v Praze - tel: +420 296 333 696, kde oznámíte, k jaké pojistné události došlo a asistenční služba Vám poradí, jak dále postupovat. Nezapomeňte s sebou Evropský průkaz zdravotního pojištění (karta zdravotního pojištění v ČR). Smluvní vztah vzniká mezi klientem a pojišťovnou, případné pojistné události řeší klient přímo s pojišťovnou. Součástí pojištění je i automatické a bezplatné prodloužení platnosti pojištění pro zpožděný návrat v případě, kdy se pojištěná osoba z důvodu zásahu vyšší moci (např. uzavření leteckého provozu, živelná pohroma v místě dovolené, apod.) nemůže vrátit do ČR v původně plánovaném termínu. Pojištění léčebných výloh a asistenčních služeb zahrnuje i pojištění plážových adrenalinových aktivit, které si pojištěný může zakoupit podle svého zájmu přímo na pláži (např. jízda na vodním skútru, jízda na banánu, jachting, parasailing, vodní lyžování, potápění s instruktorem, apod.). Pojištění storna obsahuje i pojištění z důvodu nedobrovolné ztráty zaměstnání a pojištění nevyužité dovolené. Další informace o pojištění jsou uvedeny na stránkách www.redok.cz. Pojištění se řídí Všeobecnými pojistnými podmínkami pro cestovní pojištění UCZ/Ces/20 a Rámcovou pojistnou smlouvou. Pojištěný klient tímto potvrzuje, že se seznámil s rozsahem pojištění, že převzal Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění, byl s nimi seznámen a souhlasí s jejich zněním.

Cestovní kancelář je pojištěna v souladu se Zákonem č.159/1999 Sb., certifikát pojištění na www.redok.cz.

Časový posun, počasí

ČASOVÝ POSUN
Je celoročně čas stejný jako v ČR; letní čas je zaváděn od poslední neděle v březnu do poslední neděle v říjnu.

POČASÍ V NORSKU
Ačkoliv má Norsko pověst poměrně deštivé země, může tu být i dost horko, a to i vysoko na severu.
Léto se v Norsku vyznačuje teplotami v průměru o několik stupňů nižšími než u nás, na západním pobřeží a na návětrných svazích hor prší více a častěji.
V jižních oblastech počítejte i s teplotami kolem 25°C v letních měsících. Počasí může být velmi proměnlivé. I v létě mohou být chladné večery.

Doplňující info k zájezdu

ELEKTRICKÉ ADAPTÉRY
Zásuvky a elektrická síť mají v Norsku zcela běžné evropské parametry – napětí 220 V. Nebudete potřebovat žádné cestovní adaptéry, do elektrických zásuvek lze připojit všechny u nás běžně používané spotřebiče (dva kulaté kolíky).

VELVYSLANECTVÍ A KONZULÁTY
Pokud ztratíte pas nebo potřebujete jinou pomoc, spojte se s velvyslanectvím nebo konzulátem.

Velvyslanectví Oslo - Embassy of the Czech Republic
Fritzners gate 14, 0244 Oslo
Telefon: +47/22 12 10 31
Fax: +47/22553395, KO-22548332
Nouzová linka: +47/92611283
E-mail: oslo@embassy.mzv.cz
Provozní hodiny úřadu: pondělí - pátek 07.45 - 16.15
Úřední hodiny konzulárního úseku pro veřejnost: pondělí, středa, pátek 10.00 - 12.00

Honorární konzulát Trondheim
Tungaveien 38, Trondheim
Postboks 1862
Telefon: +47/93233100
Nouzová linka: +47/93233100
E-mail: trondheim@honorary.mzv.cz
Konzulární působnost: Střední Norsko (kraje Sør-Trøndelag, Nord-Trøndelag, Møre og Romsdal a severní část kraje Oppland)
Provozní hodiny úřadu: pondělí - pátek 09.00 - 16.00 (doporučuje se dohodnout schůzky předem)

Honorární konzulát Sjøvegan
St. Hansveien 36, Sjøvegan
Postbox 31
Telefon: +47-909 755 99
Nouzová linka: +47-909 755 99
E-mail: sjovegan@honorary.mzv.cz
Konzulární působnost: kraje Nordland, Troms a Finnmark
Provozní hodiny úřadu Sjøvegan: 12.00 - 20.00 (doporučujeme dohodnout schůzku předem)

DŮLEŽITÁ TELEFONNÍ ČÍSLA
Tel. předvolba: 0047
Policie: 112
První pomoc: 113, Oslo 22932293
Požárníci: 110
Dopravní informace: 175 nebo http://www.vegvesen.no
Informace o telefonních číslech: 1881
Informace o Norsku na internetu: např. portál http://www.norge.nohttp://www.visitnorway.com

DOPORUČENÍ PRO TURISTY
DROZD – Registrace občanů při cestách do zahraničí
http://drozd.mzv.cz
Projekt „Dobrovolné registrace občanů České republiky při cestách do zahraničí (DROZD) umožňuje českým občanům poskytovat na dobrovolném základě informace o svém plánovaném pobytu v zahraničí.

CELNÍ A DEVIZOVÉ PŘEDPISY
Norsko má velmi přísné předpisy pro dovoz a vývoz některých druhů zboží; je možno do nich nahlédnout na webové stránce http://www.toll.no
V hotovosti lze bez omezení dovézt nebo vyvézt bankovky a mince v hodnotě max. 25.000 NOK. Vyšší částku je nutné přihlásit a zapsat do předepsaného formuláře; najde-li kontrola vyšší nepřiznanou částku, zabaví ji a uloží pokutu.

Zákaz dovozu nápojů s vyšším než 60 % obsahem alkoholu, narkotik, jedů a léků (léky dovoleny pouze v menším množství pro osobní potřebu, doporučuje se mít potvrzení lékaře, nejlépe v angličtině), dále zbraní, střeliva a zábavné pyrotechniky (bez speciálního povolení), ptáků a exotických zvířat.
Bezcelně je možno dovézt zboží v hodnotě do 6.000 NOK (při návštěvě mimo Norsko do 24 hod. do 3.000 NOK), tato částka zahrnuje též alkohol a tabák.
Množství alkoholu a tabáku, které lze do Norska bezcelně dovézt:
1 litr lihovin a 1,5 litru vína a 2 litry piva
a 200 ks cigaret nebo 250g tabáku a 200 ks tabákového papíru.
Kvóta lihovin může být vyměněna za 1,5 litru vína nebo piva, zatímco kvótu na víno lze vyměnit za stejné množství piva. Kvóta na tabák může být vyměněna za 1,5 litru vína nebo piva.

Alkohol mohou dovážet pouze osoby starší 18 let, alkohol s obsahem 22% a více pouze osoby starší 20 let.
Masa a mléčných výrobků lze do Norska ze zemí EHP bezcelně dovézt celkem max. 10 kg. Pro osobní spotřebu je možné dále bez dalšího povolení dovézt do 10 kg ovoce a zeleniny, do 25 ks řezaných květin, do 3 kg cibulí či hlíz květin, do 5ks pokojových rostlin z evropských zemí a do 50 balení semen. Bez speciálního povolení není možné dovézt brambory v jakémkoliv množství.
Informace o předpisech pro dovoz psů a koček lze získat na http://www.mattilsynet.no a v zásadě znamenají, že takové zvíře musí mít identifikační čip, musí být vybaveno pasem EU (EU Passport) a doklady o provedeném očkování proti vzteklině a dalších prohlídkách. Viz též informace Státní veterinární správy na http://www.svscr.cz

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ
• Prosíme o důkladné označení Vašich zavazadel Vaším jménem a CK REDOK
• Účastníci zájezdu jsou povinni být v průběhu celého zájezdu na smluveném místě a ve stanovenou dobu, kterou určí průvodce. Nelze, aby z důvodu vaší nedochvilnosti byli ostatní klienti kráceni na svých právech, jak v oblasti poznávání, ubytování, stravování a dalších. V případě jakékoliv nedochvilnosti informujte prosím neodkladně průvodce zájezdu. V místech srazu čeká autobus max. 30 min., při definitivním odjezdu do ČR pak maximálně 1 hod. V případě, že jde o letecké zájezdy, návaznost na trajekt apod. je zde čekací doba pouze 30 min.). Cestovní kancelář ani dopravce za těchto okolností nenesou žádnou morální ani finanční zodpovědnost.
• CK nepřebírá odpovědnost za jednání cestujících, které by bylo v rozporu se zákony příslušné země.
• Služby nečerpané vlastní vinou propadají bez náhrady.
• Do autobusu doporučujeme pohodlné oblečení, příruční zavazadlo a event. malý polštářek pod hlavu či deku.
• Je povolen převoz zavazadel do hmotnosti 15 kg/os. V případě nadváhy nemusí být zavazadla převzata k přepravě. Rovněž nebudou převzata balení minerálních vod či jiných nápojů.
• Při odchodu z autobusu na výletech, při prohlídkách apod., neponechávejte v autobuse finanční prostředky, osobní doklady, platební karty, fotoaparáty, kamery aj. cenné věci. Dopravce ani CK neodpovídá za jejich případnou ztrátu nebo odcizení.
• Nezapomeňte vzít s sebou léky, které užíváte, pohodlnou obuv, deštník nebo pláštěnku a dobrou náladu.
• CK si vyhrazuje právo z organizačních důvodů změnit místo ubytování dle Všeobecných smluvních podmínek.

V současné situaci je nutné počítat se zvýšenou kontrolou na hranicích a je pro nutné dodržet množství alkoholu a cigaret deklarované v odbavení.

Program zájezdu
dle katalogu, může být však přizpůsoben časovému limitu na trase, počasí, nepředvídatelným okolnostem na cestě i po dobu konání zájezdu. Změna programu vyhrazena!


DŮLEŽITÉ POKYNY TÝKAJÍCÍ SE LETECKÉ PŘEPRAVY

Co si můžete vzít do příručního zavazadla:
Je nepřípustné brát na palubu letadla nože, nůžky, pilníky a jiné předměty ostré povahy, střelné zbraně a jejich imitace, tupé předměty (obušky apod.), které mohou být využity jako zbraň, jakékoli výbušné a hořlavé látky, jakékoli chemické nebo toxické látky. Dále je zakázáno brát na palubu jakékoliv vlastní tekutiny (voda, nápoje, sirupy, polévky), krémy, oleje, roztoky, spreje, parfémy, mascara, gely vlasové a sprchové, tlakové nádoby, holicí pěny, deodoranty, pasty a zubní pasty, krémy, směsi kapalných a pevných látek apod. Tyto předměty je nutno umístit do zavazadel k odbavení. Uvedené tekutiny a gely mohou být přepravovány pouze: v jednotlivých baleních o maximálním objemu 100ml umístěných v jediném průhledném, opakovaně uzavíratelném plastovém sáčku o maximálním objemu 1 litr a předložené k samostatné kontrole mimo kabinové zavazadlo. Tekutiny, které můžete mít v kabinovém zavazadle bez omezení: léky a dietní jídlo (doporučuje se lékařský předpis nebo potvrzení). Kapalné léky mohou být převáženy v objemu větším než 100 ml, pokud je cestující potřebuje během cesty ze zdravotních důvodů. Tyto léky musíte nahlásit zvlášť během bezpečnostní kontroly na letišti.

Doplňující postupy bezpečnostních kontrol
Evropská komise zavádí povinné vyjímání elektronických zařízení (notebooky, rádia apod.) a jejich samostatnou detekční kontrolu. Ta se týká i svrchního oblečení (bund, kabátů apod.). Tato opatření jsou na letišti Václava Havla už aplikována a opatření EU nebude mít vliv na stávající průběh kontrol.
Více informací o bezpečnostních pravidlech letiště Praha: https://www.prg.aero/bezpecnostni-pravidla

Doprava na/z letiště v Praze

Každý účastník si zajišťuje sám. Na letiště je možné se dopravit autobusem MHD č. 119 ze stanice metra A „nádraží Veleslavín" nebo ze stanice metra B "Zličín" autobusem č. 100.


Parkování nejblíže letišti Václava Havla v Praze
Ve spolupráci se společností GO Parking můžete využít prostřednictvím následujícího odkazu
https://www.goparking.cz/rezervace/krok1/?promo=red026. Na/z letiště vás odveze BEZPLATNĚ mikrobus společnosti GO Parking – více na www.goparking.cz

Ohlasy klientů

21.7.2023
Dobrý den,
účastnil jsem se zájezdu s CK Redok -Norsko -Zlatá cesta v termínu 3.7.-9.7.2023.
Touto cestou jsem chtěl poděkovat za perfektně zvolenou trasu zájezdu s nezapomenutelnými zážitky přírodních úkazů a krás Norska.
Organizaně klasifikuji také zájezd na jedničku ,vše bylo umocněno skvělým výkladem průvodce Lukáše Zedníčka, který poskytl zajímavé a věcné informace formou , která nenudí , zaujme a je vtipná.Také Lukášovi skládám kompliment za střelhbité řešení akutních problémů a nepředvídatelných mrzutostí, které nezvavinil,ale řešení zvádnul bravurně,vše bylo vyřešeno s velkým nadhledem .
Tak ještě jednou díky za skvělou dovču s CK Redok a Lukášovi.
J.P.

11.7.2023
Dobrý den,
dnes jsem se s manželkou vrátil z poznávacího zájezdu po Norsku s vaší cestovní kanceláří a rád bych vyzdvihl vaše služby. Byla to skutečně příjemně strávená dovolená. Průvodce Lukáš Zedníček vše zvládl podle našich představ a skutečně profesionálně nás provedl všemi zajímavostmi té nádherné země. Páni řidiči autobusu také předvedli velmi uspokojivé výkony. Celkově jsme byli opravdu spokojení a těšíme se na další nádherné zájezdy s vaší společností.
Š. R.

17.7.2022
Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za krásný poznávací zájezd do Norska Zlatá cesta severu. Týden plný zážitků, krásná příroda a profesionální a milý přístup našeho průvodce Lukáše Zedníčka. Velký dík i oběma řidičům autobusu.
S pozdravem
Lenka a Honza D.

31.7.2019
Dobrý den,
před týdnem jsme se vrátili s vámi ze zájezdu v Norsku. Byli jsme s organizací zájezdu velmi spokojeni. Průvodkyně pí Škorpilová nás perfektně o všem informovala a když bylo třeba vyšla všem vstříc. Časově vše klapalo. Řidiči byli také vynikající. Musíme pochválit připravenost zájezdu. Myslíme si, že lépe to nemohlo být zorganizováno. I počasí nám bylo nakloněno.
Děkujeme za pěkný zájezd.
S pozdravem Pavel a Jana V., Hradec Králové

8.7.2019
Dobrý den,
touto cestou bych Vám ráda poděkovala za Vámi organizovaný poznávací zájezd, a to konkrétně: 1.7.2019 - 7.7.2019 - Norsko - zlatá cesta severu.
Realita zážitků předčila mnohokrát mé barvité představy. Vysoce oceňuji vědomostní znalosti průvodce, a to konkrétně Lukáše Zedníčka, který o jednotlivých místech hovořil velmi zajímavě, barvitě a vysoce odborně. Pojal naší celou skupinu jako svou vlastní rodinu. Vysoce oceňuji jeho vstřícné a milé chování ke všem účastníkům zájezdu, vždy byl připraven nám vše vysvětlit. Jeho denní plán plnil do posledního bodu, a to vždy velmi dobře naladěn a připraven na naše dotazy.
Také nesmím zapomenout na spanilou jízdu řidičů Katky a Karla. Jejich autobus byl denně čistý a voňavý. I jejich přístup k účastníkům zájezdu byl velmi přívětivý a milý. Bezpečná a spanilá jízda.
Na základě těchto zkušeností budu doporučovat právě Vaši společnost a pokud budu plánovat další dovolenou, obrátím se přímo na Vás.
Hezký den Vám přeji!
Bc. Jitka R.

16.8.2016
Dobrý den,
ve dnech 6-14.8. jsem s Vaší cestovní kanceláří absolvovala dovolenou Norsko - zlatá cesta severu a srdce norských fjordů.
Ráda bych Vám poděkovala za naprosto profesionální přístup jak při sjednávání dovolené, tak i v průběhu dovolené.
Program přesně odrážel to, co bylo avizováno - pokud tedy člověk správně vyhodnotil, na jaký typ dovolené jede, a co uvidí, musel být nadšený.
Oba řidiči byli vstřícní a ochotní, řídili klidně a bezpečně, autobus byl komfortní a čistý.
Velké poděkování zaslouží průvodce pan Kabíček - organizace byla připravena tak, že se nikde nečekalo (ani na lanovku či loď, kde by to bylo i pochopitelné), průběžně sděloval zajímavé a nevšední informace
(opravdu i nad rámec očekávatelného a rozfázovaně tak, aby různá témata střídal v průběhu celého zájezdu ), ochotně reagoval na jakýkoliv dotaz či problém a v průběhu zájezdu několikrát velmi mile překvapil (hudba norských skladatelů pouštěná v autobuse při průjezdu krajinou, film z norské historie atd ). Velmi osobitý a citlivý přístup k zájezdu a programu.
Děkuji za nevšední zážitek z krásného Norska umocněný Vaší profesionalitou - Vaši cestovní kancelář mohu jen doporučit.
Renáta P.

11.6.2016
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat vaší CK a zejména pak panu Kabíčkovi za skvěle prožitou dovolenou, organizace, program a hlavně spousta informací od pana průvodce byly příjemným zpestřením celého pobytu . Ráda využiji vašich služeb i v budoucnu !!
Děkuji a přeji pěkný den.
Zuzana V., Olomouc

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Další doporučené kategorie
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací