Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

PŘÍRODNÍ SKVOSTY SLOVINSKA

KOUPÁNÍ V MOŘSKÉM PARKU ŽUSTERNA

VÝHLEDY, JADERSKÉ MOŘE, DEGUSTACE VÍNA

Kód zájezdu: SLO685-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel***

Autokarem
Cena na vyžádání

Oblíbené Náš tip

Zájezd do Slovinska nabízí vše, co si můžeme o dovolené přát. Navštívíme divoké a krásné Julské Alpy s bílými skálami, zelenými horskými loukami a panoramatickými výhledy, symbol Slovinska Bled, Jaderské moře, malebný Piran, jedno z nejkrásnějších slovinských měst Škofja Loka, pověstné slovinské krasové jeskyně, monumentální Predjamský hrad ale i slovinskou metropoli Lubljanu a mořské lázně Žusterna. Zájezd provází Mgr. Václav KabíčekJulské Alpy - soutěska Vintgar – vodopády Savica – Bohinjské… Celý popis


Anotace

Zájezd do Slovinska nabízí vše, co si můžeme o dovolené přát. Navštívíme divoké a krásné Julské Alpy s bílými skálami, zelenými horskými loukami a panoramatickými výhledy, symbol Slovinska Bled, Jaderské moře, malebný Piran, jedno z nejkrásnějších slovinských měst Škofja Loka, pověstné slovinské krasové jeskyně, monumentální Predjamský hrad ale i slovinskou metropoli Lubljanu a mořské lázně Žusterna.

Zájezd provází Mgr. Václav Kabíček

Julské Alpy - soutěska Vintgar – vodopády Savica – Bohinjské a Bledské jezero – Ribačev Laz - Triglavský NP – Vršič – řeka Soča – Predelské jezero – Fusine – Planica – Lubljana – Škofja Loka – Postojnské jamy – Predjamský hrad – Piran – mořský park Žusterna

Program zájezdu

1. den zájezdu 
Ve večerních hodinách odjezd z ČR. Cesta přes Rakousko do severního Slovinska.

2. den zájezdu  
Celodenní program v Julských Alpách. Procházka romantickou SOUTĚSKOU VINTGAR. Procházka k VODOPÁDŮM SAVICE, zastávka u BOHINJSKÉHO JEZERA, fakultativně výjezd lanovkou na VRCHOL VOGEL – panoramatický výhled na vrcholové partie Julských Alp (včetně nejvyšší hory Triglav), zastávka v horské vesnici RIBČEV LAZ. Odpoledne program v kouzelné scenérii BLEDSKÉHO JEZERA – městečko BLED, možnost vyhlídkové plavby po jezeře, romantický ostrov a zřícenina středověkého hradu. Večeře a nocleh v hotelu.

3. den zájezdu  
Celodenní program v Julských Alpách: Vyhlídková jízda TRIGLAVSKÝM PARKEM – horský amfiteátr Špikova skupina, VRŠIČ – nejvýše položený slovinský průsmyk (1611 m), pramen řeky SOČA, přes sedlo Predel přejezd do Itálie a zastávka u PREDELSKÉHO JEZERA, nejhezčí partie italských Julských Alp u FUSINE. Návrat do Slovinska a zastávka ve středisku slovinských zimních sportu – PLANICA. Večeře a nocleh v hotelu.

4. den zájezdu
Prohlídka slovinské metropole LUBLANĚ – odkaz stavitele Plečnika, hrad, historické centrum. Prohlídka historické perly Slovinska, města ŠKOFJA LOKA.

5. den zájezdu  
Program ve slovinském krasu: Dopoledne prohlídka POSTOJNSKÉ JAMY – největší krápníkové jeskyně v Evropě, jízda podzemním vláčkem, koncertní dvorana. Prohlídka PREDJAMSKÉHO HRADU. Závěrem dne fakult. návštěva rodinného vinařství, ve vyhlášené vipavské oblasti, degustace vína s pohoštěním. Večeře a nocleh v hotelu.

6. den zájezdu  
Celodenní program na břehu Jaderského moře. Prohlídka malebného přímořského města PIRAN. Fakultativně koupání v MOŘSKÉM PARKU ŽUSTERNA – bazény s mořskou vodou (i ohřívanou), výhledy na pobřeží, divoká voda, vodní masáže. Před návratem domů, možnost večeře formou švédského stolu v Koperu. Ve večerních hodinách odjezd.

7. den zájezdu  
Ráno návrat do ČR.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Orientační ceny vstupného

lodní výlet po Bledském jezeře 14 € ostrovní kostel Nanebevzetí P. Marie (Bled) 6 € vodopád Savica 6 € lanovku na Vogel (zpáteční jízdenka) 15 € soutěska Vintgar 5 € Postojnské jeskyně 26 € Predjamský hrad 14 € exkurze s ochutnávkou a pohoštěním ve vinařství 17 € mořský park (12 €) + večeře formou švédských stolů v Koperu (13 €) - celkem 25 €

Kapesné

dle individuálního zájmu o návštěvu památek, doporučujeme na vstupy cca 130 €

Nástupní místa

06.07. - 12.07. Odjezd A, B, L + České Budějovice
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací