Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

ROMANTICKÉ TOSKÁNSKO

A CINQUE TERRE

JEDINEČNÁ MĚSTA A PŘÍRODNÍ PAMÁTKY

Kód zájezdu: IT405-19 Počet nocí: 7 Strava: snídaně Ubytování: hotel

Letecky
Cena od 23 990 Kč

Navštívíme Toskánsko s jedinečnými stavebními památkami a městy. Florencie, Siena, Pisa, Lucca jsou pro turisty lákavými místy s mimořádnými ukázkami románského, gotického a renesančního umění. Zájezd je obohacen i o přírodní skvost Itálie, divoké pobřeží Cinque Terre s malebnými „orlími“ vesničkami nad mořem.Vila Garzoni - Lucca - Pisa - Siena - San Gimignano - Volterra - Florencie - Cinque Terre - Vernazza - Manarola - Riomaggiore - Pietrasanta Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
snídaně
IT405-19-1 od: 22.05.2019
do: 29.05.2019
zobrazit 7 23 990 Kč Na vyžádání
KódIT405-19-1
Termínod: 22.05.2019 do: 29.05.2019
Nástupní místa Praha
Počet nocí7
dospělá osoba - snídaně23 990 Kč
Na vyžádání

Navštívíme Toskánsko s jedinečnými stavebními památkami a městy. Florencie, Siena, Pisa, Lucca jsou pro turisty lákavými místy s mimořádnými ukázkami románského, gotického a renesančního umění. Zájezd je obohacen i o přírodní skvost Itálie, divoké pobřeží Cinque Terre s malebnými „orlími“ vesničkami nad mořem.

Vila Garzoni - Lucca - Pisa - Siena - San Gimignano - Volterra - Florencie - Cinque Terre - Vernazza - Manarola - Riomaggiore - Pietrasanta1. den zájezdu
Odlet z Prahy do Toskánska, transfer na hotel, ubytování.

2. den zájezdu 
Návštěva nádherných zahrad VILY GARZONI, které patří k nejkrásnějším v celé Itálii. Návštěvníky ohromí nejen schodiště s balustrádami, ale i bazény s vodotrysky lemované pestrými květinovými záhony. LUCCA, elegantní podmanivé město, obklopené hradbami, nabízí ve svém středu atraktivní směs náměstí, malých kostelů, muzeí, galerií a dlážděných uliček. PISA (UNESCO), prohlídka slavného Piazza dei Miracoli – Šikmá věž, Baptisterium, Dóm atd.

3. den zájezdu 
SIENA (historické centrum města je pod patronací UNESCO) město, jehož kostely a paláce vytvářejí působivý architektonický komplex, náměstí Piazza del Campo ve tvaru půlměsíce je obklopeno 16 paláci, gotický dóm. SAN GIMIGNANO (UNESCO), jedno z nejatraktivnějších míst Toskánska, jeho hradby a historické rodové věže dokreslují malebný obraz středověkého města. VOLTERRA, velmi dobře zachované starověké a středověké historické město s hradbami a branami ležící na strmém, skalnatém vrchu. Město vzniklo spojením několika etruských osad ve 4. století př. n. l., kdy vznikly i mohutné hradby. Prohlídka města alabastru, které dosáhlo svého největšího rozkvětu právě za Etrusků. Krásné městské brány, impozantní středověké paláce, gotická katedrála ze 13. stol., římské divadlo.

4. den zájezdu 
Pobyt u moře.


5. den zájezdu
FLORENCIE (historické centrum je pod patronací UNESCO), perla Toskánska s monumentálními stavbami florentské renesance – Dóm Santa Maria dei Fiori, Giottova Campanila, Baptisterium, hrobka Medicejských, Ponte Vecchio přes řeku Arno, kostel Santa Croce s hrobkou Michelangela.

6. den zájezdu 
Celodenní výlet do oblasti malebných romantických „orlích“ vesniček nad mořem CINQUE TERRE (UNESCO), tato jedinečná oblast je dostupná pouze vláčky. Navštívíme vesničku VERNAZZA ležící na skalnatém ostrohu, hrad Doria, z něhož se naskýtají pohledy jako z ptačí perspektivy na zátoku i křivolaké uličky. Dále vesničku MANAROLA, jejíž barevné domky šplhají vzhůru po skále a z druhé strany ji obklopují malebné vinice. Další možností je RIOMAGGIORE, působivá ukázka architektury této oblasti, kde úzké domy stoupají od mořské hladiny po svazích kopců.

7. den zájezdu
Pobyt u moře
. Pro neposedné možnost výletu místní dopravou do městečka PIETRASANTA, romantické středověké městečko s historickým středem a úzkými uličkami.

8. den zájezdu 
Transfer z hotelu na letiště. Odlet do Prahy.


Nástupní místa

22.05. - 29.05. Odjezd L6

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Další doporučené kategorie
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů