Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

SILVRETTA - SAMNAUNGRUPPE

ISCHGL A SILVRETTACARD

SVĚT NEOMEZENÝCH MOŽNOSTÍ

Kód zájezdu: A758-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel ***

Autokarem
Cena na vyžádání

Zájezd s pěší turistikou Karta v ceně zájezdu

Úchvatný třítisícový pohraniční masiv Silvretty a Samnaungruppe, Ischgl, mondénní středisko obklopené horami, vrchol Greitspitze, přehrady Kopssee a Silvrettasee s nádhernými scenériemi a karta Silvrettacard v ceně zájezdu. Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba
polopenze
A758-20-1 od: 15.08.2020
do: 20.08.2020
zobrazit 5 9 690 Kč Odjeto
KódA758-20-1
Termínod: 15.08.2020 do: 20.08.2020
Nástupní místa Praha, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady
Počet nocí5
Dospělá osoba - polopenze9 690 Kč
Odjeto

Anotace

Úchvatný třítisícový pohraniční masiv Silvretty a Samnaungruppe, Ischgl, mondénní středisko obklopené horami, vrchol Greitspitze, přehrady Kopssee a Silvrettasee s nádhernými scenériemi a karta Silvrettacard v ceně zájezdu.

Program zájezdu

1. den zájezdu
Ráno odjezd z ČR. Večer příjezd do údolí PAZNAUNTAL, ubytování v hotelu v Kapplu a večeře.

2. den zájezdu 
Z Kapplu lanovkou DIASBAHN a lanovkou ALBLITTBAHN do výšky 2300 m, středně náročná okružní túra k chatě NIEDERELBELHÜTTE (2310 m) a jezeru SESSSEE, odpočinek na chatě a návrat k lanovce Diasbahn (1830 m, 3,5-4 hod. chůze). Volné odpoledne. Večeře.

3. den zájezdu
Odjezd našim busem do ISCHGLU, výjezd lanovkami do sedla VIDERJOCH (2737 m), velkolepý amfiteátr třítisícovek. Zdatnější si nenechají ujít nenáročný hřebenový výšlap k vrcholu GREITSPITZE (2871 m), který tvoří hranici Rakouska se Švýcarskem (45 min. k vrcholu). Odpoledne různé túry dle vlastních fyzických možností: 1.varianta: lehčí trasa z mezistanice lanovky do údolí. Cestou je několik zajímavých zastavení a 2 visuté mosty „Kitzloch“ a „Bärenfalle“, které přetínají potok Fimbabach (1,5-2 hod.). Možnost koupání v Ischglu. 2.varianta: středně náročná panoramatická túra vysokohorskou krajinou z Idalpu přes vrchol Sassgalunkopf (2265 m) k salaši PAZNAUNER TAJA, kde je možné posedět a občerstvit se, až do mezistanice lanovky (3,5-4 hodiny chůze). Večeře.

4. den zájezdu
Odjezd do GALTÜRU, vesnice, která je známá také jako místo jedné z největších lavinových tragédií v novodobých dějinách. Lanovkou BIRKHAHNBAHN a lehčí túra k přehradě KOPS – STAUSEE a sedla ZEINISJOCH (1822 m, 1,5 hod.), které tvoří hranici Tyrolska a Vorarlberska. Zde je možné nasednout na místní autobus nebo pokračovat pěšky do Galtüru. Pro zdatnější výstup na vrchol BREITSPITZE 2203 m (1 cesta 75 min.). Túra vede kolem horských ples, jezírek, mokřin až k vrcholovému kříži, ze kterého je panoramatický výhled na vrcholy Silvretty a do údolí Montafon. Odpoledne návštěva moderního muzea „Alpinárium“, které je integrální součástí největší ochranné lavinové bariery v Rakousku nebo výjezd místním autobusem po silnici SILVRETTTA HOCHALPENSTRASSE, procházka kolem přehrady Silvrettasee (2 hod.)

5. den zájezdu
Odjezd na začátek údolí do vesnice SEE, výjezd lanovkou do stanice Medrialm (1800 m).

1. varianta: nenáročná túra k salaši VERSINGALM (1964 m, 45 min. chůze, stejnou cestou zpět).
2. varianta: středně náročná okružní túra kolem chaty ASCHERHÜTTE (2256 m) s nezapomenutelnými výhledy na Lechtalské Alpy a pohoří Verwall s vrcholem Hoher Riffler (3168 m), jeden z nejvýraznějších vrcholů celého širokého okolí a nejvyšší vrchol pohoří. Odpočinek a návrat kolem salaše Versingalm k vrcholové stanici lanovky (3 hod. chůze), odpoledne možnost koupání na koupališti v See. Večeře.

6. den zájezdu
Po snídani odjezd do ČR, krátká zastávka v prodejně největší továrny na špek v Tyrolsku, možnost nákupu. Návrat ve večerních až nočních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Nástupní místa

15.08. – 20.08.   odjezd N
Přehled nástupních míst najdete ZDE.

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací