Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

ŠPANĚLSKO - ADVENTNÍ BARCELONA

VÁNOČNÍ METROPOLE KATALÁNSKA

LETECKÝ ADVENTNÍ ZÁJEZD ŠPANĚLSKO 2024

Kód zájezdu: E818-24 Počet nocí: 3 Strava: snídaně Ubytování: hotel

Letecky
Cena od 16 990 Kč 17 990 Kč

Náš tip

Letecký adventní zájezd do Barcelony v roce 2024. Pokud nehledáte zrovna bíle zasněžené město, vydejte se s námi do předvánoční Barcelony a nechte se vtáhnout do historie i současnosti katalánské metropole, poznejte její rozličné tváře a chutě v adventní době. Monumentální Barcelona středověká, Gaudího Barcelona secesní, věhlasná Barcelona olympská, adventní trhy na Placa Catalunya, vánoční nakupování, tradiční španělské dekorace, místní cukrovinky, adventní výzdoba Gotické čtvrti aj. To vše… Celý popis

Rychlá objednávka

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba
snídaně
E818-24-1 od: 05.12.2024
do: 08.12.2024
zobrazit 3 17 990 Kč
16 990 Kč
Rezervovat místa
KódE818-24-1
Termínod: 05.12.2024 do: 08.12.2024
Nástupní místa Praha
Počet nocí3
Dospělá osoba - snídaně16 990 Kč
Rezervovat místa

Anotace

Letecký adventní zájezd do Barcelony v roce 2024. Pokud nehledáte zrovna bíle zasněžené město, vydejte se s námi do předvánoční Barcelony a nechte se vtáhnout do historie i současnosti katalánské metropole, poznejte její rozličné tváře a chutě v adventní době. Monumentální Barcelona středověká, Gaudího Barcelona secesní, věhlasná Barcelona olympská, adventní trhy na Placa Catalunya, vánoční nakupování, tradiční španělské dekorace, místní cukrovinky, adventní výzdoba Gotické čtvrti aj. To vše nás čeká v rámci čtyřdenního zájezdu, který je zpestřen katalánskými tradicemi a věřte, že Barcelona umí narození Ježíška oslavit opravdu pěkně.

Garance malé skupiny.

Program zájezdu

1. den zájezdu
Dle letového řádu odlet z Prahy do BARCELONY, po příletu transfer do hotelu, ubytování. Následuje první ze společných procházek. Navštívíme zajímavostmi posetý kopec Montjuïc. Od horní stanice ozubnicové dráhy se vydáme kolem areálu Nadace Joana Miróa k Olympijskému stadionu, kde se nadechneme atmosféry olympijských her, jež se v Barceloně konaly v roce 1992. Následně sejdeme k budově Národního uměleckého muzea Katalánska, odkud se nabídne panoramatický výhled na město. Budeme pokračovat k perle funkcionalistické architektury Německému pavilonu L. Miese van der Rohe. Prohlídku zakončíme na druhém největším náměstí Španělska, kruhovém Plaça d’Espanya.

2. den zájezdu

Adventní BARCELONA v centru města. Od památníku Kryštofa Kolumba se vydáme po barvité a rušné třídě Rambla, která se pyšní neopakovatelnou atmosférou s pouličními umělci. Nevynecháme věhlasný trh Boqueria ani divadlo Liceu. Z náměstí Plaça de Catalunya vykročíme do Gotické čtvrti, která vytváří jeden z nejlépe dochovaných středověkých komplexů v Evropě. Uvidíme mj. nádhernou katedrálu sv. Eulàlie, Náměstí sv. Jiří s krásnými budovami městské radnice, Katalánské vlády a neujde nám ani starý Královský palác. Návštěva působivých vánočních trhů je téměř nutností, užijeme si horkou čokoládu s churros (smažené bonbóny podobné koblihám), projdeme se večerní historickou čtvrtí.

3. den zájezdu
V dopoledních hodinách se vydáme po stopách architekta Antoni Gaudího (UNESCO) a za krásami katalánského modernismu – secese. Navštívíme monumentální Baziliku Sagrada Família, která patří mezi největší a nejúchvatnější kostelní stavby na světě. Následně se přesuneme na luxusní bulvár Passeig de Gràcia, na němž nalezneme proslulé městské domy casa Milà (Pedrera), casa Batlló, casa Lleó Morera, casa Amatller ad. Odpolední hodiny lze využít k návštěvě některého ze skvělých barcelonských muzeí (Picassovo muzeum, Muzeum soudobého umění), nebo jiných turistických lákadel např: gotické Královské loděnice Drassanes, mořské akvárium s 80 m dlouhým podmořským tunelem, Kolumbova rozhledna, nákupy aj. Večer procházka po čtvrti Ribera, Palác katalánské hudby (UNESCO), chrám svaté Panny Marie Mořské, starý přístav, adventní atmosféra a trhy.

4. den zájezdu
Ráno se s městem rozloučíme návštěvou jedinečného Parc Güell, v němž můžeme obdivovat Gaudího umění i nádherné výhledy na město. Dle let. řádu transfer na letiště a odlet do ČR.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Nástupní místa

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací