Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY

UBYTOVÁNÍ PŘÍMO NA PLÁŽI V HOTELU****

PERLA LUXUSU A NĚKOLIK SVĚTOVÝCH NEJ

Kód zájezdu: UAI306-21 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Letecky
Cena na vyžádání

Objevte s námi krásu Spojených Arabských Emirátů, které jsou mekkou luxusu. Ukážeme vám, co znamená dovolená v Dubaji - mrakodrapy, umělé ostrovy ve tvaru palem, nejluxusnější hotely světa, luxusní obchody, ale také prosluněné pláže s bílým horkým pískem a desítky nádherných mešit. Zájezd připravila a provází Ing. Jana Křížová Dubaj - Abu Dhabi – Fujairah – Sharjah Celý popis


Anotace

Objevte s námi krásu Spojených Arabských Emirátů, které jsou mekkou luxusu. Ukážeme vám, co znamená dovolená v Dubaji - mrakodrapy, umělé ostrovy ve tvaru palem, nejluxusnější hotely světa, luxusní obchody, ale také prosluněné pláže s bílým horkým pískem a desítky nádherných mešit.

Zájezd připravila a provází Ing. Jana Křížová

Dubaj - Abu Dhabi – Fujairah – Sharjah

Program zájezdu

1. den zájezdu
Odlet z Prahy ve večerních hodinách s průvodcem do Dubaje.

2. den zájezdu
Transfer na hotel, ubytování, snídaně. Po zbytek dne odpočinek, pobyt u moře a relaxace na pláži hotelového resortu, kde si vaši dovolenou užijete.

3. den zájezdu
Návštěva DUBAJE. Prohlídka staré části - palác vládnoucího šejka, Dubajské muzeum a pevnost Al Fahidi ze 17. stol., historické centrum Bastakia s unikátními větrnými věžemi, pokračujeme k zátoce Dubai Creek, přeplavíme se dřevěnou lodí "Abra" do části Deira, navštívíme největší arabský trh s výběrem zlata, perel i tradičních výrobků a koření. Po návratu pobyt u moře.

4. den zájezdu
Pobyt u moře nebo variantně fakult. výlet do největšího, nejbohatšího a nejoblíbenějšího emirátu ABU DHABI, hlavní město SAE. Projížďka po ostrově Yas, zde se nachází proslulá závodní dráha Marina Yas a slavný zábavní park Ferrari World. Prohlídka Abu Dhabi se všemi nejzajímavějšími místy - nábřeží „Corniche“ - 8 km dlouhá ulice na pobřeží, nádherná bílá pevnost, poloostrov Breakwater s fotogenickým pohledem na celé Abu Dhabi, luxusní hotel Emirates Palace, Prezidentský palác aj. Největším zážitkem bude ale jistě návštěva obrovské mešity šejka Zayeeda, jejíž interiéry jsou zdobené krásnými lustry, drahými kameny i koberci, a které se díky jejímu vzhledu přezdívá „Tadž Mahal“ (cena cca 50 €, dle počtu účastníků).

5. den zájezdu
Celodenní výlet do vnitrozemí SAE, přes pohoří Hajjar, do oblasti zvané "Východní pobřeží" do emirátu FUJAIRAH, který jako jediný leží na pobřeží Indického oceánu u Omanského zálivu a na rozdíl od ostatních pouštních emirátů je Fujairah výjimečný svým úzkým pobřežním pásem na okraji horského terénu a je plný jedinečných přírodních scenérií. Cestou zastávka na trhu s koberci a ovocem. Podíváme do hlavního města a Muzea arabské kultury se skanzenem. V případě zájmu fakultativně oběd a koupání v Indickém oceánu. Prohlédneme si nejstarší mešitu v Badiyah, známou jako „Ottoman Mosque“, unikátní svým designem čtyř malých kopulí podepřených hlavním centrálním pilířem. Z blízkého kopce vyhlídka na dvě strážní věže a farmy zemědělců s horami v pozadí.

6. den zájezdu
Pobyt u moře, individuálně procházky emirátem SHARJAH, popř. návštěva Akvária či skvělého Muzea islámské civilizace nebo cesta za nákupy do Dubaje. Fakultativně s průvodcem možnost výletu do "zahradního města" AL AIN, které je zároveň druhým největším městem emirátu Abú Dhabí i největší oázou v zemi. Vedle několika středověkých pevností nabízí město i jedinečné prehistorické lokality zapsané na seznamu UNESCO. Návštěva archeologického parku Hili se zbytky pravěkých hrobek, prohlídka historické šejkovi rezidence či středověké pevnosti Al Jahili, procházka oázou aj. Na závěr výjezd na horu Jebel Hafeet (1249 m n. m.) oddělující SAE od Ománu. (cena cca 50 €, dle počtu účastníků).

7. den zájezdu
Druhá část programu v DUBAJI. Navštívíme všechna nejzajímavější místa moderní Dubaje – centrum Sheikh Zayed Road s nejslavnějšími mrakodrapy, vč. nejvyšší stavby světa – věže Burj Khalifa - možnost vyhlídky ze 124. patra, nádherný panoramatický výhled na celou Dubaj. Zastavíme se na nákupy v obchodním centru Mall of the Emirates, kde uvidíme i slavné lyžařské centrum Ski Dubai. Vlakem projedeme až na konec uměle vybudovaného palmového ostrova Palm Jumeirah s výhledem na slavný hotel Atlantis. Nevynecháme ani zastávku u symbolu města, proslulého „sedmi hvězdičkového“ hotelu Burj al Arab. Jako v pohádkách tisíce a jedné noci se budeme cítit během procházky hotelovým komplexem Madinat Jumeirah, kterému se díky jeho nádherným zahradám protkanými kanály přezdívá „dubajské Benátky“. Krátká zastávka v rezidenční čtvrti Dubai Marina se stovkami nejrozmanitějších mrakodrapů či u mešity Blue Mosque. Zbytek odpoledne strávíme v největším obchodním domě světa Dubai Mall s obřím akváriem i slavnou fontánou a po setmění absolvujeme projížďku osvětleným městem.

8. den zájezdu
Individuální volno, pobyt u moře a dle let. řádu transfer na letiště, odlet z Dubaje do Prahy.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Nástupní místa

06.03. - 13.06. Odjezd L2, L3

Ubytování a stravování

Hotel Occidental Grand Sharjah**** se nachází u pláže ve městě Šardžá a nabízí soukromou písečnou pláž (lehátka a slunečníky zdarma), tenisový kurt, masáže, vířivku, fitness centrum, velký venkovní bazén se skluzavkou, výhledy na Arabský záliv.

Cestovní dokumenty, vízum, očkování, pojištění

bezvízový styk pro občany ČR

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací