Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

TAJUPLNÉ BALI

IDEÁLNÍ KOMBINACE POZNÁNÍ A ODPOČINKU

BALI LUXUSNĚ

Kód zájezdu: RI312-20 Počet nocí: Strava: Ubytování:

Letecky
Cena na vyžádání

Náš tip

Dávná historie i současné dění dává za pravdu domorodému přesvědčení, že ostrov Bali chrání četní bohové, tolik oslavovaní bezpočtem ceremoniálních rituálů, květinových obětinek a stále přítomnou vůní z dýmu santalových tyčinek. Pod majestátním vulkánem Agung se rozprostírá kraj balijských vesnic, s životem jen málo poznamenaným zrychlenou moderní dobou. Tradice jsou stále tak živé, jako je Bali barevné. Přímým kontrastem je kosmopolitní královské městečko Ubud, kde tepe živé dění na pozadí… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba
9x snídaně, 3x večeře
RI312-20-1 od: 05.03.2020
do: 16.03.2020
zobrazit 11 43 900 Kč Odjeto
KódRI312-20-1
Termínod: 05.03.2020 do: 16.03.2020
Nástupní místa Praha
Počet nocí11
Dospělá osoba - 9x snídaně, 3x večeře43 900 Kč
Odjeto

Anotace

Dávná historie i současné dění dává za pravdu domorodému přesvědčení, že ostrov Bali chrání četní bohové, tolik oslavovaní bezpočtem ceremoniálních rituálů, květinových obětinek a stále přítomnou vůní z dýmu santalových tyčinek. Pod majestátním vulkánem Agung se rozprostírá kraj balijských vesnic, s životem jen málo poznamenaným zrychlenou moderní dobou. Tradice jsou stále tak živé, jako je Bali barevné. Přímým kontrastem je kosmopolitní královské městečko Ubud, kde tepe živé dění na pozadí prastarých hinduistických chrámů. Naopak rybářské vesnice na východním pobřeží se pramálo starají o shon světa: pestré nepotopitelné jukkungy vyráží každé svítání na moře, jako za všech časů.

Zájezd provází Marie Bílá, garance skupiny max. 12 osob 

Ubud – Chrám Gunung Kawi - Chrám Tirta Empul - Jeskyně Goa Gajah – Opičí Prales – Palác Klungung – Sidemen - Chrám Besakih – Sopka Batur – Lipah – Zahrady Tirta Gangga - Virgin Beach - Lipah Beach - Chrám Lempuyang - Palác Ujung

Program zájezdu

1. den zájezdu
Odlet z Prahy s průvodcem do Indonésie - Denpasaru.

2. den zájezdu
Přílet, transfer do vnitrozemí, do královského městečka UBUD - živé pulsující multikulturní ostrovní centrum s mnoha řemeslnými obchůdky, jógovými centry, masážními salony, večerními tanečními představeními na motivy eposu Ramajána a výchozí bod na výlety ke starobylým hinduistickým chrámům v okolí. Zde se na 3 noci ubytujeme a poznáme opravdové Bali. Příjemný resort – cottage, v blízkosti Monkey Forest s výhledy do krásné zahrady, ranní opičí návštěvy tu nejsou výjimkou. Relaxace, bazén, odpočinek po cestě do Indonésie.

3. den zájezdu
Po snídani výlet na „Chrámový den“. V Údolí královen navštívíme chrámový komplex skalních hrobek balijských králů z raného středověku GUNUNG KAWI a chrámů TIRTA EMPUL s možností rituální očistné lázně v posvátných pramenech. Zastávka na degustaci místní kávy, ochutnávka s možností nákupu. Návštěva posvátné chrámové “sloní“ JESKYNĚ GOA GAJAH.

4. den zájezdu
UBUD uprostřed krásné džungle v kombinaci s rýžovými políčky. Možnost příjemné komentované procházky s místní bylinářkou mezi blízkými rýžovišti Herbal walk, povídání o léčivých rostlinách ostrova a jejich využití, návštěva obchůdku s bio-bylinnými léčivými produkty a přírodní kosmetikou. Odpoledne nás čeká OPIČÍ PRALES (Monkey Forest), v působivé pralesní vegetaci je schován tajuplný chrám a všude kolem četné rodiny zvědavých makaků.

5. den zájezdu
Odjezd do poklidné vnitrozemské vesnice SIDEMEN s nádhernou vyhlídkou na nejvyšší vulkán Bali AGUNG. Cestou zastávka u královského PALÁCE KLUNGUNG. Ubytování s polopenzí v Sidemenu na 3 noci - jedinečný resort obklopený přírodou, relaxační centrum s jógovou halou, venkovní bazén, pokoje v balijském stylu. Nádherný odpočinek uprostřed rýžovišť.

6. den zájezdu
SIDEMEN a pohodový den bez cestování. Možnost tradičních balijských masáží včetně indické shirodary nebo návštěva dětské nadace, kde si můžeme zkusit tradiční balijské tance, hru na bambusové xylofony a plést květinové obětní misky nebo se s místními projít mezi rýžovými políčky a nechat si vyprávět o životě zemědělců. Relaxace u bazénu, meditace, jóga, atmosféra ostrova.

7. den zájezdu
Výlet na nejposvátnější místo na Bali a zároveň k největšímu hinduistickému chrámu na ostrově, ke komplexu CHRÁMU BESAKIH - „Matka chrámů“, jak Balijci Besakih nazývají. Komplex více než dvaceti chrámů zasvěcených bohům Šivovi, Brahmovi a Višnuovi. Prohlídka a procházka po areálu s místním průvodcem. Na závěr výletu přejezd k SOPCE BATUR, výhledy na kráterové jezero. Návrat na ubytování. V některém ze 3 podvečerů v Sidemenu, dle domluvy s místními, možnost aktivní účasti na ohňovém očistném rituálu hinduistů - Agni hotra, s mantrami, květinovými a vonnými obětinami. Silný a netradiční zážitek.

8. den zájezdu
Odjezd ze Sidemenu na východní pobřeží. Návštěva rybářské vesnice LIPAH s tradičními barevnými vahadlovými čluny jukkungy. Jedna z nejzajímavějších vesnic na východě Bali AMED. Cestou prohlídka vodních zahrad TIRTA GANGGA a vykoupání na bílé panenské PLÁŽI VIRGIN BEACH. Ubytování na 3 noci na LIPAH BEACH, resort nabízí přímý přístup na pláž Lipah v Amedu, možnost potápění, šnorchlování.

9. den zájezdu
Výlet k dračímu bílému CHRÁMU LEMPUYANG v horách. Magické místo balijských transformačních obřadů, v přímé linii proti posvátnému Agungu. Chrám je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších na Bali a je nejvýše položeným chrámem na ostrově. Cestou nahoru narazíme i na hejna makaků, kteří obývají okolní džungli a lesy. Cestou zpět navštívíme vodní PALÁC UJUNG.

10. den zájezdu

Pobyt u moře, relaxační závěrečný den na pláži, šnorchlování aj.

11. den zájezdu
Dle letového řádu transfer na letiště, odlet. 

12. den zájezdu
Přílet do Prahy.

Cena zahrnuje

 • let. přepravu Praha – Denpasar – Praha vč. let. tax a poplatků, 
 • transfery z/na letiště, 
 • 9x ubytování***/**** – resorty/hotely - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 
 • 9x snídani, 
 • 3x večeři, 
 • dopravu klim. minibusem v průběhu programu, 
 • českého průvodce, 
 • místní průvodce

Cena nezahrnuje

 • vstupy, 
 • fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk. pokoj 7990 Kč (povinné při nedoobsazení), 
 • pojištění vč. vyššího připojištění storna zájezdu 990 Kč

Nástupní místa

05.03. - 16.03. odjezd L2, L3
Přehled nástupních míst najdete ZDE.

Vstupní vízum

 • bezvízový styk na Bali pro občany ČR.

Orientační ceny vstupného

Herbal walk cca 200.000 IDR výlet Besakish 60.000 IDR Gunung Kawi 35.000 IDR Tirta Empul 35.000 IDR Goa Gajah 35.000 IDR Monkey forest 80.000 IDR Klungkung palace 35.000 IDR Tirta Gangga 40.000 IDR Lempuyang 50.000 IDR Ujung 50.000 IDR masáže od 150.000 do 1.000.000 IDR

Kapesné

 • cca 500 Kč/os/den na jídlo a pití + vstupné cca 50 € dle individuálního zájmu o návštěvu památek.
 • Na Bali se dají vyměnit, jak € tak USD za IDR.

Očkování

 • při vstupu do země není požadováno žádné povinné očkování.

Ubytování

 • 3x Ubud Inn Cottage -2lž. pokoje s příslušenstvím
 • 3x Sidemen - 2lž. pokoje s příslušenstvím
 • 3x Lipah Beach - 2lž. pokoje s příslušenstvím

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací