Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

TERMÁLNÍ ADVENT V SÁRVÁRU

S VÝLETEM DO ŠTÝRSKÉHO HRADCE (GRAZU)

TERMÁLY A HOTEL PARK INN SÁRVÁR 4*

Kód zájezdu: HU823-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel***/hotel****

Autokarem
Cena na vyžádání

Náš tip

Zájezd je kombinací relaxace v oblíbených maďarských termálních vodách Sárvár a výletů do blízkých maďarských měst v adventní době. Navštívíme malebnou Šoproň, starobylý Györ, který patří k největším a historicky nejvýznamnějším v Maďarsku a adventní náladu si užijeme v Grazu, zdejší trhy patří k těm nej z celého Rakouska. Na výběr budeme mít ubytování s polopenzí ze dvou hotelů. Užijeme si poklidnou vánoční atmosféru spojenou s relaxací v lázních Sárvár, kde můžeme využívat širokou nabídku… Celý popis


Anotace

Zájezd je kombinací relaxace v oblíbených maďarských termálních vodách Sárvár a výletů do blízkých maďarských měst v adventní době. Navštívíme malebnou Šoproň, starobylý Györ, který patří k největším a historicky nejvýznamnějším v Maďarsku a adventní náladu si užijeme v Grazu, zdejší trhy patří k těm nej z celého Rakouska. Na výběr budeme mít ubytování s polopenzí ze dvou hotelů. Užijeme si poklidnou vánoční atmosféru spojenou s relaxací v lázních Sárvár, kde můžeme využívat širokou nabídku služeb od koupání v termálních bazénech až po specializované lázeňské služby jako jsou masáže, koupele a zábaly. Hotel Park Inn Sárvár patří do celosvětového řetězce hotelů, pro který je charakteristická modernost interiéru a pestrá nabídka služeb za výhodnou cenu.

Šoproň - Sárvár - Szombathely - Graz - Györ

Program zájezdu

1. den zájezdu:
Odjezd z ČR v ranních hodinách (9.00 hod.). Cestou zastávka v jednom z nejmalebnějších měst západního Maďarska v ŠOPRONI. Procházka historickým centrem vč. hlavního bulváru plného restaurací a obchodů. Krásné pohledy na dokonale zachované středověké jádro s hradbami, gotickými domy, kostely a kláštery se nám naskytnou ze staré Požární věže. Odpoledne ubytování v SARVÁRU, termální lázně, relaxace. 

2. den zájezdu:
Relaxace v termálních lázních. Odpoledne krátký výlet do nedalekého SZOMBATHELY - město plné historických památek a jedno z nejstarších maďarských měst, založené kolem roku 40. n. l. císařem Claudiem. Mezi jedny z nejstarších a nejzajímavějších památek patří chrám bohyně Isis, z 2. stol. n. l., potvrzující tak přítomnost Římské říše na tomto místě. Ve městě mimo jiné shlédneme náboženské a barokní stavby, navštívíme vánoční trhy, variantně Kámonské arboretum, které je největší v celém Maďarsku. Naopak život a umění maďarského obyvatelstva, nám může přiblížit Schmidtovo muzeum. Návrat do hotelu individuální volno, termály, wellness

3. den zájezdu:
Pro zájemce fakultativní výlet za kouzlem adventní doby do pohádkového GRAZU (UNESCO) ve Štýrsku. Prohlédneme si historické centrum města, kouzelná atmosféra hlavního náměstí s radnicí a tradičními vánočními trhy, vůně čokolády, atmosféra klidu a pohody. Vyjedeme zubačkou na nedobytný hradí vršek Schloßberg s Hodinovou věží a pevností. K večeru návrat na hotel, termální lázně.

4. den zájezdu:
Relaxace v termálních lázních, variantně procházka do centra SÁRVÁRU s hlavní dominantou města hradem Nádasdy. Kolem poledne odjezd do starobylého města GYÖR, které patří k největším a historicky nejvýznamnějším v Maďarsku. Dominantou města je středověká pevnost s bazilikou sv. Štěpána. Procházka starobylým centrem s úzkými uličkami a tradičními domy zdobenými balkony, které nás dovedou až na středověké Széchenyiho náměstí s mnoha historickými budovami, benediktinským komplexem sv. Ignáce z Loyoly a vánočními trhy. Ve večerních hod. příjezd do ČR (Brno cca v 19.30 hod.) a dále dle míst nástupů.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Sleva

  • pokoj bez balkonu v hotelu Harmónia sleva 300 Kč/osoba

Ubytování

Ubytování je zajištěno dle vašeho výběru v hotelu Harmónia 3* nebo hotelu Park Inn 4* v lázeňském městě Sarvár.

Hotel Harmónia 3* - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím a s balkonem, klimatizací, wi-fi, TV. Hotel je vybaven vířivkou, infrasaunou, finskou saunou a parní kabinou a nachází se cca 200 metrů od hotelu Park Inn. Hosté hotelu mohou využívat blízké termální lázně Spa and Wellness hotelu Park Inn. Celodenní vstupné 13,55 EUR, vstupné od 16.00 hod. 8,06 EUR, vstupné od 19.00 hod. 4,19 EUR. 

Hotel Park Inn Sárvár 4* - prostorné 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, klimatizací, wi-fi, TV, županem a vysoušečem vlasů. Hotel je propojen s termálními lázněmi, Spa a Wellness chodbou, se kterými vytvořil ideální celek ubytování, relaxace a zábavy. Vstupné do termálních lázní Sárvár je v ceně ubytování.

Termální lázně Sárvár - v bazénech lázeňského komplexu s teplotou 32 - 38°C se používá zásaditá hydrogenuhličitanová termální voda s velkým obsahem soli. Voda v lázních Sárvár se používá k léčení pohybového ústrojí, k léčení revmatických a gynekologických nemocí. Léčí se zde nemoci dýchacího ústrojí, astma. Odpařováním termální vody se získává známá Sárvárská termální krystalická sůl. V lázních Sárvár můžete využívat širokou nabídku služeb od relaxace v termálních bazénech, zábavy na tobogánech a skluzavkách, až po specializované lázeňské služby jako jsou masáže, koupele a zábaly. Rozšířen byl Svět saun a budova pro rodiny s dětmi - bazény s vodními atrakcemi, skluzavkami a tobogány. Termální lázně otevřeny denně do 22:00 hod.

Nástupní místa

3.12.- 6.12. odjezd A*, B, L Přehled nástupních míst najdete ZDE.

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací