Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

TURECKO – TAJEMNÁ VÝCHODNÍ ANATOLIE

TOULKY KOLEM JEZERA VAN – PŘÍRODNÍ KRÁSY A HISTORIE KURDISTÁNU

POZNÁVACÍ ZÁJEZD VÝCHODNÍ ANATOLIE – TURECKO 2024

Kód zájezdu: TR566-24 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Letecky
Cena na vyžádání

Náš tip

Zveme vás na pohodový poznávací zájezd do východní Anatolie, fascinující a unikátní části Turecka, která je bohatá na historii, kulturu a nádhernou přírodu. Naše cesta začne již v Istanbulu, kde se ponoříme do kouzla světové metropole plné historických památek a moderního života. Ve východní Anatolii nás čeká jezero Van, ostrov Akdamar s kostelem sv. Kříže, ochutnáme proslulé Vanské snídaně a uvidíme i unikátní plemeno vanské kočky. Navštívíme skvosty byzantské i osmanské architektury včetně… Celý popis


Anotace

Zveme vás na pohodový poznávací zájezd do východní Anatolie, fascinující a unikátní části Turecka, která je bohatá na historii, kulturu a nádhernou přírodu. Naše cesta začne již v Istanbulu, kde se ponoříme do kouzla světové metropole plné historických památek a moderního života. Ve východní Anatolii nás čeká jezero Van, ostrov Akdamar s kostelem sv. Kříže, ochutnáme proslulé Vanské snídaně a uvidíme i unikátní plemeno vanské kočky. Navštívíme skvosty byzantské i osmanské architektury včetně velkolepé stavby paláce İshak Paşa na vrcholu hory Karaburn. Vrchol naší cesty bude magická pětitisícovka, nejvyšší hora Turecka Ararat, spojena s biblickým příběhem o přistání Noemovy Archy. Pojeďte s námi objevovat jedinečné historické skvosty, úchvatnou přírodu a kulinářské speciality na pohodovém zájezdu po východní Anatolii kolem jezera Van, které je obklopené horami, z nichž nejvyšší jsou dvě vyhaslé sopky Nemrut Dagi (3050 m) a Süphan Dagi, třetí nejvyšší vrchol celého Turecka, vysoký 4434 metrů. Zájezd vhodný pro milovníky přírody, historie i skvělého tureckého jídla.

Garance malé skupiny

Istanbul – Van – Çavuştepe – Ahlat – Tatvan – Nemrut – jezero Van – ostrov Akdamar – vodopád Muradiye – palác Ishak Psaha – Dogubeyazit – hora Ararat

Program zájezdu

1. den zájezdu
Odlet z Prahy do Istanbulu. Dle času příletu možnost procházky s průvodcem po Starém Istanbulu s romantikou osvětlených mešit nebo dle zájmu fakult. speciální turecká večeře.

2. den zájezdu
ISTANBUL – bohatá historie, velké množství památek. To vše nabízí Istanbul, kterému budeme dnešní den věnovat – palác Topkapi, Modrá mešita, Hagia Sophia, dle časových možností bazar. Večer možnost fakultativní plavby po Bosporu s večeří i alkoholickými nápoji.

3. den zájezdu
Ráno přelet z Istanbulu do města VAN. Po příletu bude následovat brunch – ochutnáme výbornou typickou VANSKOU SNÍDANI. Van je jimi proslulý a zdejší snídaně jsou vyhlášené v celém Turecku. Gastronomické hody probíhají v bezpočtu „kahvaltı salonları“ a pro svou unikátnost jsou zapsány do Guinessovi knihy rekordů. Poté se přesuneme k pozůstatkům urartského hradu ÇAVUŞTEPE (ČAVUŠTEPE), postavené králem Sardurem II. v letech 764-735 př.n.l. Mnohé vodní kanály a přehrady v údolí jsou dílem této prastaré civilizace, která měla sídlo zřejmě právě zde. Çavuştepe má horní část, kde byl palác a dolní, kde se zachovaly zbytky opevnění, kuchyně, chrámu, cisteren vyhloubených do skály, toalet s krásným výhledem do krajiny a sýpek. Také si prohlédneme urartské písmo, které pochází z 8. stol. př.n.l. Ubytování v Tatvanu, hlavní dominantou města je Nemrut Dagi s kráterovými jezery.

4. den zájezdu
Dopoledne se vydáme k největšímu turecko-islámskému hřbitovu ze seldžuckého období do AHLATU, kde budeme obdivovat nádherně zdobené náhrobky z 11.-16. století. Poté se přesuneme zpět do centra TATVANU, kde můžeme poobědvat místní vyhlášenou Tatvanskou specialitu Buryan Kebabi. Po obědě se vydáme do „Ráje Alexandra Velikého“ a necháme se ohromit krásou 2. největšího KRÁTEROVÉHO JEZERA na světě, v nadmořské výšce 2247 m, jenž se nachází na vrcholu vyhaslé sopky HORY NEMRUT. Naskytnou se nám překrásné výhledy do krajiny i na jezero Van a kráterová jezera. Odjezd do Vanu na ubytování.

5. den zájezdu
JEZERO VAN – „Mýdlové jezero“ s nádherně modrou vodou o rozloze 3600 km2 v nadmořské výšce přibližně 1750 m se slanou a vysoce alkalickou vodu, takže se může zdát, že je na omak „mírně mýdlová“. Na dně jezera byla nalezena skutečná rarita – 3 000 let staré město s pevností a hradem. Spolu s jezerem Sevan a jezerem Urumiye tvoří trojici obrovských náhorních jezer v regionu. Návštěva jednoho ze čtyř ostrovů jezera Van – OSTROVA AKDAMAR, zde si prohlédneme kostel sv. Kříže s překrásnými reliéfy s vyobrazením postav ze Starého Zákona, bývalé sídlo Arménské apoštolské církve. Po obědě prohlídka města VAN. Navštívíme Vanské muzeum, kde se seznámíme s velkou civilizací Anatolie – Urartiany, kteří se stali jednou z nejvelkolepějších civilizací historie, která dosáhla vysoké úrovně v architektuře, technologii a umění. Kočičí dům, kde uvidíme speciální plemeno Vanské kočky, která je symbolem Vanu, dílnu jednoho z posledních umělců 2800 let starého umění Savat, které pochází doby urartské. Den zakončíme pohledem na pozůstatky Vanského hradu, který byl kdysi součástí hlavního urartského města Tušpa. Nocleh ve Vanu.

6. den zájezdu
Po snídani se vydáme k velkolepému paláci Ishak Pasha – návrat do pohádky „Tisíc a jedna noc“. Cestou zastávka u 18 m vysokého VODOPÁDU MURADIYE a seznámení se s jednou z nejdůležitějších ručních prací regionu – výrobou tkaných koberců a kelimů. Na vrcholu hory Karabun v tajemném a mnoha legendami opředeném PALÁCI ISHAK PASHA ze 17. stol. budeme moci obdivovat překrásnou architekturu, která zahrnuje mix osmanských, perských a seldžuckých kultur. Jedná se o jeden z mála osmanských paláců, jehož poloha v horách s nádherným výhledem je nezapomenutelná. Stavba byla zahájena v roce 1685, ale dokončena byla až za dlouhých 99 let Osmanským správcem Ishak Pashem a jeho synem. Palác měl původně 116 pokojů. Byl mnohokrát renovován a stal se tak směsicí rozdílné architektury. Komplex byl strategickým místem chránícím kupeckou stezku vedoucí mezi Osmanskou a Perskou říší. Po obědě a jedinečném výhledu na nejvyšší horu Turecka Ararat (5137 m) si uděláme kratší zastávku na místním bazaru ve městě DOGUBEYAZIT, který byl kdysi známý pašovaným zbožím. V samém závěru zájezdu následuje posvátná hora ARARAT, kde shlédneme pozůstatky Noemovi Archy. Nocleh v Igdiru.

7. den zájezdu
V ranních časech odlet z Igdiru přes Istanbul zpět do Prahy.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Doporučujeme

  • jezero Van a biblická místa
  • fantastické památky - Ishak Pasha, Ahlat, Akdamar, Vanský hrad
  • hora Nermut a kráterové jezero
  • ochutnávání turecké kuchyně, včetně místních krajových specialit
  • unikátní výhledy na nejvyšší horu Turecka - Ararat

Nástupní místa


Ubytování a stravování

UBYTOVÁNÍ
6x ubytování v hotelu*** - 2lůžk.pokoje s příslušenstvím

STRAVOVÁNÍ
6x snídani vč. Vanské snídaně. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Vstupné, platby

ORIENTAČNÍ CENY VSTUPŮ
Topkapi palác 33 €
Hagia Sofia, mešita zdarma, sluchátka 2 €
před vstupem do mešity si sundejte obuv a zahalte ramena, po modlitbách je umožněn vstup turistům
Galatská věž cca 20 €
tramvaj cca 1 – 1,5 €
Yerebatanská cisterna 17 €
archeologické muzeum 12 €

Nutná rezervace v CK:
noční plavba po Bosporu s večeří, nápoji a taneční show 45 eur – platba na místě

DOPORUČENÉ KAPESNÉ
Na vstupné doporučujeme částku ve výši cca 110 € dle individuálního zájmu o návštěvu památek.

Z důvodu narůstajících krádeží (především v MHD), doporučujeme si své doklady a hotovost uložit na bezpečném místě např. v náprsní kapse !!!

Oficiálním platidlem je turecká lira TRY (1 Kč ≈ 1,57 TRY)
https://www.cnb.cz/cs/platebni-styk/sluzby-pro-klienty/kurzovni-listek-cnb/
Peníze si můžete vyměnit už po příletu na letišti nebo v hotelových směnárnách, kde je ale nejméně výhodný kurz. Nejlepší kurz najdete ve veřejných směnárnách, otevřených 7 dní v týdnu od 9 do 22 hodin, v nichž lze měnit peníze bez poplatků.
Dalším místem, kde směníte peníze, jsou pošty (označeny PTT) a banky. Banky jsou otevřeny pouze od pondělí do pátku mezi 9 a 17 hodinou (s polední pauzou). Zpětná směna, například na eura, není výhodná. Peníze si vyměňujte raději po menších částkách. Na mnoha místech však můžete platit také eury, dolary nebo kartou.
V Istanbulu se běžně nacházejí také bankomaty vydávající tureckou měnu a bankomaty, z nichž můžete vybírat eura nebo dolary.

Cestovní dokumenty, vízum, očkování, pojištění

CESTOVNÍ DOKUMENTY
Občané ČR nepotřebují pro cestu do Turecka vízum, je však nutný platný cestovní pas, jehož platnost trvá minimálně 6 měsíců po návratu!!! Při přihlášení na zájezd zkontrolujte platnost cestovního pasu. !!!Zkontrolujte před odjezdem, že máte svůj vlastní pas při sobě!!!
Cestování dětí zapsaných v cestovních pasech rodičů bylo možné pouze do 26. června 2012. Po tomto datu mohou děti vycestovat do zahraničí pouze s vlastním cestovním pasem.
Výše uvedené se týká občanů ČR, doklady nutné pro vstup cizích státních příslušníků do navštívených zemí si tito zajišťují sami a na vlastní odpovědnost.
Každý účastník zájezdu je osobně odpovědný za dodržování pasových, celních, zdravotních a dalších předpisů země, do níž cestuje. CK nepřebírá odpovědnost za vízové povinnosti cizích státních příslušníků do navštívených zemí.
Prosím mějte u sebe několik kopií cestovního dokladu a pasovou fotografii, popřípadě i v elektronické podobě (např. uložené v emailové poště). Tyto kopie mohou usnadnit řešení mnoha situací.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ (ZA PŘÍPLATEK)
Každý účastník zájezdu je povinen vycestovat do zahraničí s cestovním pojištěním.

Cestovní kancelář REDOK TRAVEL má uzavřenou pojistnou smlouvu č. 1360500204 s pojišťovnou UNIQA a.s.


Pojištění není limitováno věkem účastníka. Pokud jste si prostřednictvím CK zakoupili komplexní pojištění (nebo je již zahrnuto v ceně zájezdu), jste pojištěni v následujícím rozsahu:
Pojištění léčebných výloh v zahraničí 7 000 000 Kč
Úrazové pojištění – trvalé následky úrazu 600 000 Kč
Úrazové pojištění – smrt následkem úrazu 300 000 Kč
Úrazové pojištění, nemocniční odškodné (hosp.+nemoc) 600 Kč/den
Pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a věci 3. osoby 5 000 000 Kč
Pojištění zavazadel 20 000 Kč/ks (max. 40 000 Kč)
Pojištění storna zájezdu 20 000 Kč (spoluúčast klienta 20%)
Náklady na ubytování spojené s umístěním do karantény max. 30 000 Kč
Náklady na náhradní dopravu zpět do ČR v případě umístění do karantény při zahraniční cestě max. 20 000 Kč

Při pojistné události v zahraničí je třeba kontaktovat asistenční službu v Praze - tel: +420 296 333 696, kde oznámíte, k jaké pojistné události došlo a asistenční služba Vám poradí, jak dále postupovat. Nezapomeňte s sebou Evropský průkaz zdravotního pojištění (karta zdravotního pojištění v ČR). Smluvní vztah vzniká mezi klientem a pojišťovnou, případné pojistné události řeší klient přímo s pojišťovnou. Součástí pojištění je i automatické a bezplatné prodloužení platnosti pojištění pro zpožděný návrat v případě, kdy se pojištěná osoba z důvodu zásahu vyšší moci (např. uzavření leteckého provozu, živelná pohroma v místě dovolené, apod.) nemůže vrátit do ČR v původně plánovaném termínu. Pojištění léčebných výloh a asistenčních služeb zahrnuje i pojištění plážových adrenalinových aktivit, které si pojištěný může zakoupit podle svého zájmu přímo na pláži (např. jízda na vodním skútru, jízda na banánu, jachting, parasailing, vodní lyžování, potápění s instruktorem, apod.). Pojištění storna obsahuje i pojištění z důvodu nedobrovolné ztráty zaměstnání a pojištění nevyužité dovolené. Další informace o pojištění jsou uvedeny na stránkách www.redok.cz. Pojištění se řídí Všeobecnými pojistnými podmínkami pro cestovní pojištění UCZ/Ces/20 a Rámcovou pojistnou smlouvou. Pojištěný klient tímto potvrzuje, že se seznámil s rozsahem pojištění, že převzal Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění, byl s nimi seznámen a souhlasí s jejich zněním.

Cestovní kancelář je pojištěna v souladu se Zákonem č.159/1999 Sb., certifikát pojištění na www.redok.cz.

Doplňující info k zájezdu

ELEKTRICKÉ ADAPTÉRY
Normou pro elektrický proud v Turecku je používání napětí 220 V / 50 Hz. Zástrčky jsou dvoukolíkové, proto je možné, že budete potřebovat adaptér. Pokud si ho zapomenete doma, není problém si ho koupit v kterémkoli supermarketu nebo se většinou dá zdarma zapůjčit na recepcích hotelů.

VELVYSLANECTVÍ A KONZULÁTY
Pokud ztratíte pas nebo potřebujete jinou pomoc, spojte se s velvyslanectvím nebo konzulátem.

Velvyslanectví Ankara - Embassy of the Czech Republic
Kaptanpasa Sokak No. 15, G.O.P., 06700 Ankara
Telefon ústředna (strom): +90312/405 61 39, recepce (přímá)-405 69 65, KO-405 69 54, sekretariát VV- 405 69 55-bez přepojení
Fax: +90312/446 30 84, KO +90/312/447 73 95
Nouzová linka: +90532/375 13 87
E-mail: ankara@embassy.mzv.cz
Konzulární úsek: consulate_ankara@mzv.cz
Ekonomický úsek: Commerce_Ankara@mzv.cz
Provozní hodiny úřadu: pondělí - čtvrtek 08.30 - 16.30, pátek 08.30 - 14.00
Úřední hodiny KÚ pro veřejnost: pondělí - čtvrtek 09.00 - 16.00, středa 09.00 - 12.30

Generální konzulát Istanbul - Consulat Generale of the Czech Republic
Abdi Ipekci Cad. 71, Maçka, P.O.Box 35 Istanbul 34367
Telefon ústředna: +90212/368 8034, 368 8035
Fax: +90212/2319493
Nouzová linka: +90/533/2573880
E-mail: istanbul@embassy.mzv.cz
Konzulární úsek: Consulate_Istanbul@mzv.cz
Provozní hodiny úřadu: pondělí - čtvrtek 07.30 - 16.30, pátek 08.00 - 14.00
Úřední hodiny pro veřejnost: pondělí - pátek 08.00 - 14.00

Honorární konzulát Izmir - Honorary Consulate of the Czech Republic
Cumhuriyet Meydani No.11, Meydan Apt. Kat:4, Daire 11, 35220 Alsancak - Izmir
Telefon: +90/ 232 368 0944, 2320368 8871
Fax: +90 232 336 16 28
E-mail: izmir@honorary.mzv.cz, eozsoy@etemozsoy.com
Provozní hodiny úřadu: po - pá 09.00 - 17.00

DŮLEŽITÁ TELEFONNÍ ČÍSLA
Tel. předvolba: +90
Policie: 155
První pomoc: 112
Hasiči: 110
Jandarma (četníci) 156

DOPORUČENÍ PRO TURISTY
DROZD – Registrace občanů při cestách do zahraničí
http://drozd.mzv.cz
Projekt „Dobrovolné registrace občanů České republiky při cestách do zahraničí (DROZD) umožňuje českým občanům poskytovat na dobrovolném základě informace o svém plánovaném pobytu v zahraničí.

CELNÍ A DEVIZOVÉ PŘEDPISY
Bezcelně lze do Turecka dovézt 200 ks cigaret, 50 ks cigár (tj. doutníků, jejichž váha nepřesahuje 3 g), 10 ks doutníků, 200 g cigaretového tabáku společně s 200 ks cigaretových papírků (nebo 200 g dýmkového tabáku nebo 200 g žvýkacího tabáku nebo 50 g šňupacího tabáku), 1 kg kávy, 1 kg instantní kávy, 500 g čaje, 1 kg cukrovinek, 1 kg čokolády, 1 láhev alkoholických nápojů o obsahu 100 cl nebo 2 láhve alkoholických nápojů o obsahu 75 cl, 5 balení parfému, toaletní vody nebo vody po holení, jejichž obsah nesmí přesahovat 120 ml. Léky, léčiva a zdravotní potřeby je možné bezcelně dovážet pouze pro osobní potřebu.

Zakázán je dovoz drog a jiných omamných látek, obchodování s nimi a jejich spotřeba. Za nedovolenou výrobu, vývoz a dovoz omamných nebo psychotropních látek (již za 1 gram) hrozí trest odnětí svobody ve výši 10 až 20 let a vysoké peněžité tresty. Ostré náboje a zbraně nesmějí být dovezeny bez zvláštního povolení.

V případě, že se jedná o cestu z Turecka do země EU či ze země EU do Turecka, lze v hotovosti dovézt/vyvézt maximálně 10 000,- EUR, či ekvivalent této částky.

Vývoz starožitných předmětů (starších 100 let) je zakázán. Při vývozu nově vyrobeného koberce je nutno předložit doklad o koupi. Vývoz starších cenných předmětů podléhá povolení Generálního ředitelství pro správu muzeí. Při koupi drahých koberců a uměleckých předmětů doporučujeme zejména v turistických oblastech zvýšenou obezřetnost s ohledem na časté případy podvodů.

VODA
Voda z vodovodní sítě není vhodná k pití. Doporučujeme zakoupit balenou vodu v obchodech.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ
• Prosíme o důkladné označení Vašich zavazadel Vaším jménem a CK REDOK
• Účastníci zájezdu jsou povinni být v průběhu celého zájezdu na smluveném místě a ve stanovenou dobu, kterou určí průvodce. Nelze, aby z důvodu vaší nedochvilnosti byli ostatní klienti kráceni na svých právech, jak v oblasti poznávání, ubytování, stravování a dalších. V případě jakékoliv nedochvilnosti informujte prosím neodkladně průvodce zájezdu. V místech srazu čeká autobus max. 30 min., při definitivním odjezdu do ČR pak maximálně 1 hod. V případě, že jde o letecké zájezdy, návaznost na trajekt apod. je zde čekací doba pouze 30 min.). Cestovní kancelář ani dopravce za těchto okolností nenesou žádnou morální ani finanční zodpovědnost.
• CK nepřebírá odpovědnost za jednání cestujících, které by bylo v rozporu se zákony příslušné země.
• Služby nečerpané vlastní vinou propadají bez náhrady.
• Do autobusu doporučujeme pohodlné oblečení, příruční zavazadlo a event. malý polštářek pod hlavu či deku.
• Je povolen převoz zavazadel do hmotnosti 15 kg/os. V případě nadváhy nemusí být zavazadla převzata k přepravě. Rovněž nebudou převzata balení minerálních vod či jiných nápojů.
• Při odchodu z autobusu na výletech, při prohlídkách apod., neponechávejte v autobuse finanční prostředky, osobní doklady, platební karty, fotoaparáty, kamery aj. cenné věci. Dopravce ani CK neodpovídá za jejich případnou ztrátu nebo odcizení.
• Nezapomeňte vzít s sebou léky, které užíváte, pohodlnou obuv, deštník nebo pláštěnku a dobrou náladu.
• CK si vyhrazuje právo z organizačních důvodů změnit místo ubytování dle Všeobecných smluvních podmínek.
V současné situaci je nutné počítat se zvýšenou kontrolou na hranicích a je pro nutné dodržet množství alkoholu a cigaret deklarované v odbavení.

Program zájezdu
dle katalogu, může být však přizpůsoben časovému limitu na trase, počasí, nepředvídatelným okolnostem na cestě i po dobu konání zájezdu. Změna programu vyhrazena!

DŮLEŽITÉ POKYNY TÝKAJÍCÍ SE LETECKÉ PŘEPRAVY
Co si můžete vzít do příručního zavazadla:
Je nepřípustné brát na palubu letadla nože, nůžky, pilníky a jiné předměty ostré povahy, střelné zbraně a jejich imitace, tupé předměty (obušky apod.), které mohou být využity jako zbraň, jakékoli výbušné a hořlavé látky, jakékoli chemické nebo toxické látky. Dále je zakázáno brát na palubu jakékoliv vlastní tekutiny (voda, nápoje, sirupy, polévky), krémy, oleje, roztoky, spreje, parfémy, mascara, gely vlasové a sprchové, tlakové nádoby, holicí pěny, deodoranty, pasty a zubní pasty, krémy, směsi kapalných a pevných látek apod. Tyto předměty je nutno umístit do zavazadel k odbavení. Uvedené tekutiny a gely mohou být přepravovány pouze: v jednotlivých baleních o maximálním objemu 100ml umístěných v jediném průhledném, opakovaně uzavíratelném plastovém sáčku o maximálním objemu 1 litr a předložené k samostatné kontrole mimo kabinové zavazadlo. Tekutiny, které můžete mít v kabinovém zavazadle bez omezení: léky a dietní jídlo (doporučuje se lékařský předpis nebo potvrzení). Kapalné léky mohou být převáženy v objemu větším než 100 ml, pokud je cestující potřebuje během cesty ze zdravotních důvodů. Tyto léky musíte nahlásit zvlášť během bezpečnostní kontroly na letišti.

Doplňující postupy bezpečnostních kontrol
Evropská komise zavádí povinné vyjímání elektronických zařízení (notebooky, rádia apod.) a jejich samostatnou detekční kontrolu. Ta se týká i svrchního oblečení (bund, kabátů apod.). Tato opatření jsou na letišti Václava Havla už aplikována a opatření EU nebude mít vliv na stávající průběh kontrol.
Více informací o bezpečnostních pravidlech letiště Praha: https://www.prg.aero/bezpecnostni-pravidla

Doprava na/z letiště v Praze
Každý účastník si zajišťuje sám. Na letiště je možné se dopravit autobusem MHD č. 119 ze stanice metra A „nádraží Veleslavín" nebo ze stanice metra B "Zličín" autobusem č. 100.

Parkování nejblíže letišti Václava Havla v Praze
Ve spolupráci se společností GO Parking můžete využít prostřednictvím následujícího odkazu
https://www.goparking.cz/rezervace/krok1/?promo=red026. Na letiště a z letiště vás odveze BEZPLATNĚ mikrobus společnosti GO Parking – více na www.goparking.cz

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Další doporučené kategorie
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací