Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

ÚDOLÍ PITZTAL A KAUNERTAL

ALPSKÉ POKLADNICE PRO SENIORY

Kód zájezdu: A728-20 Počet nocí: Strava: Ubytování:

Autokarem
Cena na vyžádání

Karta v ceně zájezdu

Luxusní kombinace dvou údolí s třítisícovými vrcholy. Čeká nás Pitztalský ledovec - nejvýše položený ledovec v Rakousku s vyhlídkou a cukrárnou ve 3440 m, fantastické výhledy do nitra horského světa a na nejvyšší horu Tyrolska – Wildspitze, Z Kaunertalského ledovce na vyhlídkové plošině pohlédneme do 3 zemí a projdeme se k horskému plesu Rifflsee. Zúčastníme se svátku „Almabtrieb“ – slavnostní shánění dobytka z pastvin zpět do statků. Karta „Pitztal Sommer Card“ je v ceně zájezdu.Údolí Pitztal… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba
polopenze
A728-20-1 od: 10.09.2020
do: 13.09.2020
zobrazit 3 9 790 Kč Odjeto
KódA728-20-1
Termínod: 10.09.2020 do: 13.09.2020
Nástupní místa Praha, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady
Počet nocí3
Dospělá osoba - polopenze9 790 Kč
Odjeto

Anotace

Luxusní kombinace dvou údolí s třítisícovými vrcholy. Čeká nás Pitztalský ledovec - nejvýše položený ledovec v Rakousku s vyhlídkou a cukrárnou ve 3440 m, fantastické výhledy do nitra horského světa a na nejvyšší horu Tyrolska – Wildspitze, Z Kaunertalského ledovce na vyhlídkové plošině pohlédneme do 3 zemí a projdeme se k horskému plesu Rifflsee. Zúčastníme se svátku „Almabtrieb“ – slavnostní shánění dobytka z pastvin zpět do statků. Karta „Pitztal Sommer Card“ je v ceně zájezdu.

Údolí Pitztal – údolí Kaunertal – Pitztalský ledovec – lanovka Karlesjochbahn – Hinterer Brunnenkogel – Wildspitze – Jerzens – lanovka Rifflseebahn

Program zájezdu

1. den zájezdu
V ranních hodinách odjezd z ČR. Večer příjezd do ÚDOLÍ PITZTAL, ubytování v hotelu v St. Leonhardu (1600 m).

2. den zájezdu
Odjezd autobusem do hlubokého ÚDOLÍ KAUNERTAL, na jehož konci se nachází Kaunertalský ledovec. Výjezd po vysokohorské mýtné silnici kolem přehrady Gepatschstausee až do 2750 m. Spousta serpentin uprostřed nádherných scenérií, výhledy na ledovcové splazy, ledovcové jezero Weisssee a výjezd lanovkou Karlesjochbahn na vyhlídkovou plošinu Dreiländerblick (3108 m), ze které je vidět do 3 zemí. Další atrakcí je veřejně zpřístupněná ledovcová průrva. 

3. den zájezdu
Pitztalský ledovec – výjezd nejrychlejší podzemní dráhou svého druhu na světě do 2840 m, kde se nachází „Kaple bílého světla“ – výtvor tyrolského umělce Rudiho Wacha. Výjezd lanovkou Wildspitzbahn až na samotný vrchol hory Hinterer Brunnenkogel (3440 m). Fantastický výhled na majestátní svět ledovců i na nejvyšší horu Tyrolska Wildspitze (3768 m). Možnost posezení na vyhlídkové terase nejvýše položené kavárny v Rakousku „Café 3440“. Kolem 13 hodiny odjezd do vesničky JERZENS, kde se koná jeden z nejtradičnějších a nejvýznamnějších svátků roku „Almabtrieb“ – slavnostní shánění dobytka z pastvin zpět do statků. Návrat do hotelu, relaxace v hotelovém wellness. 

4. den zájezdu
Výjezd lanovkou Rifflseebahn k fascinujícímu horskému plesu Rifflsee (2232 m), které leží v malebné horské krajině. Nenáročná okružní stezka kolem plesa s úchvatnými pohledy na četné vrcholy s ledovci, možnost posezení na chatě Rifflseehütte (1,5 h). Sjezd lanovkou do údolí a před polednem odjezd do ČR. Návrat ve večerních až nočních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Sleva

  • Na zájezd nelze uplatnit žádné slevy

Nástupní místa

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Další doporučené kategorie
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací