Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

ZÁMEK NEUSCHWANSTEIN A BODAMSKÉ JEZERO

Kód zájezdu: D737-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Autokarem
Cena na vyžádání

Poznejte s námi okolí Bodamského jezera, obklopeného nádhernou krajinou, třešničku na dortu pak představují jedinečné vrcholy Alp. Ponořte se do nálady kouzelných měst Füssen, Friedrichshafen, Lindau a Meersburg. Neopakovatelná bude i atmosféra nejnavštěvovanějšího turistického cíle v Německu, pohádkového zámku Ludvíka II. Neuschwanstein. zámek Neuschwanstein – Füssen – Highline 179 – Alpentherme Ehrenberg – Friedrichshafen – Lindau – Meersburg – Birnau Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba
snídaně
D737-20-1 od: 17.09.2020
do: 20.09.2020
zobrazit 2 4 990 Kč Odjeto
KódD737-20-1
Termínod: 17.09.2020 do: 20.09.2020
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Plzeň, Litomyšl, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, Ostrava, Olomouc, Poděbrady, Chrudim, Holice, Hranice, Havířov, Česká Třebová, Zábřeh na Moravě, Lanškroun, Ústí nad Orlicí
Počet nocí2
Dospělá osoba - snídaně4 990 Kč
Odjeto

Anotace

Poznejte s námi okolí Bodamského jezera, obklopeného nádhernou krajinou, třešničku na dortu pak představují jedinečné vrcholy Alp. Ponořte se do nálady kouzelných měst Füssen, Friedrichshafen, Lindau a Meersburg. Neopakovatelná bude i atmosféra nejnavštěvovanějšího turistického cíle v Německu, pohádkového zámku Ludvíka II. Neuschwanstein.

zámek Neuschwanstein – Füssen – Highline 179 – Alpentherme Ehrenberg – Friedrichshafen – Lindau – Meersburg – Birnau

Program zájezdu

1. den zájezdu 
Odjezd z ČR ve večerních hodinách (Praha cca 24:00 hod. a dále směr Rozvadov).

2. den zájezdu
Dopoledne prohlídka pohádkového zámku Ludvíka II. Bavorského, zámku NEUSCHWANSTEIN, připomínajícího středověký rytířský hrad s interiéry ztvárňujícími germánské legendy, doplněné byzantskými a islámskými prvky. Poté procházka městem FÜSSEN na řece Lech, jemuž vévodí krásný zámek Hohes Schloss a benediktinský klášter sv. Magnuse. Zcela zvláštní atmosféru nabízí barokní nádvoří kláštera St. Mang se středověkými fasádami zdejších domů. Odpoledne alternativně návštěva HIGHLINE 179, ve výšce 114 m zavěšeného impozantního Tibetského mostu, zapsaného pro svou neuvěřitelnou délku 406 m v Guinessově knize rekordů nebo termál. lázní ALPENTHERME EHRENBERG. Ubytování v městě Friedrichshafen.

3. den zájezdu  
Procházka městečkem FRIEDRICHSHAFEN, které je neodmyslitelně spjato s postavou hraběte Ferdinanda von Zeppelin, zakladatele továrny na výrobu vzducholodí. Individuálně možnost návštěvy muzea Zeppelin s jeho hlavní atrakcí, vzducholodí Hindenburg. Lanovkou se vydáme na vrcholek hory Pfänder (1 064 m n.m.), odkud je možné vidět přírodní kulisu protkanou grandiózními panoramaty – od švýcarských hor, přes Bodamské jezero, až k německé oblasti Allgäu a pohoří Bregenzského lesa. V podvečer návštěva LINDAU, jehož historická část je protkaná úzkými uličkami se štítovými domy. Město láká krásnou promenádou přímo na břehu jezera, kde se nachází starobylá přístavní věž čtvercového půdorysu Mangturm, malovanou renesanční radnicí, kostelem sv. Štěpána. Návrat na ubytování.

4. den zájezdu  
Prohlídka malebného města MEERSBURG, postaveného na strmém viničním svahu přímo u jezera, které patří ke klenotům Bodamského jezera. Nejen jeho atraktivní poloha, ale i hrad, zámek, úzké uličky s hrázděnými domy, krásná náměstí a panoramatické terasy Meersburgu okouzlí jistě každého návštěvníka. Krátká zastávka v BIRNAU s výhledem na jezero a s možností nákupu výborných kvalitních vín z této vinařské oblasti. Odjezd, návrat v nočních hodinách.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Nástupní místa

17.09. - 20.09. Nástup A, B, L + Plzeň
Přehled nástupních míst najdete ZDE.

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Další doporučené kategorie
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací