Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

BARCELONA PRO DĚTI

A NEJEN PRO NĚ

Kód zájezdu: E730-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel***

Letecky
Cena na vyžádání

La Pedrera - Sagrada Familia - Las Golondrinas - Aquarium - Las Ramblas - La Boquería - Stadion FC Barcelona - Muzeum vědy Cosmocaixa - Parc de La Ciutadella Celý popis


Anotace

La Pedrera - Sagrada Familia - Las Golondrinas - Aquarium - Las Ramblas - La Boquería - Stadion FC Barcelona - Muzeum vědy Cosmocaixa - Parc de La Ciutadella

Program zájezdu

1.den zájezdu 
Odlet z Prahy, přílet do Barcelony. Podle možností daných letovými časy při cestě z letiště panoramatická prohlídka Barcelony - Passeig Grácia (La Pedrera, Casa Batlló, Sagrada Familia), příjezd do hotelu, ubytování.

2.den zájezdu
Snídaně, projdeme se po sportovním barcelonském přístavu a využijeme možnost zajímavé projížďky Las Golondrinas, po této plavbě, kdy uvidíme Barcelonu tak trochu z jiné perspektivy, se půjdeme podívat do jedinečného Aquaria, abychom obdivovali nepřeberné množství vodních živočichů a abychom se trochu báli žraloků při procházce skleněným tunelem. Po tomto zážitku se raději zase budeme držet pevné země a projdeme se nejslavnější barcelonskou ulicí Las Ramblas od památníku Kryštofa Kolumba – s pouličními umělci a živými sochami, ruchem kypící tržnicí města La Boquería, volný čas pak můžeme věnovat prohlídce gotické čtvrti či se vydáme na slavný fotbalový stadion jednoho z nejslavnějších klubů světa – FC Barcelona (jedinečné muzeum v útrobách tohoto chrámu fotbalu), návrat do hotelu.

3.den zájezdu
Snídaně, dnes navštívíme nejpopulárnější muzeum ve městě Cosmocaixa, muzeum vědy otevřené v roce 2005, které se od svých konkurentů liší tím, že podstatná část jeho stálé expozice je interaktivní a exponátů se doporučuje dotýkat. Spolu s prostory přesahujícími 30.000 m² jde o vůbec největší muzeum v Barceloně, ale také ve Španělsku. Abyste se dostali ke stálé expozici popisující vznik světa a základní fyzikální jevy, musíte sestoupat 5 pater po točité rampě. Na nejnižším podlaží je toho k vidění nejvíce. Nepřehlédnutelnou dominantou stálé expozice je amazonský deštný prales, zaujímající více než 1 km². Za prosklenou plochou můžete sledovat, jak se vám před očima prohánějí nejrůznější druhy ryb, jak se po stromech plazí hadi a v jejich korunách poletují ptáci. To vše za vydatného deště tak, jak je to v Amazonii běžné. Další významnou částí expozice je ukázka sedmi kamenných masívů poskládaných za sebou do tzv. "geologické zdi", která ukazuje, jakým způsobem vznikají horniny. Úžasně se pobavíte a poučíte interaktivními exponáty, kterých je v přízemních prostorách muzea několik desítek. Pomocí nich se můžete přitažlivou formou dozvědět více o principu základních fyzikálních jevů - např. jak funguje gravitace či odstředivá síla, jak se šíří zvuk či světlo v různých prostředích, dozvíte se, proč letadla mohou létat, a spoustu dalších zajímavých věcí. Po tomto zážitku bude možná vhodný čas k návštěvě osvěžujícího parku La Ciutadella, který vznikl postupně v 19. století a byl obohacen v průběhu barcelonské světové výstavy jezírky, sochami a pavilóny i za účasti ještě mladého Gaudího (v parku na jezírku je možno si vypůjčit loďky a projet se), návrat do hotelu.

4.den zájezdu
Snídaně, dle letového řádu transfer na letiště a odlet do Prahy.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Sleva

  • sleva pro dítě do 10 na přistýlce 2 000 Kč

Nástupní místa

30.07. - 02.08. Odlet Praha

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací