Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

ITÁLIE - MOZAIKA UMBRIE

GUBBIO – ASSISI - PERUGIA

ZELENÉ SRDCE ITÁLIE - SPOLETTO, ORVIETO

Kód zájezdu: IT613-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel***

Autokarem
Cena na vyžádání

Náš tip Sleva 55+

Za poznáním jedinečné Umbrie „zeleného srdce Itálie“. Vybrali jsme pro vás to nejlepší, co k návštěvě tohoto regionu patří. Uvidíme hory Apenin, jezera, zahrady plné olivovníků a úžasný venkov. Budeme se toulat Spoletským údolím a malými, nádhernými středověkými městečky na kopcích. Nabízíme to nejlepší z regionu Umbrie, pohodový zájezd s ubytováním téměř v samotných centrech středověkých měst Gubbio a Spoleto, jenž nám umožní i individuální večerní procházky a posezení pod kulisou středověkých… Celý popis


Anotace

Za poznáním jedinečné Umbrie „zeleného srdce Itálie“. Vybrali jsme pro vás to nejlepší, co k návštěvě tohoto regionu patří. Uvidíme hory Apenin, jezera, zahrady plné olivovníků a úžasný venkov. Budeme se toulat Spoletským údolím a malými, nádhernými středověkými městečky na kopcích. Nabízíme to nejlepší z regionu Umbrie, pohodový zájezd s ubytováním téměř v samotných centrech středověkých měst Gubbio a Spoleto, jenž nám umožní i individuální večerní procházky a posezení pod kulisou středověkých měst. Věřte, že tato část Itálie vám učaruje.

Gubbio - Assisi – Montefalco – Spoleto - Orvieto – Todi – Perugia

Program zájezdu

1. den zájezdu 
Odjezd z ČR v podvečerních hodinách z republiky.

2. den zájezdu
Ráno cesta přes podhůří Apenin, vinice, údolí, pastviny a spousta zeleně do města GUBBIO, usazeného na svazích hory Monte Ingino, prostoupeného středověkou atmosférou, Růžová katedrála, Vévodský palác, Piazza Grande, Palazzo dei Consoli, Palazzo dei Bargello, Fontána bláznů, zazděné Dveře smrti, opředené hrůzostrašnými legendami. Ubytování v hotelu 4*, nedaleko historického jádra, podvečerní město s průvodcem variant. individuální volno.

3. den zájezdu
Dopoledne prohlídka ASSISI, rodiště sv. Františka v kopcích Apeninského pohoří, scenérie terasovitě postavených domků, dominanta města bazilika sv. Františka (UNESCO) s freskami od Giotta, Lorenzettiho, kaple sv. Martina a středověké centrum, náměstí s kašnami, bazilika sv. Kláry, kostel sv. Petra, Oretorio dei Pellegrini – hospic pro poutníky aj. Spoletské údolí a malé, ale jedinečné městečko MONTEFALCO, panoramatické výhledy, úzké uličky, červené víno Sagrantino di Montefalco, Muzeum Civico – Život sv. Františka. Jedinečné a působivé město na kopci SPOLETO, bohatá a dobrodružná historie, nádherná příroda, římský oblouk, kostely, náměstí s Dómem, akvadukt Ponte delle Torri s výhledy na mohutnou papežskou pevnost Rocca Albornoz, lákavé obchůdky, šunka, lanýži. Ubytování v hotelu 3* kousek od vstupu do Starého města, ideální možnosti večerních procházek a ochutnání místní vyhlášené gastronomie.

4. den zájezdu
Městečko TODI nad údolím řeky Tibery, město na skále, náměstí Piazza del Popolo s dómem ze 13. stol., klidná zákoutí, středověký ráz. Podél jezera Civittela del Lago do strhujícího města ORVIETO, které se rozkládá ve výšce 355 m na osamělé tufové skále, kam vyjedeme lanovkou. Prohlídka města, velkolepý Orvietský dóm, kostely, studna sv. Patrika, vyhlídková věž Torre del Moro. Návrat na hotel do Spoleta.

5. den zájezdu
Dopoledne odjezd do metropole Umbrie městečka PERUGIA, atmosféra doby etruské, římské i středověku. Historické centrum, katedrála sv. Lorenze – patrona města, Velká fontána – dílo syna a otce Pisanových, k dílům těchto sochařů patří i kazatelny v Sieně a Pise, Palazzo dei Priori, středověké uličky, Arco Etrusko. K večeru odjezd domů.

6. den zájezdu
Návrat do ČR v ranních hodinách.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Sleva

  • SLEVA 55+ ze základní ceny 3%

Nástupní místa

15.09. - 20.09. Odjezd A, B Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Další doporučené kategorie
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací