Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

SLOVINSKO – VELIKONOCE – WELLNESS

SLOVINSKÁ JEZERA, JESKYNĚ POSTOJNA A LJUBLJANA

HOTELOVÝ RESORT 4* - VELIKONOCE SLOVINSKO 2025

Kód zájezdu: SLO689-25 Počet nocí: 2 Strava: polopenze Ubytování: hotel****

Autokarem
Cena od 6 523 Kč 7 090 Kč

Náš tip

Velikonoce ve Slovinsku 2025, zájezd spojený s poznáním přírodních krás a relaxací v hotelu 4* s wellness v ceně. V průběhu zájezdu navštívíme jezero Bled a jezero Jasná, metropoli Slovinska Ljubljanu, největší krápníkové jeskyně Evropy Postojna, slavný Predjamsky hrad. Pohodový zájezd pro všechny, kdo touží po krásné přírodě s jedinečnou kulisou hor a současně i po regeneraci a odpočinku.jeskyně Postojna – Predjamsky hrad – jezero Bled – Škofja Loka – jezero Jasná – Ljubljana Celý popis

Rychlá objednávka

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba
polopenze
SLO689-25-1 od: 17.04.2025
do: 21.04.2025
zobrazit 2 7 090 Kč
6 523 Kč
Rezervovat místa
KódSLO689-25-1
Termínod: 17.04.2025 do: 21.04.2025
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Pardubice, Hradec Králové, Olomouc
Počet nocí2
Dospělá osoba - polopenze6 523 Kč
Rezervovat místa

Anotace

Velikonoce ve Slovinsku 2025, zájezd spojený s poznáním přírodních krás a relaxací v hotelu 4* s wellness v ceně. V průběhu zájezdu navštívíme jezero Bled a jezero Jasná, metropoli Slovinska Ljubljanu, největší krápníkové jeskyně Evropy Postojna, slavný Predjamsky hrad. Pohodový zájezd pro všechny, kdo touží po krásné přírodě s jedinečnou kulisou hor a současně i po regeneraci a odpočinku.

jeskyně Postojna – Predjamsky hrad – jezero Bled – Škofja Loka – jezero Jasná – Ljubljana

Program zájezdu

1. den zájezdu
Ve večerních hodinách odjezd z ČR. Cesta přes Rakousko do Slovinska.

2. den zájezdu
Prohlídka POSTOJNSKÉ JAMY – největší krápníkové jeskyně v Evropě, jízda podzemním vláčkem, koncertní dvorana. Následuje prohlídka PREDJAMSKÉHO HRADU. Odpoledne odjezd na ubytování v hotelu, odpočinek, wellness, bazény, vodní park Aqua Larix.

3. den zájezdu
Výlet k nejnavštěvovanějšímu slovinskému JEZERU BLED, příjemná vycházková stezka okolo jezera, pohledy na Julské Alpy i Karavanky, lázeňské městečko, hrad Bled. Středověké městečko ŠKOFJA LOKA, jedno z nejpůsobivějších celého Slovinska, zvláště pak historické jádro. Město opředeno různými pohádkovými příběhy, které se tu tradují po generace. Na své si přijdou milovníci starobylé architektury – náměstí s barevnými fasádami městských domů, pozůstatky městských hradeb, kamenný most, městský hrad, Kapucínský klášter aj. Návrat na hotel relaxace, wellness.

4.den zájezdu
Procházka k pohádkovému JEZERU JASNÁ – krásné scenérie s blankytnou vodou, kulisou hor a známou sochou kamzíka. Odjezd do hlavního města Slovinska LJUBLJANA, města plného památek a staveb z dílny architekta Jože Plečnika. Dominantou a jednou z hlavních atrakcí města je hrad z 12. století, na který vede přímo z centra města turistický vláček nebo lanovka, výhledy na vrcholky Julských Alp. Večer odjezd do ČR.

5. den zájezdu
Návrat v ranních hodinách.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Sleva

  • 3. osoba na přistýlce 300 Kč
  • Dítě na 3. lůžku: 3 - 5,9 let 1000 Kč
  • Dítě na 3. lůžku: 6 -11,9 let 700 Kč
  • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma

Ubytování

Wellness horský hotel**** v kulisách okolních Alp v horském středisku Kranjska Gora. Ideální místo pro odpočinek i aktivní dovolenou. Součástí hotelu je bazén, wellness centrum i saunový svět či fitness.

Nástupní místa


Doprava

Doprava je zajištěna dálkovým klim. autobusem. V autobuse Vám budou určena místa dle předem připraveného zasedacího pořádku, který sestavuje cestovní kancelář v závislosti na datu zakoupení.

Ubytování a stravování

UBYTOVÁNÍ
2x ubytování v hotelu**** - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím
Wellness horský hotel**** v kulisách okolních Alp v horském středisku Kranjska Gora. Ideální místo pro odpočinek i aktivní dovolenou. Součástí hotelu je bazén, wellness centrum i saunový svět či fitness.
CK si vyhrazuje právo změnit místo ubytování dle Všeobecných smluvních podmínek.

STRAVOVÁNÍ
2x polopenze - formou bufetu. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Vstupné, platby

ORIENTAČNÍ CENY VSTUPŮ (z r. 2023) – ceny v €
Postojnská jama  +   Predjamsky hrad    41,50 Eur + 3,50 Eur audioguide
Bled loď - pletna se zastávkou na Bledském ostrově     18 Eur
Bled hrad -    15 Eur, senior 12 Eur
Lublaň - lanovka ke hradu zpáteční    6 Eur/ 4,5 Eur senior,  jeden směr 3,20 Eur/2,20 Eur senior
Lublaň - hrad 16 Eur

DOPORUČENÉ KAPESNÉ
Doporučujeme na vstupy cca 95  € - 100 €, není podmínkou všechny objekty navštívit. Další kapesné dle vlastního uvážení. Vstupné do navštívených objektů, vláčky, lanovky, MHD, lodičky u výletů nejsou zahrnuty v ceně zájezdu, pokud není v odstavci „cena zahrnuje“ výslovně uvedeno jinak.

UPOZORNĚNÍ
Doporučujeme mít s sebou turistickou obuv a turistické oblečení.

MĚNA A KURZ
EURO (značení EUR nebo €), 1 € = cca 26 Kč
https://www.kurzy.cz/kurzy-men/nejlepsi-kurzy/EUR-euro/

Cestovní dokumenty, vízum, očkování, pojištění

CESTOVNÍ DOKUMENTY
Na cestu nezapomeňte platný cestovní doklad. I když jsme od 1. 5. 2004 členy EU a pro cesty na území EU stačí občanský průkaz (jen tzv. karta, od 1. 1. 2006 jen se čtecí zónou), doporučujeme všem vzít s sebou raději platný cestovní pas. CK nemůže přebírat odpovědnost za úspěšné odbavení svých klientů při přejezdech. Prosím, nezapomeňte, že vaše cestovní pasy musí být platné ještě alespoň půl roku po návratu z dovolené. Dle vyjádření MV ČR je občanský průkaz cestovním dokladem pouze pro držitele dokladu. Každý účastník zájezdu je osobně odpovědný za dodržování pasových, celních, zdravotních a dalších předpisů země, do níž cestuje. CK nepřebírá odpovědnost za vízové povinnosti cizích státních příslušníků do navštívených zemí. Prosím mějte u sebe několik kopií cestovního dokladu, popřípadě i v elektronické podobě (např. uložené v emailové poště). Tyto kopie mohou usnadnit řešení mnoha situací.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ (ZA PŘÍPLATEK)
Každý účastník zájezdu je povinen vycestovat do zahraničí s cestovním pojištěním.

Cestovní kancelář REDOK TRAVEL má uzavřenou pojistnou smlouvu č. 1360500204 s pojišťovnou UNIQA a.s.

Pojištění není limitováno věkem účastníka. Pokud jste si prostřednictvím CK zakoupili komplexní pojištění (nebo je již zahrnuto v ceně zájezdu), jste pojištěni v následujícím rozsahu:
Pojištění léčebných výloh v zahraničí 7 000 000 Kč
Úrazové pojištění – trvalé následky úrazu 600 000 Kč
Úrazové pojištění – smrt následkem úrazu 300 000 Kč
Úrazové pojištění, nemocniční odškodné (hosp.+nemoc) 600 Kč/den
Pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a věci 3. osoby 5 000 000 Kč
Pojištění zavazadel 20 000 Kč/ks (max. 40 000 Kč)
Pojištění storna zájezdu 20 000 Kč (spoluúčast klienta 20%)
Náklady na ubytování spojené s umístěním do karantény max. 30 000 Kč
Náklady na náhradní dopravu zpět do ČR v případě umístění do karantény při zahraniční cestě max. 20 000 Kč

Při pojistné události v zahraničí je třeba kontaktovat asistenční službu v Praze - tel: +420 296 333 696, kde oznámíte, k jaké pojistné události došlo a asistenční služba Vám poradí, jak dále postupovat. Nezapomeňte s sebou Evropský průkaz zdravotního pojištění (karta zdravotního pojištění v ČR). Smluvní vztah vzniká mezi klientem a pojišťovnou, případné pojistné události řeší klient přímo s pojišťovnou. Součástí pojištění je i automatické a bezplatné prodloužení platnosti pojištění pro zpožděný návrat v případě, kdy se pojištěná osoba z důvodu zásahu vyšší moci (např. uzavření leteckého provozu, živelná pohroma v místě dovolené, apod.) nemůže vrátit do ČR v původně plánovaném termínu. Pojištění léčebných výloh a asistenčních služeb zahrnuje i pojištění plážových adrenalinových aktivit, které si pojištěný může zakoupit podle svého zájmu přímo na pláži (např. jízda na vodním skútru, jízda na banánu, jachting, parasailing, vodní lyžování, potápění s instruktorem, apod.). Pojištění storna obsahuje i pojištění z důvodu nedobrovolné ztráty zaměstnání a pojištění nevyužité dovolené. Další informace o pojištění jsou uvedeny na stránkách www.redok.cz. Pojištění se řídí Všeobecnými pojistnými podmínkami pro cestovní pojištění UCZ/Ces/20 a Rámcovou pojistnou smlouvou. Pojištěný klient tímto potvrzuje, že se seznámil s rozsahem pojištění, že převzal Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění, byl s nimi seznámen a souhlasí s jejich zněním.

Cestovní kancelář je pojištěna v souladu se Zákonem č.159/1999 Sb., certifikát pojištění na www.redok.cz.

Ohlasy klientů

12.04.2023
Všechno bylo pěkně zorganizováno, ubytování krásné a čisté, všichni v hotelu velmi přívětiví. Polopenze nad očekávání bohatá a hlavně chutná. Bazén dostatečně velký i pro plavce, teplota vody výborná. Velký dík patří paní průvodkyni. Usměvavá, sympatická, výborně komunikovala - zdržení příjezdu autobusu včas avizovala. Celou dobu podávala spoustu informací o Slovinsku a o navštívených místech. Poradila co je možné vidět nad rámec programu. Program zájezdu zajímavý, dobře zkombinované výlety s individuálním volnem.Byli jsme s Vámi na zájezdu podruhé a obě dovolené výborné.
Vaši CK budeme doporučovat.

S pozdravem a ještě jednou velký dík.
Květa a Zdeněk B.

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací