Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

ADVENTNÍ BARCELONA

METROPOLE KATALÁNSKA

Kód zájezdu: E818-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Letecky
Cena na vyžádání

Náš tip

Pokud nehledáte zrovna bíle zasněžené město, vydejte se s námi do předvánoční Barcelony a nechte se vtáhnout do historie i současnosti katalánské metropole, poznejte její rozličné tváře a chutě v adventní době. Monumentální Barcelona středověká, Gaudího Barcelona secesní, věhlasná Barcelona olympská i atraktivní Barcelona moderní, klasické adventní trhy, vánoční nakupování, moře. To vše nás čeká v rámci čtyřdenního zájezdu, který je zpestřen vánoční výzdobou, katalánskými tradicemi a věřte, že… Celý popis


Anotace

Pokud nehledáte zrovna bíle zasněžené město, vydejte se s námi do předvánoční Barcelony a nechte se vtáhnout do historie i současnosti katalánské metropole, poznejte její rozličné tváře a chutě v adventní době. Monumentální Barcelona středověká, Gaudího Barcelona secesní, věhlasná Barcelona olympská i atraktivní Barcelona moderní, klasické adventní trhy, vánoční nakupování, moře. To vše nás čeká v rámci čtyřdenního zájezdu, který je zpestřen vánoční výzdobou, katalánskými tradicemi a věřte, že Barcelona umí narození Ježíška oslavit opravdu pěkně. 

Zájezd provází Mgr. Petra Pavlíková

Program zájezdu

1. den zájezdu:
Dle letového řádu odlet z Prahy do BARCELONY, po příletu transfer do hotelu, ubytování. Následuje první ze společných procházek. Navštívíme zajímavostmi posetý kopec Montjuïc. Od horní stanice ozubnicové dráhy se vydáme kolem areálu Nadace Joana Miróa k Olympijskému stadionu, kde se nadechneme atmosféry olympijských her, jež se v Barceloně konaly v roce 1992. Následně sejdeme k budově Národního uměleckého muzea Katalánska, odkud se nabídne panoramatický výhled na město. Budeme pokračovat k perle funkcionalistické architektury Německému pavilonu L. Miese van der Rohe. Prohlídku zakončíme na druhém největším náměstí Španělska, kruhovém Plaça d’Espanya.

2. den zájezdu:
Adventní BARCELONA v centru města. Od památníku Kryštofa Kolumba se vydáme po barvité a rušné třídě Rambla, která se pyšní neopakovatelnou atmosférou. Nevynecháme věhlasný trh Boqueria ani divadlo Liceu. Z náměstí Plaça de Catalunya vykročíme do gotické čtvrti, která vytváří jeden z nejlépe dochovaných středověkých komplexů v Evropě. Uvidíme mj. nádhernou katedrálu sv. Eulàlie, náměstí sv. Jiří s krásnými budovami městské radnice, Katalánské vlády a neujde nám ani starý Královský palác. Návštěva působivých vánočních trhů Fira de Santa Llúcia je téměř nutností, užijeme si horkou čokoládu s churros (smažené bonbóny podobné koblihám), projdeme se večerní historickou čtvrtí.

3. den zájezdu:
Po stopách architekta Antoni Gaudího (UNESCO) a za krásami katalánského modernismu – secese. Navštívíme monumentální baziliku Sagrada Família (nutná rezervace v CK), která patří mezi největší a nejúchvatnější kostelní stavby na světě. Následně se přesuneme na luxusní bulvár Passeig de Gràcia, na němž nalezneme proslulé městské domy casa Milà (Pedrera), casa Batlló, casa Lleó Morera, casa Amatller apod. Odpolední hodiny lze využít k návštěvě některého ze skvělých barcelonských muzeí nebo jiných turistických lákadel (Picassovo muzeum, Muzeum soudobého umění, gotické Královské loděnice Drassanes, mořské akvárium s 80 metrů dlouhým podmořským tunelem, Kolumbovu rozhlednu, atd). Večer procházka po čtvrti Ribera, Palác katalánské hudby (UNESCO), chrám svaté Panny Marie Mořské a nakonec malebný starý přístav. 

4. den zájezdu
:
Ráno se s městem rozloučíme návštěvou jedinečného Parc Güell (nutná rezervace v CK), v němž můžeme obdivovat Gaudího um i nádherné výhledy na město. Po poledni transfer na letiště a odlet do ČR.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Nástupní místa

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Další doporučené kategorie
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací