Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Už jste byli snad všude a nevíte kam tentokrát?

Země jako Itálie, Španělsko, Řecko, či Turecko již dobře znáte a podívali byste se rádi i o kousek dál? Láká vás exotika a dobrodružství, sněhobílé pláže a azurová voda? Že stále nevíte, o čem mluvíme? Tak navštivte rovníkovou Afriku a poznáte nepoznané! Nabízí se vám dovolená, do které sice více zainvestujete, ale ještě více získáte, a to nezapomenutelné zážitky, které Vám už nikdo nevezme. Objevte ostrov Zanzibar, který se může pochlubit jednou z nejkrásnějších pláží na světě. Nebo poznejte živočišnou Keňu, která je proslulá svou safari.

Co vás zde čeká

Velmi lákavé je ubytování na severu ostrova, protože právě zde jsou ty nejkrásnější bílé pláže. Budete se zde cítit doslova jako v ráji. Vykoupete se v azurovém Indickém oceánu, pláž je obklopena kokosovými palmami a kupodivu zde vládne klid, i když se jedná o místo, které je velmi oblíbené. Zapomeňte na přeplněné pláže a vychutnejte si pláž, která jakoby čekala pouze na vás a chtěla vás vtáhnout do úplně jiného světa. Budete se zde cítit opravdu šťastně a jen těžko vám zde bude něco chybět. Zanzibar, jinak nazýván ostrov koření Vám nabídne lecos ze svého bohatství a v městečku Stone Town můžete nasát atmosféru 16. století a vidět místo bývalých otrokářských trhů a koupit si tu můžete nezvyklé suvenýry. Keňa Vám zase ukáže divoký život domorodců, protože navštívíte masajskou vesnici.

S námi nemusíte mít strach

Pokud přemýšlíte o tom, s jakou cestovní kanceláří se vydat, tak rozhodně doporučujeme cestovat za exotikou s cestovní kanceláří Redok. Exotické zájezdy jsou dobrodružné, ale zároveň bezpečné s českým průvodcem už z České republiky.  Exotická dovolená Keňa a Zanzibar - safari a bílé pláže

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit