Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Únik ze světa plného stresů?

V zemi, kde slovo bůh velmi mnoho znamená, panuje naprosto jiná morálka a životní styl. Pokud hledáte opravdovou harmonii a klid, tak navštivte Nepál ležící pod Himalájemi. S touto dovolenou si nekupujete jen zážitky, ale i jiný pohled na svět a klid v duši, který je v penězích nevyčíslitelný. Cítit se zde budete volně jako pták, protože Nepál je zemí pro velké dobrodruhy. Na vlastní oči uvidíte Mt. Everest nebo také tropickou džungli Chitwan.

Vše bude jiné, nové

Již je velmi málo míst, ve kterých se ještě nepromítla moderní technika a v Nepálu tato místa uvidíte na vlastní oči. Díky cestě do Nepálu se můžete seznámit s mnoha náboženstvími, projet si město Káthmandu a nahlédnout pod pokličku historie a velmi lákavý je i výlet letadlem kolem Mt. Everestu. Uvidíte ho tak zblízka, jako byste jej pokořili.

Už tedy máte jasno?

Pokud máte jasno a chcete zažít opravdu netradiční dovolenou, tak se na zájezd do Nepálu podívejte na stránkách cestovní kanceláře Redok: Exotická dovolená Nepál - Nepál Země hor bohů a náhorní plošina Illam.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit