Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Cestovní kancelář Redok Travel pro vás připravuje již řadu let poznávací zájezdy do Irska, země úchvatných přírodních krás a hrdých tradic. Pojeďte s námi prozkoumat ledovcová jezera, horské samoty, fantastické útesy, výhledy na divoké pobřeží Atlantiku, prastaré vesničky s doškovými střechami a přívětivost zdejších lidí. Nabízíme vám klasické poznávací zájezdy do Irska, zájezdy se zaměřením na turistiku a rovněž způsob dopravy si můžete vybrat, a to buď autobusem nebo letecky. Ať již si vyberete jakýkoliv zájezd, věříme, že skutečnost předčí vaše očekávání.

 

Navštívíme efektní a rozeklaná pobřeží země s mnoha příbřežními ostrůvky. Shlédneme bílé písky Connemary, malebný úsek Causeway Coast s slavným mostem Carrick-a-Rede-Rope. Vypravíme se na výlet po Obrově chodníku, podnikneme výlet i po tradiční cestě Ring of Kerry a podíváme se dolů z Mohérových útesů. K poznávacím zájezdům v Irsku neodmyslitelně patří i národní parky, kde si vychutnáme přírodu nejlépe. Prohlédneme si a projdeme se kolem jezer v NP Wicklow Mountains, navštívíme NP Connemara a nenecháme si ujít ani výjimečnou krajinu Burren - "skalnatá země" s obřími kamennými bloky a Polnabrone dolmen či NP Lillarney. Poznávací zájezdy v Irsku vedou i za významnými památkami. Výpravu začneme na jednom z nejznámějších míst v celé zemi, u úchvatných megalitických hrobek Newgrange a Knowth. Navštívíme i sídlo velekrálů a významné středisko náboženské moci Tara. Budeme obdivovat krásné středověké město Killkenny i středověký komplex Rock of Cashel a pokračujeme dále do světoznámého klášterního komplexu Clonmacnoise Abbey. Irsko to je Guiness a hospody - puby, kde se točí pivo s krémovou pěnou, najdeme v této zemi téměř na každém kroku, ale jsou města, která mají i zde navrch a tato města v rámci poznávacích zájezdů v Irsku rovněž navštívíme - Dublin, Belfast, Galway. Nesmíme zapomenout i další národní nápoj, a to je whiskey. Irové byli průkopníci v destilaci whiskey (destiluje se třikrát a píše se s "e", na rozdíl od dvakrát destilované skotské whisky). Bushmills v hrabství Antrim, založená r. 1608, je nejstarší licencovaná palírna na světě a v rámci našich poznávacích zájezdů ji navštívíme.

 

Vydejte se tedy s námi do Irska a zjistíte že místní obyvatelé jsou po celém světě známí svou družností, vstřícným přístupem, ochotou pomoci a to zpříjemňuje pobyt všem, kdo do Irska přijedou.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit