Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Vydejte se s námi na poznávací zájezd do Londýna a za perlami královské Anglie. Kanálem La Manche přejedeme do Anglie a začneme poznávat Londýn. Město, které bývalo už celé tisíciletí hlavním sídlem britských monarchů a vlády.

 

Náš poznávací zájezd zahájíme návštěvou čtvrti Westmister, kde navštívíme Big Ben, 160m vysokou hodinovou věž. Z největšího vyhlídkového kola na světě, z londýnského oka (London Eye) se nám naskytne krásný výhled na House of Parlament… sídlo parlamentu Spojeného království.

 

Přes Westminsterský most se vydáme do další vládní čtvrti nazývané Whitehall, která je hlavní dopravní tepnou. Projdeme se po známé ulici Downing Street, kde sídlí britský premiér. Horse Guard, nyní velké přehlídkové prostranství, dříve kolbiště.

 

Cestou při poznávacím zájezdě Londýnem navštívíme taky známé Trafalguar square, které je turistickým středem a je znám svým sloupcovým památníkem kapitána Nelsona. Navštívíme také National Gallery, kde je uloženo 38 významných obrazů od Rembranta, Moneta a dalších. Projdeme se také po okrsku, je znám svým zábavním a obchodním centrem, který nese název Covent Garden.

 

Na poznávacím zájezdě Londýnem určitě nezapomeneme na náměstí, kde se shromažďují už celé roky lidé místní, i návštěvníci města pod sochou Amora. Jestli tipujete, že je to Piccadally Circus, tak máte pravdu. Přes Green park přejdeme k domovu městské monarchie, k největší královské kanceláři, k Buckingham Palace, poté se vydáme přes nejkrásnější královský park „St. James Park „k Westminsterskému opatství, nejvýznamnější duchovní stavbě města. Po první polovině poznání Londýna si teď uděláme výlet do dalších měst.

 

Dalším místem na našem poznávacím zájezdě jsou perly anglického království. Začneme v Canterbury, městě, které se rozkládá ve východním Kentu, kde navštívíme nejkrásnější slavnou katedrálu - Canteburskou, kde je pohřben Jindřich IV. a Eduard IV. V anglickém Kentu navštívíme středověký vodní hrad Leeds Castle. Seznámíme se i se Salisbury, s její katedrálou a nejvyšší majestátní věží měřící 123m. V knihovně je uschována Magna Charta, velká listina práv a svobod. Stourhead s jeho překrásně přírodně krajinářskými parky. Opravdu mistrovské dílo zahradní architektury a dech beroucí podívaná. Dále pokračujeme v poznávacím zájezdě k Stonehenge nejslavnějšímu pravěkému monumentu. Je to komplex kamenných kruhů a menhirů.

 

Po nádherné podívané poputujeme zpět a poznáme druhou polovinu Londýna. Začneme katedrálou Sv. Pavla, která je sídlem Arcibiskupa londýnského. Dále také londýnský Tower, palác a pevnost Jejího Veličenstva.

 

V Greenwich navštívíme Královskou observatoř, kde se nyní nachází muzeum astronomických a navigačních přístrojů. Z observatoře je také krásný pohled na řeku Temži a Docklands Light Railway, lehkou bezobslužnou kolejovou dopravu.

 

Seznamte se s bohatou anglickou historií a vychutnejte si s námi poznávací zájezd do Londýna a za perlami Anglického království.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit