Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Pojeďte s cestovní kanceláří Redok Travel na poznávací zájezd do Londýna a poznejte toto rozlohou největší evropské město a jedno z 10 největších měst světa.

 

Londýn jakožto hlavní město Velké Británie v sobě skrývá mnoho zajímavostí, které jako patřili a byly vytvořeny na míru tomuto městu. Podrobné prozkoumání by zabralo nejspíše jedno tisíciletí, ale na našem poznávacím zájezdu do Londýna uvidíte to nejvýznamnější a nejznámější.

 

Londýn je město mnoha kultur a to především díky kolonizačnímu vlivu. Proto je zde mnoho krásných budov, kostelů, chrámů a katedrál. Většina našich prohlídek začíná u neskutečně ohromujícího komplexu budov, který zahrnuje budovy Parlamentu, Big Ben a Westminster Abbey. Všechny budovy v tomto komplexu jsou spjaty s královským dvorem či vládou Velké Británie. Pohled na tyto stavby je triumfální a nezapomenutelný.

 

Při procházce kolem jedinečného sídla anglické královny Buckinghamského paláce uvidíme tolik slavnou výměnu královských stráži. V centru Londýna je několik parků, které pomáhají místním uvolnit se od každodenního stresu. Jedním takovým je St. James´s park – nejkrásnější královský park Londýna.

 

Pro milovníky nákupů bude individuální volno s možností útraty peněž na světoznámé Oxford street, centra všeho nákupu. Neopomeneme na nahlédnutí do nejstarší části Londýna, kterou je City a Southwark. V této části nalezneme monumentální St. Paul´s Cathedral, která se pyšní druhou největší kopulí na světě. Velmi známým místem je také Tower. Pevnost ukrývající nejstarší kostel v Londýně – kaple sv. Jana Kazatele, či Waterloo Barracks s londýnskými korunovačními klenoty.

 

K poznávacímu zájezdu do Londýna neodmyslitelně patří procházka po Tower Bridge, která bude okořeněná výjezdem do severní mostní věže, kde se prostřednictvím projekce a animací seznámíme s výstavbou tohoto velkodíla. Jelikož je Londýn město sta muzeí, neopomeneme na návštěvu těch nejhlavnějších, jimiž jsou Madame Tussauds, muzeum voskových figurín a Národní galerie, která nám ukáže nejslavnější díla nejen anglického umění.

 

Poznávací zájezdy do Londýna s CK Redok Travel uspokojí každého zájemce o toto město. Pro více informací navštivte naše webové stránky www.cestovni-kancelar-redok.cz.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit