Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Okolí Berchtesgadenu patří k nejkrásnějším regionům nejen v Německu, ale v celé Evropě. Zaujímá oblast Berchtesgadenských Alp, jejichž hranice určuje na západě řeka Saalch, na východě řeka Salzach, na jihu „Steinernes Meer“ a na severu Untersberg tyčící se do výšky téměř 1980 metrů. Jižně od města Berchtesgaden se rozkládá národní park Berchtesgaden.

 

Hlavní atraktivitou oblasti je bezpochyby Kehlsteinhaus – Orlí hnízdo. Kamenná stavba na vrchu hory Kehlstein připomínající horskou chatu a kterou Hitler používal jako oblíbenou rezidenci. Tento krásný region a mnohem více můžete navštívít pokud si objednáte zájezd Orlí hnízdo a alpské vyhlídky.

 

Již přístup k budově je mistrovské stavitelské dílo, cesta vede přes vyhlídkovou horskou silnici Kehlstainstrasse, která prochází 5 tunely a nabízí úžasné vyhlídky. Celý úsek silnice o šíři 4 m pak překonává celkem 700 metrů. K samotné stavbě nás pak vyveze výtah. Nachází se zde také vyhledávaná restaurace, která se svojí výškou téměř 1850 m.n.m. nabízí krásné výhledy na Alpy. Nastupte tedy také do luxusního výtahu, který vás vyveze až na vrcholek k Orlímu hnízdu přes skály na Kehlstein. Užijte si svůj krásný výhled a vynikající kuchyni v již zmiňované restauraci. Orlí hnízdo – to je kombinace jedinečného příkladu historické architektury v ohromujícím alpském prostředí. Se zájezdem na Orlí hnízdo pořádaném CK REDOK TRAVEL také navštívíte Salzburg, oblast Zell am See a Kaprunu nebo například vyjedeme vysokohorskou silnicí Grossglockner-Hochalpenstrasse a budeme zase obdivovat nádherné výhledy.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit