Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Poznávací zájezd v Rakousku znamená podnikat pěší turistiku v nádherné různorodé krajině, oddávat se tichu v úchvatných kulisách horských velikánů a načerpat tak energii do dalších dní. Během poznávacích zájezdů do Rakouska s cestovní kanceláří REDOK TRAVEL se vydáme po stopách velkých umělců a ochutnáme některou s kulinářských lahůdek, které jsou v Rakousku tak pověstné. V Rakousku nás také překvapí pohostinnost a ochota místních obyvatel, kteří budou šťastní, aby vám ukázali něco z bohatství své země.

 

Hned při několika poznávacích zájezdech do Rakouska a v různých termínech budeme obdivovat Mozartovo město Salcburk. Město se pyšní mimo jiné titulem světového kulturního dědictví za neopakovatelnou architektonickou krásu svého historického centra. Díky italskému charakteru města se mu také přezdívá „Řím severu“. Budeme se procházet hustou spletí uliček na nádherná náměstí s úchvatnými kostely, kašnami a paláci. Barokní zámky Mirabell a Hellbrunn nebo například pevnost Hohensalzburg a mnohem více poznáme při našem putování po Salcburku.

 

V nabídce poznávacích zájezdů do Rakouska CK REDOK TRAVEL najdete také zájezd „Glemmtal – kouzelné údolí“. Strávíme úžasných 6 dní v pohádkovém údolí Glemmtal s ubytováním s polopenzí v pěkném penzionu s příjemným personálem. Podrobně poznáme celé údolí a na každém kroku nás bude doprovázet nádherné panorama Vysokých Taur. V ceně je zahrnuta karta Joker Card v rámci karty máte všechny vstupy v ceně, které jsou uvedeny v programu poznávacího zájezdu. Zajedeme se podívat také do oblasti Korutan – „vodní říše“, tak se oblasti přezdívá kvůli dominujícím překrásným jezerům, které lemují stejně úžasné hory. Ve Spittalu nad Drávou navštívíme například renesanční zámek Porcia nebo lanovkou vyjedeme na Dreilländereck – místo, kde se setkávají hranice Slovinska, Itálie a Rakouska.

 

Nahlédněte do nabídky poznávacích zájezdů do Rakouska CK REDOK TRAVEL a poznáte ještě mnohem více z této pohádkové země.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit