Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Cestovní kancelář REDOK TRAVEL na letošní sezónu rozšířila svou nabídku zájezdů do Ruska a Pobaltských států, a to díky vaší vysoké poptávce z minulých let. Vydejte se s námi proto na cestu do největšího státu světa. Do země, která sousedí s celkem jedenácti státy ze strany evropské i asijské.

 

Naše zájezdy do Ruska vás seznámí hlavně s nejznámějšími městy státu, a to s Petrohradem, Moskvou a Novgorodem. Při zájezdech do Petrohradu navštívíme Ermitáž, jedno z nejslavnějších muzeí nejen v Rusku ale i na celém světě. Shlédneme tu i Briliantovou klenotnici s korunovačními klenoty ruských carů. Projedeme se po řece Něva a navštívíme katedrálu sv. Petra a Pavla. Poté uvidíme nádherný park Petrodvorce s Velkou kaskádovou vodní třídou s krásnými fontánami, vodotrysky a pozlacenými sochy. Při našem putování městem uvidíme mnoho dalších zajímavostí, jako je Jusupovský palác, Michajlovský palác nebo Jantarová komnata.

 

Během cest zavítáme i do oblasti národních parků. Navštívíme NP Kurská Kosa umístěný na 100km dlouhém poloostrově, jenž je nachází mezi Baltským mořem a Kuronskou lagunou. Další velice zajímavý národní park se nazývá Neringa.

 

Naše poznávací zájezdy do Ruska jsou rozmanité, patří mezi ně i Moskva s kremelskou Zbrojnicí a poklady ruských carů. Prohlídka bude pokračovat po celém městě, kde navštívíme mnoho zajímavého. Pro ty z vás, kteří byste si chtěli udělat okruh celým Ruskem, je připraven autobusový zájezd, který zahrnuje Moskvu, Petrohrad a Novgorod. Na programu budou obdobné památky jako u předchozích zájezdů do Ruska s přídavkem Novgorodu, který se pyšní Sofijskou katedrálou.

 

Mezi další oblíbené zájezdy patří také Stockholm, Helsinky, Petrohrad a pobaltské republiky s plavbou po Baltu. Poplujeme Baltským mořem a navštívíme celkem 6 severních zemí, včetně ruského klenotu, města Petrohradu.

 

Všechny naše zájezdy najdete v katalogu nebo na webových stránkách www.cestovni-kancelar-redok.cz v sekci zájezdy Rusko.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit