Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Vydejte se s naší cestovní kanceláří na poznávací zájezdy do Ruska. Cestu s námi můžete absolvovat autobusovou dopravou, nebo letecky. Výhodou autobusové dopravy je, že projedeme Litvou, Lotyšskem, Estonskem, trajektem přejedeme do Finska a pokračujeme do Ruska.

 

V každé zemi nás čeká to nejkrásnější z ní. V Litvě navštívíme hlavní litevské město Vilnius, které svým půvabem připomíná Prahu, zastavíme se i u vodního zámku Trakai. Pokračujeme k Hoře křížů a přejíždíme do Lotyšska. Zde samozřejmě nemůžeme vynechat Rigu s kostelem sv.Petra. Další den přejedeme do Estonska, kde projdeme jeho hlavní město Tallin a odpoledne trajektem do Helsinek. Naše cesta nás dál vede zemí tisíců jezer až do Ruska. Petrohrad – „Benátky severu“, „Brána do Evropy“, „Klenot Ruska“ – všechny tyto názvy jsou pro Petrohrad tak příznačné. Vydáme se do skvostných carských paláců a ponoříme se do krásy umění tohoto nejkrásnějšího města na zemi.

 

V dalším zájezdu do Ruska prozkoumáme jeho odloučenou část – oblast Kaliningradu. Do Roku 1991 byla tato část Ruska uzavřená pro západní turisty. Navštívíme Kaliningrad, jež byl na počest českého krále Přemysla Otakara II. založen v roce 1255. Odjedeme do Yantarny – malé vesnice, která ve svých jantarových dolech produkuje 90% světové produkce jantaru. Další zájezd Rusko autobusem nám umožní podniknout okruh Moskva – Petrohrad – Novgorod. Zde se podrobně seznámíme s nejkrásnějšími městy ruské federace. Letecky můžeme podniknout zájezd Rusko do Petrohradu – zde budeme mít možnost nejen dokonale prozkoumat toto město, ale shlédneme i briliantovou klenotnici s korunovačními klenoty Ruským carů, která je pro běžné návštěvníky jinak nepřístupná. Večer budeme mít možnost navštívit představení v Alexandrijském divadle. Letecký zájezd Rusko – Moskva nám mimo jiné zase exklusivně nabídne kremelskou Zbrojnici, která ukrývá poklady ruských carů. Zde máme také možnost navštívit představení ve Velkém divadle. Všechny zájezdy do Ruska můžete najít na našich stránkách, kde si podrobně můžete v klidu domova programy přečíst a rozhodnout se, který pro Vás bude ten nejlepší.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit