Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

CK Redok Travel Vás zve na poznávací zájezd do Španělska, země plné temperamentu, okouzlující přírody, fascinujících staveb a víry. Každý, kdo touží poznat tuto rozmanitou zemi si vybere z naší bohaté nabídky zájezdů, která zahrnuje ty nejzajímavější místa, ať už z hlediska přírodního tak historického.

 

Pro milovníky přírody máme připraveny zájezdy jak na Tenerife, největší z Kanárských ostrovů, tak krásy na Pyrenejském poloostrově v oblasti Katalánska a Andalusie. Podrobně prozkoumáme nejkrásnější města všech koutů. Pokud máte chuť vydat se za poznáním, určitě si vyberete z našich poznávacích zájezdu do Španělska. Na cestách navštívíme nejznámější a zároveň také nejkrásnější místa. Jedním z takových míst je Barcelona. Město plné pokladu architektury, muzeí a kostelů. Město plné ruchu, pouličních umělců a hlavně město Antonia Gaudího. Tento fenomenální architekt svými díly vytvořil Barcelonu takovou, jaká je. Originální a jedinečná. Jeho bezpochybně nejznámější stavbou je stále nedokončená a přesto již přes sto dvacet let rozestavěná Sagrada Familie. Tato úchvatná stavba je známá po celém světě a její přívlastky neznají mezí. Tento chrám ovšem není zdaleka jediným dílem tohoto umělce. Za návštěvu určitě stojí park Güell, který je převážně tvořen rozlámanými kachličkami, které jsou uspořádány do fascinujících tvarů.

 

Zajímavým poznávacím zájezdem do Španělska je cesta po místech Svatojakubské pouti. Tento zájezd je kombinací poznání s lehkou turistikou, která nám alespoň přiblíží cestu poutníků, která je fenoménem staleté tradice. Začátek Svatojakubské cesty je zahájen pěší túrou z Hontanas do Castrojezir, během které poznáme jak krásy přírody, tak historické ruiny malebných kostelů. Zakončení tohoto putování je ve městě Santiago de Compostela s monumentální katedrálou, která je zároveň cílem všech poutníků, kteří tuto cestu podnikají. Poznávací zájezdy do Španělska s cestovní kanceláří Redok uspokojí každého, kdo má zájem poznat zemi tradic, temperamentu, romantiky a překrásných míst.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit