Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Cestovní kancelář REDOK TRAVEL Vám nabízí možnost poznávacích zájezdů do Švýcarska, ze kterých budete zcela nadšení. Když se řekne Švýcarsko, vybaví se nám jistě masív vysokých hor, zvané švýcarské Alpy. Dalším lákadlem jsou výrobny výborných čokolád, které ocení všechny věkové kategorie. Na našich výletech poznáme nedotčenou přírodou s horskými jezery, zpívajícími vodopády, vyhlídkami na panorama horských zasněžených špiček hor a také navštívíme švýcarská města, která mají vždy své kouzlo.

 

Procestujeme spoustu zajímavých míst, jako je oblast Bernských Alp s krásnými výhledy na švýcarské čtyřtisícovky a ledovce. Budeme moci nasednout do zubačky, která nás vyveze např. po nejstrmější trati na světě, která se nachází na hoře Pilatus. Je zde veliký výběr fakultativních výletů s možností využití nejen zubaček, ale i lanovek a vláčků, které nás zavezou na vrcholy, kde se těžko dostaneme pěšky.

 

Při našich poznávacích zájezdech po Švýcarsku se dostaneme i ke krásným vodopádům, jež se nachází v oblasti právě Bernských Alp. Dále navštívíme i oblast švýcarského Wallisu, kde budeme trávit čas opět lehkou pěší turistikou s možností návštěvy termálních koupališť. Nevynecháme prozkoumání ani západní části středního Švýcarska s nádhernými výhledy na Matterhorn a na oblast Ticina s jezerem Lago di Lugano, které je nejkrásnějším přírodním úkazem této oblasti. Navštívíme i nejznámější města, kterými jsou hlavní město Bern, staré město Luzzern nebo město mezinárodního centra bankovnictví a průmyslu ve Švýcarsku, město Zürich. Bude čas i na nákup tradiční švýcarské čokolády v Caslanu, kde se nachází muzeum čokolád. Při zpáteční cestě do České republiky si uděláme krátkou zastávku v Lichtenštejnsku. Samozřejmě i letos CK REDOK TRAVEL pořádá poznávací zájezd do města Ženevy, kde se koná tradiční autosalon doprovázený úžasnou show.

 

Na poznávacích zájezdech do Švýcarska budeme doprovázeni našimi průvodci, kteří mají mnoholeté zkušenosti a určitě Vám pobyt ve Švýcarsku zpříjemní tak, abyste si odvezli s sebou domů ty nejlepší zážitky.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit