Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Jste sami? Dnes se neříká sám/sama, ale vznosně single, i když se tak nemusíte cítit. Obzvlášť nelibě to můžete nést v době, kdy se všichni druží a radují. Nejen Vánoce a Silvestr jsou takovou kritickou dobou, ale podobně nepříjemně mohou single – zvlášť ti nedobrovolní – vnímat i čas letních dovolených.

Ovšem není se třeba litovat a zavírat v garsonce před světem. Naopak právě v těchto dnech je fajn vyrazit pryč, ven, za hranice všedních dní. Třeba na poznávací zájezd. Že se vám to zdá jako hloupost, právě protože jste sami? Nesmysl. Právě to, že budete cestovat sami, zvyšuje šance, že někoho zajímavého potkáte. Pro ženy bývá také neméně důležité, že si samostatným absolvováním poznávacího zájezdu zvýší sebevědomí, dodají důvěru a volný čas prožijí přesně podle svého gusta.

Navíc, když už na takovém poznávacím zájezdu nenarazíte na svého nového životního partnera, můžete si být jisti, že bez zajímavých zážitků se domů nevrátíte. A ty zase využijete jako konverzační téma, při příležitosti, která na sebe jistě nedá dlouho čekat.

Poznávací zájezdy o svátcích

Doufáme, že ještě stále nedržíte hlavu v dlaních s tím, že budete na Silvestra asi sami a příchod nového roku nemáte s kým přivítat. Poznávací zájezdy se konají i v poslední den roku. Můžete vyrazit třeba do Maďarska. Stejně tak ani Velikonoce nemusí ženy trávit marným čekáním na výprask, který nepřijde. Absolvování takového poznávacího zájezdu na Korsiku právě o Velikonocích je přece mnohem lákavější program.

Poznávací zájezdy pro jednu osobu se neprodraží

Single cestovatelé se nemusí obávat, že poznávací zájezd stráví osamoceni a ještě se jim prodraží o příplatek za jednolůžkový pokoj. Vybrané cestovní kanceláře jim vychází vstříc a umožňují právě u poznávacích zájezdů zaplatit běžnou cenu s tím, že individuální cestovatel bude ubytován dohromady s dalším lichým klientem stejného pohlaví. Takže i když na poznávacím zájezdu nepotkáte tu pravou/toho pravého, určitě se seznámíte s někým, kdo má podobný osud jako vy. A příště už můžete vyrazit na další poznávací zájezd společně.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit