Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Poznávací zájezdy s cestovní kanceláří Redok Travel to nejsou jen hodiny strávené v autobuse, ale především jde o prožitek z navštíveného místa, o vlastní sebezdokonalení v oblasti geografie a historie. S našimi poznávacími zájezdy nebude Vaše dovolená nudným pobytem u moře, kdy si z navštívené destinace odnesete pouze fotografie hotelového komplexu a několik kilogramů navíc.

 

Dovolená s Redokem to je poznání - především chuť poznávat a objevovat nové věci, seznamovat se se zajímavými lidmi, temperamentem a kulturou. Rádi byste se našeho poznávacího zájezdu zúčastnili, ale nemáte představu o vlastním průběhu zájezdu? Máte obavy, zda-li není zájezd pro Vás příliš náročný? Řešení je naprosto jednoduché. Ohledně náročnosti zájezdu se můžete poradit s pracovníky cestovní kanceláře. Vždy Vám rádi ochotně pomohou při výběru vhodného zájezdu právě pro Vás a poradí Vám s dalšími dotazy.

Skupinové poznávací zájezdy

Větším kolektivům a skupinám vypracujeme program poznávacího zájezdu přesně dle požadavků i mimo katalogový termín. Skupina si tak může svůj prožitek ze zájezdu maximálně užít a navíc s kolektivem, který dobře zná. Navíc při skupinové objednávce garantujeme cenové zvýhodnění.

 

Pro klienty, kteří cestují sami a nechtějí platit příplatek u poznávacího zájezdu za jednolůžkový pokoj, nabízíme možnost zaplatit běžnou cenu zájezdu s tím, že bude klient ubytován v pokoji dvou nebo třílůžkovém s osobou stejného pohlaví po celou dobu zájezdu. Stačí pouze uvést svůj požadavek při rezervaci zájezdu.

 

V případě, že se naše kancelář nenachází v blízkosti Vašeho bydliště, jsme zastoupení více než 600 oprávněnými prodeji cestovních agentur a kanceláří po celé České republice. Pro pohodlný nákup z pohodlí domova doporučujeme on-line rezervaci, která je dostupná 24 hod. denně.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit