Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Vyberte si Poznávací zájezd u CK Redok Travel a objevujte krásy mnoha zemí, které tato cestovní kancelář nabízí. Způsobů, jak si zájezd vybrat je mnoho. Můžete využít webové stránky k online rezervaci poznávacího zájezdu, která je k dispozici 7 dní v týdnu, nebo zavolat, či osobně se zastavit v jedné z poboček Redok Travel, jenž se nacházejí na Silingrově náměstí 3 v Brně a na Náměstí Míru 19 ve Svitavách. Na každé pobočce Vás obslouží ochotné pracovnice a zodpoví každý Váš dotaz.

Naše nabídka poznávacích zájezdů

Nabídka poznávacích zájezdů cestovní kanceláře Redok je velmi široká. Na výběr máte okouzlující a temperamentní země jako je Itálie, Španělsko, Maltu a další. Poznávat Vám umožníme také překrásnou přírodou obdařené Skandinávské země, jedinečné Rusko a doposud neprobádané končiny Pobaltských republik a romantická místa Francie. Poznávací zájezd do Velké Británie, Irska a sousedních států České republiky Vám umožní nahlédnout do tajů přírodního a kulturního bohatství těchto známých lokalit. Neopomeneme zavítat do zemí tulipánu Holandska, do hlavního města Evropské Unie v Belgii, ani do Lucemburského království. Pro zpříjemnění poznávacích zájezdů okusíme relaxací v lázních v Maďarsku a Slovensku. Na zájezdech nám starověkou historii stavitelství připomene centrum tohoto umění, jímž je Řecko.

Poznávací zájezdy alá exotika

Kdo ucítí touhu poznat vzdálenější země, určitě mu naše nabídka bude po chuti. CK Redok nabízí poznávací zájezdy do zemí jako Maroko, Spojené Arabské Emiráty, ale i do Zajímavých zemí Jižní Ameriky za poznáním mimoevropských kultur.

Hvězdicové zájezdy

Poslední dobou jsou k potěšení všech hvězdicové zájezdy po České republice. I když zde žijeme, víme málo o této krásné zemi, která je plná krásných míst co za návštěvu určitě stojí. Můžete vybírat téměř ze všech světových kontinentů a poznat mnoho velmi zajímavých zemí.

 

Na našich poznávacích zájezdech projíždíme nejvýznamnější atraktivity, ale neopomínáme ani přírodní krásy a méně známá, přesto nádherná místa cílových destinací. Z naší nabídky poznávacích zájezdů, si bezpochyby vyberete přesně podle vašeho gusta.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit