Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Nevíte jaký zájezd zvolit pro svoji vysněnou dovolenou? Navštivte jednu z poboček CK Redok ve Svitavách na Náměstí Míru 19 nebo na Šilingrově náměstí 3 v Brně a naše pracovnice vám s výběrem ochotně poradí. V naší nabídce najdete cesty za poznáním do nejzajímavějších míst nejen do Evropy. Vybírat poznávací zájezdy můžete z velkého množství destinací, jako jsou Velká Británie, Norsko, Island, Skandinávské země, Pobaltské republiky, Rusko, Ukrajina, Arménie, Bělorusko, či ze zemí teplých krajů Itálie, Francie, Španělsko, Portugalsko a mnoha dalších.

 

Pokud vám vyhovuje spíše odpočinek u moře, můžete si vybrat z našich pobytově-poznávacích zájezdů, kde se soustředíme na cesty po pobřeží a to hlavně v Itálii, Francii, Řecku, Chorvatsku, ale i mnoha dalších států. Pro milovníky exotických zemí máme připraveny zájezdy do vzdálenějších zemí jako je Maroko, Spojené Arabské Emiráty, Izraele a podobných států. Pro toho, kdo touží po odpočinku a relaxaci, kdo se chce vydechnout od celoročního stresu, pro toho máme připravenou nabídku do luxusních lázeňských komplexů, které se soustřeďují na Slovensku, Maďarsku a Itálii.

 

Nedílnou součástí nabídky jsou hvězdicové zájezdy po krásách České republiky, o které tak málo víme. Při těchto zájezdech poznáte krásy Česka, o kterých mnoho lidí nemá ani ponětí, že existují. Zájezd, který si sami vyberete, si můžete zarezervovat snadno a rychle pomocí internetu a to 7 dní v týdnu nebo navštívit osobně pobočku cestovní kanceláře Redok, kde vám naše příjemné pracovnice zodpoví všechny vaše případné dotazy a rády doporučí oblíbené destinace.

 

Na každém našem zájezdu dostanete přísun informací od profesionálních průvodců, které naše CK pečlivě vybírá pro spokojenost našich klientů. Neváhejte a přijďte si vybrat i vy zájezd s CK Redok.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit