Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Dovolená v Irsku je přehlídkou přírodních skvostů, tajemných hradů a skvělého piva

Dovolená v irsku

Na dovolenou do Irska se můžete vydat v jakémkoliv ročním období, protože je zde teplota relativně stabilní. Díky tomu můžete vyrazit za poznáním pěti národních parků, strašidelných hradů a památek UNESCO.

Smaragdový ostrov vás uchvátí všudypřítomnou zelení, na loukách pasoucími se ovcemi, a především přírodními úkazy. K nejzajímavějším patří čedičové sloupce v Giant´s Causeway, panenská příroda a průzračná jezera v národních parcích.
 

Za drahokamy UNESCO


Irsko leží v Atlantském oceánu v severozápadní části Evropy a je druhým největším ostrovem z Britských ostrovů a třetím největším v Evropě. Žije zde na 5,7 milionů obyvatel a říká se mu Zelený či Smaragdový ostrov či Hibernia. Díky vysoké životní úrovni, vzdělanosti a otevřenosti zdejších lidí si zemi ihned zamilujete. Dovolená v Irsku vás zavede nejen do hospůdek, kde ochutnáte whiskey a pivo Guinnes, ale také za skvosty UNESCO. Bez pochyby vás zaujme archeologické naleziště v údolí řeky Boyne s megalitickými pamětihodnostmi, hrobkami, menhiry z období neolitu a mohylovou hrobkou Newgrange. Vaše kroky povedou k Skelling Michael. Tento hornatý ostrov skrývá pozůstatky klášterního komplexu ze 7. století.
 

Dublin – kdysi vikingské osídlení


Hlavní město Irska, Dublin, bylo založeno v 10. století jako vikingská osada a nyní je centrem vzdělání, umění i průmyslu. Poznávací zájezd do Irska je s Dublinem spojen, protože zde najdete mnoho zajímavých míst a historických klenotů. Povinností je návštěva dublinského hradu, věže – Památníku světla na O´Connell Street, katedrály sv. Patrika a Irské národní knihovny. Město se pyšní nádhernými parky, proto si budete připadat jako na venkově.

Na cestách po Irsku nezapomeňte navštívit romantické i magické hrady, kterých je více 340! podívejte se na klání venkovské hry hurling - nejstaršího outdorového sportu na světě a ochutnejte místní speciality, jako jsou Irish stew a colcannon.Poznávací zájezdy do Irska 2021:
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit