Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Jaká bude vaše letošní dovolená? Volají Kanárské ostrovy

Po dvou letech pandemie máme konečně možnost užít si opět zahraniční dovolenou prakticky bez omezení. Kam zabodnete svůj prst na mapě? Co takhle Kanárské ostrovy? Místo tak kouzelné, že mnozí Češi si tam kupují nemovitosti.

Báječná dovolená

Jak si užijete letošní prázdniny? Dovolená na Kanárských ostrovech se přímo nabízí. Toto místo je totiž neskutečně rozmanité. Uchvátí vás úžasnou přírodou. Bude se vám líbit i počasí, jeho stabilitu si lze užívat v podstatě celý rok. Není zde nijak chlad, zároveň vás ovšem nebudou spalovat únavná vedra. Kanárské ostrovy jsou známé tím, že zde najdete mnoho sopek, jsou totiž vulkanického původu. I proto si odsud na památku můžete odvézt lávové šperky, kameny, nadchnou vás i pláže s atypickým černým pískem. Samozřejmě budete unešeni z tamní přírody. Pestrá plejáda rostlin se promítá i do gastronomie. Máme pro vás tip. Musíte ochutnat kaktusové marmelády a ve spojení s banánovou složkou jsou top. Dechberoucí je i svět živočichů, trvale zde žijí například delfíni.

Dovolená na Kanárských ostrovech

Kanárské ostrovy – Lanzarote i Gran Canaria

Jak název napovídá, jde o shluk destinací, tedy ostrovů. Nejpopulárnější jsou Lanzarote a Gran Canaria. Podívejme se na ně blíže. Jen se zasněte. Dovolená Lanzarote, Kanárské ostrovy. Jde o přírodní rezervaci pod ochranou UNESCO. Slavný malíř, sochař a architekt César Manrique se významně podílel na podobě Lanzarote. Navštívit a udělat si fotku u notoricky známých míst je skoro povinnost. Jedním z nich je Jameos de Agua, což je sopečný tunel s koncertní síní a solným jezírkem. Vyrazte na vyhlídky z Miradoru del Rio, zaskočte na ostrov Fuerteventura, kde se skvěle surfuje. Dovolená na Kanárských ostrovech, Gran Canaria, vás vezme do jiného světa. Je to totiž takový trošku samostatný kontinent. Je zde plejáda mnoha pohoří, která fascinují úžasnou přírodou. Nadchnou vás divoké dvoutisícovky a písečné pláže, které připomínají saharské pouště. Nejen to vám nabízí Kanárské ostrovy, vynikající je tamní kuchyně a společenský život, protože Kanářané jsou velmi pohostinní.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit