Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Malta

Málokterý ostrov ve Středomoří dokáže nabídnout to, co Malta. Najdete tu opevněná středověká města, nádherné paláce a kostely, slavná muzea, tajemné megalitické komplexy, fascinující útesy, romantické zátoky a průzračně čisté azurové moře. Dovolená na Maltě slibuje spoustu slunce, tepla a památek. Vydejte se s námi po stopách Maltézkých rytířů! Během poznávacího zájezdu se octnete na místech, která vám učarují.

Unikátem je legendami opředená podzemní svatyně Hypogeum Ħal Saflieni. Na ostrově najdete solné pláně i Modrou jeskyni. Zažijete úchvatné západy slunce. Projdete se uličkami starých měst Valetta a Mdina a prohlédnete si nejvýznamnější památky spojené s rytířským řádem. Díky své strategické poloze se na Maltě po staletí setkávaly kultury. Svůj otisk zde zanechali Féničané, Kartaginci, Římané, Byzantinci a relativně nedávno i Angličané. Angličtina je jedním z úředních jazyků Malťanů.

Zájezd bude i kulinářským zážitkem. Na Maltě je spousta vynikajících restaurací a barů, kde ochutnáte vynikající středomořskou kuchyni plnou ryb a mořských plodů. Oblíbeným pokrmem Malťanů je také králík připravený na různé způsoby. Vyhlášená jsou i maltská vína.
Upřesnit výběr

Malta

Vyprodané a odjeté termíny zájezdů

 - MALTA  A GOZO - TO NEJLEPŠÍ Z OSTROVŮ

MALTA A GOZO - TO NEJLEPŠÍ Z OSTROVŮ

VALLLETA + TAJEMNÉ HYPOGEUM + ÚTESY DINGLI

POBYTOVĚ POZNÁVACÍ ZÁJEZD MALTA, DOVOLENÁ 2021

Termín: 05.10. - 10.10.2021 Doprava: Letecky

Pobytově poznávací zájezd na ostrov Malta pro milovníky historie všeho druhu. Čeká nás starobylá atmosféra umocněná mohutně opevněnými městy jako Valletta, Vittoriosa, Mdina, Victoria a megalitické… (Kód zájezdu: M620-21-2)

Náš tip Možnost doobsazení

Odjeto
 - MALTA A GOZO

MALTA A GOZO

OSTROVY STŘEDOMOŘÍ

POZNÁVACÍ ZÁJEZD MALTA, DOVOLENÁ 2021

Termín: 08.09. - 15.09.2021 Doprava: Letecky

Poznávací zájezd na Maltu a Gozo, oba ostrovy na nás zapůsobí svojí starobylou atmosférou, kterou umocňují mohutně opevněná města jako Valletta, Vittoriosa, Mdina, Victoria a ohromné množství velkých… (Kód zájezdu: M621-21-2)

Odjeto
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout