Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Vietnam

Jen málokterá země světa nabízí tak nádhernou přírodu, jako právě Vietnam. Hledáte-li exotickou zemi, kde budete potkávat usměvavé tváře, je pro vás Vietnam ideální volbou. Tato země vám nabídne mnohem více, než jen sluncem zalité pláže k odpočinku. Pojeďte s námi do země, kde se nikam nespěchá, a poznejte exotickou přírodu, která vás uchvátí.

Na své si zde přijdou také milovníci vietnamské kuchyně, která je u nás v posledních letech čím dál více populární. Vydejte se za poznáním a dobrodružstvím do Vietnamu a navštivte zdejší hory, největší jeskyni světa i krásné vodopády. Tato země nabízí nespočet možností, od nádherných treků přes vodní aktivity a odpočinek na téměř prázdných plážích až po skvělé nákupy. Zajistěte si svou dovolenou  ještě dnes. Vyberte si z naší nabídky poznávacích zájezdů do Vietnamu.

 
Upřesnit výběr

Vietnam

 - VIETNAM A KAMBODŽA

VIETNAM A KAMBODŽA

SKRYTÉ KLENOTY INDOČÍNY

POZNÁVACÍ ZÁJEZD VIETNAM, KAMBODŽA 2024

Termín: 31.10. - 13.11.2024 Počet nocí: 11 Strava: polopenze Doprava: Letecky

Zažijte s námi nezapomenutelné dobrodružství v srdci jihovýchodní Asie na poznávacím zájezdu do Vietnamu a Kambodže! Navštívíme nejkrásnější a nejzajímavější místa této exotické oblasti, jako jsou… (Kód zájezdu: VN321-24-2)

Náš tip

od 82 590 Kč
Vyprodané a odjeté termíny zájezdů

 - VIETNAM A KAMBODŽA

VIETNAM A KAMBODŽA

SKRYTÉ KLENOTY INDOČÍNY

POZNÁVACÍ ZÁJEZD VIETNAM, KAMBODŽA 2024

Termín: 30.03. - 12.04.2024 Počet nocí: 11 Strava: polopenze Doprava: Letecky

Zažijte s námi nezapomenutelné dobrodružství v srdci jihovýchodní Asie na poznávacím zájezdu do Vietnamu a Kambodže! Navštívíme nejkrásnější a nejzajímavější místa této exotické oblasti, jako jsou… (Kód zájezdu: VN321-24-1)

Náš tip

Odjeto
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit