Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zážitky plné slunce a kultury - dovolená v BulharskuBulharsko je oblíbenou destinací pro dovolenou už dlouhá léta. V této zemi najdete úchvatné pobřeží, krásnou přírodu, skvělé možnosti pro sportovní aktivity a také bohatou historii a kulturu. Pokud se chystáte na dovolenou do Bulharska, poradíme vám co hledat.
 

Sportovní vyžití, kultura a noční život

Jižní pobřeží Bulharska je známé svými krásnými plážemi a křišťálově čistým mořem. Oblasti jako Sunny Beach, Golden Sands a Albena patří k nejpopulárnějším turistickým destinacím. Zde najdete nejen krásné pláže a možnosti sportovního vyžití, ale také noční život a bohatou nabídku restaurací a barů.
Při návštěvě Bulharska byste ovšem neměli vynechat návštěvu hlavního města - Sofia, ale také Plovdiv nebo Varna, které jsou plné historických památek, muzeí a galerií. Sofia, hlavní město Bulharska, nabízí širokou škálu aktivit, včetně návštěv divadel, koncertů a operních představení.

Pro milovníky přírody jsou k dispozici nádherné národní parky jako Pirin nebo Rila, ideální pro pěší turistiku, horskou cyklistiku nebo lyžování v zimě. Velkou atrakcí je například hrad Tsarevets v městě Veliko Tarnovo nebo amfiteátr v Plovdivu, který je jedním z největších antických amfiteátrů v Evropě.
 

Gastronomie

Za zmínku stojí také místní kuchyně, která se skládá z mnoha vynikajících pokrmů a nápojů. Mezi nejznámější patří například šopský salát, křenová polévka, kozí sýr nebo rakia, místní alkoholický nápoj.

Celkově lze říci, že Bulharsko je ideální destinací pro dovolenou plnou relaxace, zábavy a poznávání. Nabízí mnoho možností pro každého a je to ideální místo pro rodinné dovolené, páry nebo skupiny přátel. 
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit