Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Vyhnout se vánočnímu úklidu? A proč ne?

Že je čas Vánoc velmi hektický a vyčerpávající je asi jasné, ale co takhle na chvíli vypnout a vypustit všechny problémy z hlavy? Advent má své kouzlo, které bychom si neměli nechat uniknout mezi prsty, ale měli bychom si jej umět vychutnat se vším všudy a to tedy nejen s hektickými nákupy, nekonečným úklidem a pečením, ale měli bychom si také umět užít to příjemné a to jsou vánoční trhy. Co byste řekli takovému pozvání někam, kde budete i ve velkých mrazech zahřátí u srdce?

Pojeďte se podívat do Bavorska

Bavorsko umí být skutečně romantické a v době Vánoc to platí dvojnásob. Obyvatelé Bavorska si totiž skutečně dávají na vánoční výzdobě záležet a pokud si chcete připadat jako v pohádce, tak se do těchto míst určitě vydejte. Každý domek, každé okno je vyzdobeno s láskou a pečlivostí a vy budete nadšeni ze všeho, co budete moci vidět. Vybrat si můžete ze dvou zájezdů na dva dny. V jednom navštívíte tři velká města: Norimberk, Regensburg a Rothenburg, ve kterých projdete vánoční trh Chriskindlesmarkt a nebo třeba velkolepý hrad Kaiserburg. A na druhý zájezd se určitě vydejte, pokud patříte k milovníkům zámků Ludvíka II. jako jsou HERRENCHIEMSEE a NEUSCHWANSTEIN.

Zahřejte se i o vánocích

Takže chcete se tedy zahřát svařeným vínem, nadýchnout se vánoční atmosféry a nechat si v uších zaznít vánoční koledy? V tom případě oslovte naši cestovní kancelář Redok a nechte si od nás ukázat, jak odpočívat i v hektickém čase Vánoc. Zde jsou pro vás adventní zájezdy do Bavorska: adventní zájezdy - Německo

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit