Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Čarovný vánoční Benelux

Přichází čas Vánoc a s ním spojené nákupy dárků, vánoční výzdoba vaší domácnosti, výzdoba vašeho města a obchodů, a tak ať vyjdeme, kam vyjdeme, všude na nás to kouzlo Vánoc dýchne. Vánoce mají velmi příjemnou vůni a atmosféru. Kdo by tento čas nemiloval? Co byste tedy řekli tomu, kdybyste mohli prožít adventní čas jinak, než jste zvyklí? Vyzkoušejte netradiční a krásnou vánoční atmosféru v zemích Beneluxu, kde se můžete nechat vtáhnout do úzkých uliček, historických měst a nakoupit dárky na hlavních trzích na náměstí Markt. Pověstná je hlavně tradiční belgická krajka, která jistě potěší každou ženu. Světla k Vánocům neodmyslitelně patří, a proto jsou města a především pak náměstíčka velmi krásně osvětlena. Od nakupování si pak můžete odpočinout na významném místě v gotickém kostele Panny Marie, kde Vás jistě ohromí Michelangelovo sousoší Madony s dítětem vytvořené z bílého mramoru.

Trošku jinak, než jste zvyklí

Užijte si kouzlo Vánoc trošku jinak a nechte se vtáhnout atmosférou, která je ještě silnější, než jakou můžete prožít u nás. Za čtyři dny projedete celkem čtyři města: Luxemburk, Valkenburg, Brusel, Bruggy, Amsterdam. Najdou se v nich milovníci historie, nákupů, cukrovinek a dokonce i milovníci tradičního belgického piva. Zaručíme vám, že z našeho autobusu budete vystupovat s rozzářenýma očima a plni nádherných zážitků.

Zážitky jsou tím nejkrásnějším dárkem, který si můžete věnovat

Vydat se do vánoční atmosféry zemí Beneluxu můžete s cestovní kanceláří Redok. Zde nabízíme rychlý odkaz, abyste nemuseli dlouho hledat:  adventní zájezdy Benelux

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit